999 rezultate për

heret

Haliti: Herët a vonë demarkacioni do të miratohet Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Xhavit Haliti, edhe më tutje vazhdon të këmbëngul se miratimi i Marrëveshjes për Dema
Lekaj flet për kalueshmërinë në rrugët kryesore Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në Kosovë ka pasur reshje të borës me intensitet të ulët. Raportet e para nga t
Theret me thikë një person në Prizren Policia ka arrestuar tre persona dje në Prizren me dyshimin se kanë sulmuar fizikisht një person dhe kanë therur me thik
Japonezët e gjermanët kampionë të korrektesës Lajmi se një kompani japoneze transporti hekurudhor kërkoi ndjesë, pasi një tren i saj u nis vetëm 20 sekonda më herët n
E FUNDIT/ 23-vjeçari shqiptar theret me thikë në Itali Një shqiptar 23-vjeç është therur me thikë në komunën italiane të Diano Marinas. Mësohet se shqiptari me iniciale B.
I publikojnë foto të nxehtë bashkëshortes, kapiteni i Realit çmendet (FOTO LAJM) Kapiteni i Real Madritit duket se nuk është ndjerë aspak mirë pas qarkullimit për herë të dytë të një videoje të bashkës
Ajri i ndotur alarmon Ministrinë e Arsimit Ministria e arsimit dhe shkencës nuk përjashton mundësinë që pushimet e dimrit të fillojnë më herët për shkak të ajrit t
Hahn thotë se herët a vonë Serbia duhet të njohë Kosovën Bashkimi Evropian dje ka hapur kapitujt e rinj të bisedimeve për anëtarësim për Malin e Zi dhe Serbinë, vende këto për t
Haxhiu: Ofendimi ndaj Albinit i papranueshëm, Dërguti të kishte kërkuar ndjesë më herët Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, ka thënë se ndien obligim të shpreh qëndrimin e saj për zhvillimet e
Rita e nxehtë në Miami (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora është duke qëndruar në Miami. Si gjithmonë ajo është paraqitur mjaftë
Sheqerinska: Është shumë herët për të gjykuar sinqeritetin e deklaratës së Gruevskit Është shumë herët për të gjykuar nëse është një manovër politike apo një deklaratë e sinqertë e udhëheqësit të VMRO-DPMN
FSHF ndryshon sërish kalendarin e Superiores (FOTO LAJM) Nëpërmjet një lajmërimi në faqen e FSHF-së, bëhet me dije se ndeshjet e kësaj fundjave, që ishin programuar të luheshin
Detaje të reja, polici Ermal Bregu dyshohet për lidhje me një grup kriminal në Tiranë Efektivi i policisë së Tiranës, Ermal Bregu, që u plagos mbrëmë gjatë një konflikti në një lokal, dyshohet se ka pasur l
Si të ngriheni herët në mëngjes Disa njerëz e kanë tepër të vështirë të çohen herët në mëngjes, sidomos ata që pëlqejnë të qëndrojnë zgjuar deri vonë në
Ndryshe nga herët e tjera, Ermali çudit me këtë postim (FOTO) Moderatori Ermal Mamaqi është shquar gjithnjë për postime mjaft komike në rrjete sociale. Por këtë herë ndryshe nga h
Gazetarja sqaron pse nuk u lëshuan më herët fletë-arrestet për ish-Drejtuesit e Policisë Gazetarja Klodiana Lala ka deklaruar se fletë-arrestet ndaj 3 ish-zyrtarëve të lartë të policisë, u lëshuan këto ditët e
Hajdutët vjedhin gjithë kosheret e bletëve në Surrel Duket se vjedhjet po bëhen gjithnjë e më shumë një fenomen në rritje në Shqëipëri. Denoncime të shumta të publikuara
Menaxherët në Mitrovicë nuk lejojnë mediat të xhirojnë Në qendrat e votimit në Mitrovicë vazhdon mungesa e materialit zgjedhor edhe shtatë orë pas fillimit të votimit. Mëso
Pas këtij lajmi do të zgjoheni çdo ditë në 6 të mëngjesit Njerëzit e suksesshëm zgjohen herët në mëngjes. Blogeri Eghosa Aihie ka kohë që zgjohet në ora 6 të mëngjesit, dhe thotë
Haradinaj emëron edhe një zv.ministër Ish kryetari i Partisë Liberale të Kosovës, Gjergj Dedaj është emëruar zëvëndësministër në Ministrinë e Punëve të Jashtm