999 rezultate për

henes

Zëdhënësja e ish-kryeministrit "ndez" rrjetin me këto fotografi (FOTO LAJM) Zëdhënësja e ish kryeministrit Sali Berisha duket më në formë se kurrë më parë. Erla Mëhilli duket super sexy me bik
Dhjetëra të vrarë nga sulmi në një xhami në Kabul Së paku 20 njerëz janë vrarë pasi militantët kanë sulmuar një xhami shiite në Kabul të Afganistanit. Mohammad Salim R
Publikohet lista e VV-së me emrat e kandidatëve për Asamble në Gjakovë Lëvizja Vetëvendosje ka bërë publike listën me emrat e 38 kandidatëve për Asamble Komunale në komunën e Gjakovës. Kët
Zëdhënësja e FSHF-së "djeg" Saint Tropenë (FOTO LAJM) Jona Dervishi e cila është gjithashtu edhe zëdhënësja e FSHF-së, është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo poston t
Marrëdhëniet Serbi-Maqedoni, reagon Brukseli zyrtar Komisioni Evropian u ka bërë thirrje autoriteteve në Shkup dhe Beograd që të tregohen të përmbajtur dhe të qetë të zgjid
Kusari-Lila tregon për çfarë do ta mbajë mend gjithmonë Bajram Rexhepin  Mimoza Kusari-Lila ishte zëdhënëse në qeverinë e Bajram Rexhepit. Mimoza Kusari-Lila e cila ishte zëdhënëse në qeveri
Pa karburant dhe kaos në rrugë, si po pritet në Amerikë eklipsi i së hënës (FOTO LAJM) Ndërkohë që eklipsi i plotë i diellit pritet të shihet të hënën në disa shtete të SHBA-ve, miliona qytetarë kanë nisur u
Ky është kuptimi i gjysmëhënës së bardhë në thonjtë tuaj Ndoshta e keni vënë re dhe nuk ju ka bërë përshtypje, por gjysme hëna e bardhe në thonjtë tuaj ka një shpjegim mjeksor.
Skandal, zëdhënësi i Zaevit thotë se BDI ka faj për diskriminimin e mbrëmshëm të shqiptarëve Maqedonia dje priti dy gjigantët evropian për ndeshjen e Superkupës evropiane, Real Madrid dhe Manchester United. Ishte
Zëdhënësi i Barcelonës: Neymar nuk na pyeti për t'u larguar dhe tani vjen e kërkon 26 mln euro Bonusi prej 26 milionë eurosh e përcaktuar në zgjatjen përfundimtare të kontratës së Barcelonës me Neymarin duhet t'i në
Ja si u duk eklipsi i hënës nëpër botë (FOTO LAJM) Një eklips i plotë i Hënës bashkë me “super-hënën” u panë në vende të ndryshme mbrëmjen e së hënës. “Ky është një kom
Po ndodh tani, mos e humbisni eklipsin Hënës! Ka filluar eklipsi i hënës kështu që mos hezitoni të dilni jashtë të bëheni dëshmitarë të këtij fenomeni! Një eklips
Sonte ndodh eklipsi i hënës, spektakël pas perëndimit të diellit Një eklips i pjesërishëm i Hënës do të mund të shihet sot në pjesën më të madhe të Hemisferës Lindore, që do të jetë hyr
Enca Haxhia provokon që në pikë të mëngjesit (FOTO LAJM) Enca Haxhia është mësuar gjithnjë që të provokojë me imazhet e saj dhe këtë herë ka zgjedhur ta bëjë që herët në mëngje
Besimtarët po luteshin, xhamia sulmohet me bombë ,30 të vdekur Një shpërthim në një xhami në qytetin afgan të Heratit ka vrarë rreth 30 persona dhe plagosi dhjetëra të tjerë. Shpër
Zëdhënësi i Tony Blair rekomandon britanikët të vizitojnë Shqipërinë “Shqipëria,-shkruan ai në faqen e tij të internetit- nuk është ai vendi ku ka një statujë të komedianit Norman Uisdom, s
Dalin prova të reja se në Hënë ka ujë Shkencëtarët studiues nga universitetet Brown dhe Hawaii në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA) thonë se brendësia e
Shpëtohet gruaja që tentoi të vetëvritej në Ferizaj Policia njofton se të dielën në komunën e Ferizajt një grua ka tentuar të hidhet nga kati i nëntë i një objekti me qëlli
Jep dorëheqjen zëdhënësi i Shtëpisë së Bardhë Zëdhënësi për shtypin në Shtëpinë e Bardhë, Sean Spicer ka dhënë dorëheqjen nga posti i tij. Sipas New York Times, Sp
“Brexit”, May kërkon të vendosë rregull në qeveri Kryeministrja britanike, Theresa May do t’i kërkojë anëtarëve të qeverisë të qëndrojnë të përqendruar ndaj detyrave të t