E FUNDIT/ Atentat në Durrës, breshëri plumbash në drejtim të automjetit
999 rezultate për

helmet

Skandali në Izrael, nudo nën helmetën ushtarake Imazhi e pesë ushtareve femra, pjesë e ushtrisë izraelite krejtësisht të zhveshura nën helmetën ushtarake dhe pajimeve t
Helmetat më të çuditshme në botë Shumë njerëz përpiqen t’i shmangen vënies së helmetës, por tashmë duket se problemi për ta është zgjidhur. Një grup diza
Motoçiklisti vdes në protestën kundër mbajtjes së helmetave Policia tha se një motoçiklist që po merrte pjesë në një protestë kundër ligjeve të mbajtjes së helmetës në New York, vd