999 rezultate për

hellas

Verona - Inter, formacionet zyrtare: "Zikaltërit" duan kreun onte (e mërkurë) do zhvillohet ndeshja mes Hellas Veronas dhe Interit, e vlefshme për javën e 14-të të Seria A. Mysaf
Edhe Verona "vatër" e covid-19, dy lojtar të infektuar Pas Genoas, Napolit dhe Interit edhe Verona po kthehet në një vatër infeksioni me koronavirus në Itali. Pas Antonin
Trajneri i Romës lavdëron Kumbullën: Është inteligjent Trajneri i Romës, Paulo Fonseca, ka folur për dy çështje shumë delikate para ndeshjes me Hellas Veronan ditën e shtunë.
Tottenham interesohet për Kumbullën Ekipi anglez Tottenhami është futur sërish në garë për ta transferuar mbrojtësin e Hellas Veronës, Marash Kumbulla, kanë
Interi insiston për Kumbullën, gati oferta e re nter vazhdon të kërkojnë transferimin e mbrojtësit shqiptar të Hellas Verona, Marash Kumbulla. Sipas TuttoSport, Inte
Verona e Kumbullës dhe Rrahmanit mposht Cagliarin, rritet shpresat për Evropën Hellas Verona ka treguar se ka ruajtur formën e mirë edhe gjatë kohës së pezullimit të Serie A, duke e mposhtur 2:1 Cagl
KALENDARI/ Dy herë në javë ndeshje të Serie A, luhet deri më 2 gusht Drejtuesit e Serie A duket se janë të interesuar që t’i japin fund kampionatit deri më 2 gusht. Pasi është marrë vend
Rrahmani, basti i madh i fituar nga Verona Kur verën e kaluar iu bashkua Veronas, Amir Rrahmani nuk ishte shumë i njohur në Itali. Por për nëntë muaj, kapiteni i K
I vëzhguar nga gjigandë Europian, Verona i cakton çmimin Kumbullës Mbrojtësi shqiptar, Marash Kumbulla, është shndërruar në një shënjestër për shumë klube të Evropës. Hellas Verona ka
"Ku do të garojmë vitin tjetër, në Serie A, apo Serie B", tifozët e Napolit reagojnë pas blerjes Rrahmanit Napoli ka konfirmuar transferimin e mbrojtësit Amir Rrahmani. Klubi italian nëpërmjet një komunikate për median ka nj
Kumbulla dëshira e madhe e Tares Lazio është përfshirë në garë për mbrojtësin e kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla. Futbollisti i Hellas Verona kërkoh
E konifirmon Gianluca di Marzio, Rrahmani kërkohet nga Interi Një ndër lojtarët kryesor të Hellas Veronas padyshim është Amir Rrahmani. Loja e tij fantastike ka rënë në sytë e sku
Eurodeputetja ironizon vendimin e Shqipërisë: Titulli non-grata, titull nderi Ministria e Jhasthme shqiptare doli dhe deklaroi se eurodeputetja qipriote Eleni Theocharous shpallej person “non-grata”
1 minutë i mjafton Icardit për të gjetur golin e parë kundër Hellas Veronas (VIDEO) Interi është i motivuar pas barazimit të Romës. Me Mauro Icardin që shfrytëzoi një pasim të shpejtë nga rivënia anës
Gjimshiti pjesë e 20 mbrojtësave më të dobët në Seria A këtë javë Pavarësisht se në humbjen e Beneventos, ndaj Interit me rezultatin 2-0, mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, ishte një nga
Donnarumma i përgjigjet tifozëve pas atij veprimi të shëmtuar (FOTO LAJM) Gianluigi Donnarumma e ka thyer heshtjen pasi u ofendua nga tifozët e Milanit në ndeshje ndaj Hellas Veronas. Talenti
Interi thyen Veronën dhe merr tri pikët e arta (VIDEO) Interi ka marrë sonte një fiore teje të vështirë kundër Hellas Veronas në "Bentegodi". Zikaltërit e mbyllnin pjesën
Cassano bëhet me skuadër të re Antonio Cassano është zyrtarizuar si lojtar i Hellas Veronas. Skuadra e rikthyer në Serie A, ka arritur marrëveshje me
Shkëlzen Gashi në Serinë A? Ofertat për Shkëlzen Gashin nuk kanë fund, pavarësisht se nuk ka kaluar një moment të mirë nga starti i sezonit e deri m
Juventus shkatërron Hellas Veronën (VIDEO) Juventus ka shkatërruar Hellas Veronën në fushën e vet me rezultatin e thellë 4-0. Serinë e golave e ka hapur Paul Po