999 rezultate për

haziri

Haziri mirëpret thirrjen e dytë të programit të BE-së Zyra e Bashkimit Europian në Kosovë ka prezantuar thirrjen e dytë të programit IPA II për Bashkëpunim Ndërkufitar 2014-2
Momenti kur breshëri goditi Gjilanin (VIDEO) Reshjet të dendura shiu dhe breshëri kanë përfshirë një pjesë të madhe të vendit. Dëme më të mëdha ka pësuar komuna e
Haziri flet për koalicionin e mundshëm PAN-LDK Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri ka reaguar ndaj zërave për një marrëveshje të mundshme me bll
Lutfi Haziri shtron iftar një ditë para zgjedhjeve Kryetari i Komunës së Gjilanit dhe nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka shtruar iftar për Bashkësinë Islame në Gjilan
Haziri kërkon zbardhjen e vrasjes së gazetarit Bardhyl Ajeti Kryetari i degës së LDK-së në Gjilan, Lutfi Haziri, në 12-vjetorin e vrasjes së gazetarit Bardhyl Ajeti, ka kërkuar zbar
Haziri: PDK-ja nuk mund të flasë me LDK-në as me ndërmjetësues Lutfi Haziri nga radhët e LDK-së është shprehur se lidhja me Partinë Demokratike të Kosovës ka përfunduar. “PDK e ka
Lutfi Haziri i bën urim special Lotinës, ja çfarë i thotë (FOTO LAJM) Lutfi Haziri i ka bërë një urim shumë të veçantë dhe special vajzës së tij për 18 vjetotin, Lotinës, emri i së cilës fsh
Lutfi Haziri nuk gjendet në listën e LDK-së Emri i nënkryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, nuk është në listën e kandidatëve për deputetë të k
Lutfi Hazirit i publikojnë fotografinë me Hashim Thaçin (FOTO) Kundërshtarët e Lutfi Haziri brenda LDK-së tashmë kanë nisur një fushatë kundër kandidimit të tij për kryeministër. N
Ja kandidati për kryeministër i LDK-së Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, pritet të jetë kandidati i LDK-së për kryeministër​, pasi kryeministri në largi
Ja dy emrat e LDK-së për kryeministër Avdullah Hoti dhe Luftfi Haziri vazhdojnë të jenë dy emrat e mundshëm për kandidat për Kryeministër të LDK'së në zgjedhj
PDK e LDK gati për zgjedhje nëse nuk kalon demarkacioni Anëtari i Këshillit Drejtues të PDK-së, Rexhep Hoti, gjatë një përballje me Lutfi Hazirin nga LDK, ka deklaruar se Kosov
Haziri, kundër ekstremizmit fetar: Mos shkoni në Siri e Irak! Nën organizimin e Policisë së Kosovës në Gjilan, është mbajtur sot një ligjëratë kundër ekstremizmit që shpie në terrori
Presidenti Nishani e kalon natën në Gjilan, ishte mysafir i Lutfi Hazirit (FOTO LAJM) Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, i cili vizitoi dje Luginën e Preshevës, e ka kaluar mbrëmjen në qytetin e Gjilan
Haziri: Koalicioni qeverisës i ka votat për Demarkacionin Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lutfi Haziri, ka deklaruar se koalicioni qeverisës i ka votat për të
Haziri kryqëzon Kadri Veselin: Nëse nuk miratohet demarkacioni, përgjegjës do të jetë ai Ratifikimi i marrëveshjes për demarkacion me Malin e Zi shpërfaq dallimet në mes të partnerëve të koalicionit. Në partin
Haziri: Të shkëmbejmë territore me Serbinë, Presheva të na bashkohet Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, në Info Magazine të Klan Kosoëvs, ka deklaruar se problemi m
"Deputetët 'rebelë', po e mbajnë të izoluar Kosovën" Kryetari i Komunës së Gjilanit dhe nënkryetari i LDK-së Lutfi Haziri, gjatë një interviste për gazetën "Bota sot" ka thë
Lutfi Haziri: Nuk ka zgjedhje Mbrëmjen e sotme në emisionin “Komiteti Qendror” të Gazetës Express, kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, ka folur për fun
Njihuni me ujin magjik të Novobërdës, shëron gjithçka! Ai është rreth të 70-tave dhe kishte shkuar të mbushte ujë në fshatin Vllasali të Komunës së Novobërdës, ujë të cilin ba