999 rezultate për

haziri

Mjerimi në komunën që drejton Haziri, fëmijët flenë në rrugë (FOTO LAJM) Dy fëmijë rreth moshës 10 vjeç janë parë duke bërë gjumin në mbeturina, saktësisht në qendër të komunës së Gjilanit.
Vajza e Lutfi Hazirit çmend fansat në Instagram kur del me shoqe (FOTO LAJM) Lotina është vajza e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri. Së bashku me motrën e saj Kënga Haziri janë në sy të mediav
Haziri: Teuta është e shitur, e durojmë për hatër të babait të saj Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka folur për bashkëpartiaken Teuta Rugova, e cila po i “tradhton” qëndrimet e partis
Zyrtari i LDK-së i thotë Lutfi Hazirit vegël e Thaçit Ish-deputeti i LDK-së, Adem Salihaj e ka akuzuar bashkë partiakun e tij, Lufti Hazirin për përkrahje të Presidentit Thaç
Haziri zbutet ndaj Vjosa Osmanit, a e ka frikë? Nënkryetari i LDK-së Lutfi Haziri, ka folur për lidhur me polemikat me deputeten e partisë së tij, Vjosa Osmani. Për
Vjosa i reagon Lutfi Hazirit: Të të vijë turp Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka kritikuar deputetët e partisë së tij, të cilët janë kundër bashkimit të Preshevës
Mustafa tallet me idenë e Lutfi Hazirit Qesharake, absurde dhe nënçmim e ka konsideruar, ish-kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, idenë se Serbia mund t’i japë
Haziri ka një thirrje për Serbinë Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka reaguar me rastin e arrestimit të stomatologut gjilanas që jeton dhe ve
Policia kap të moshuarin pedofil Një person i moshuar sot në Gjilan ka ngacmuar seksualisht një të mitur. Pas publikimit të lajmit në media dhe rrjete
Haziri largon 32 punonjës Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri thotë se i ka pezulluar 32 punëtorë bashkiakë, për të parandaluar korrupsio
Haziri: Ideja që Presheva t'i bashkohet Kosovës është e imja dhe jo e Thaçit Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri thotë se presidenti aktual, Hashim Thaçi në vitin 2011 kishte qëndrim ndrys
Haziri: Kam folur me Rugovën, Lugina duhet t'i bashkohet Kosovës Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri qëndron i palëkundur në idenë e tij për ndryshimin e kufijve dhe bashkimin e Luginës
Banorët e Luginës mund të marrin më lehtësisht nënshtetësi kosovare Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri me bashkëpunëtorët, ka pritur sot në takim pune ministrin e Punëve të Brend
Haziri godet një deputet të LDK-së, ka luftë të heshtur brenda partisë? Nënkryetari i LDK-së Lutfi Haziri po vazhdon betejën me zyrtarë të partisë së tij. Këtë radhë ai e ka goditur deputetin
Selimi përpiqet t'ja faturojë LDK-së ndarjen e Kosovës Kordinatori për Sfidën e Mijëvjeçarit në Kosovë, Petrit Selimi, ka shpërndarë një lajm ku prezantohet qëndrimi i Lutfi H
Vjosa del kundër Lufti Hazirit, sulmon Hashim Thaçin Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës Vjosa Osmani ka thënë se presidenti Hashim Thaçi po jep shenja se është duke
Mësoni si e pësoi shqiptari në Zvicër, kujdes se edhe ju mund ta humbisni pensionin Një shqiptar nga Kosova i ka bërë 43 vjet punë në një plantacion pemësh në Zvicër, por sot nuk e gëzon të drejtën e pens
VV nxjerr "certifikatën e mirënjohjes"së Lutfi Hazirit nga NASA Lëvizja Vetëvendosje po mban një aksion simbolik në Gjilan, para Teatrit. Ky aktivitet është organizuar nga aktivistë
Haziri ka një falenderim zemre për Ramushin Kryetari i Gjilanit Lutfi Hazi ka njoftuar se Qeveria e Kosovës ka aprovuar kërkesën e tij për zgjidhjen e problemit me
Përcçahet LDK: Hoti thotë se Haziri ka pëlqime personale ndaj Thaçit Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti, ka thënë se qëndrimi i nënkryetarit të partisë, Lutfi Haziri, pro P