999 rezultate për

hazard

Hazard mohon një marrëveshje me Realin e Madridit Eden Hazard ka hedhur poshtë aludimet sipas të cilave ai kishte arritur marrëveshjen për transferimin te Real Madrid në
Reali gati të bëjë çmenduri për Hazard, zbulohet oferta e majme 115 milionë euro Chelsea-t dhe një kontratë 5-vjeçare prej 16.5 milionë euro në sezon për yllin belg. Këto janë shifr
Nëse dështon pista Hazard, Reali ka gati ofertën për yllin e West Ham Real Madridi po përgatitet të afroj ëFelipe Anderson-in nga West Ham, nëse dështon pista Eden Hazard. Sky Sport bën
Hazard largon vëmendjen nga Reali: Dua të fitoj Europa League me Chelsea-n Eden Hazard është përfolur për një kalim të mundshëm tek Reali i Madridit në fund të këtij sezoni. Gjithashtu u përfol s
Reali ofroi 82 milion për Hazard, kjo është përgjigja e Chelsea Real Madrid ka ofruar 82 milionë euro për Eden Hazard, mirëpo Chelsea e ka refuzuar ofertën e klubit spanjoll. "The S
E bujshme! Hazard i bashkohet Real Madridit Ylli i Chelseat Eden Hazard tashmë ka vendosur të bashkohet me Real Madrid këtë verë dhe është duke pritur që të dy klub
Reali ka gati ofertën për Hazard Reali i Madridit po përgatit një ofertë për të transferuar Eden Haazard në Santiago Bernabeu. Por ekziston një proble
Sarri lë të lirë Hazard Maurizio Sarri deklaroi se Chelsea nuk do të mabjë Eden Hazard kundër dëshirës së futbollistit, dhe se klubi tashmë ësht
Me ardhjen e Zidane, Reali i rikthehet pistës Hazard Me ardhjen e Zindeinë Zidane tashmë Reali po përgatitet ti bëjë një merkato bombë për sezonin e ardhshëm. Kështu Los
Ardhja e Zidane, Hazard gati valixhet Eden Hazard e ka pranuar shpeshherë se dëshira e tij është të transferohet te Reali i Madridit, pasi Zidan ka qenë dhe m
Monchengladbach – Bayern Munich : Formacionet zyrtare Sonte luhet java e 24 e Bundesleague ku ‘bavarezet’ I pret një trasferte e veshtire përball Monchengladbach, shkruan Alb
Chelsea shpreson se Hazard do të qëndroj në klub Siç raporton gazeta ranceze "Le10Sport", Chelsea po shpreson se Eden Hazard do të qëndroj në klub edhe përtej merkatos s
Hazard: Luajmë për Sarrin Eden Hazardi ka këmbëngulur se lojtarët e Chelseat i qëndrojnë prapa trajnerit të tyre nën presion të madh, Maurizio Sar
Ballack: Vetëm kështu Chelsea mund ta mbajë Hazardin në skuadër Legjenda e Chelseas, Michael Ballack, i ka dhënë një ide ish-klubit të tij se si duhet të veprojë me lojtarët më të mirë
Mourinho: Hazardi e ka talentin për të luajtur në Real Madrid Jose Mourinho beson se Eden Hazardi do të përshtatej shumë mirë në Real Madrid, në një kohë kur thashethemet për largimi
FIFA i bllokoi merkaton, komplikohet kalimi i Hazard te Reali Komplikohet transferimi i Eden Hazard te Reali i Madridit. Mediat spanjolle të cilat disa javë më parë e bënin fakt të k
Chelsea-t iu bllokua merkato, Higuain rikthehet te Juventusi FIFA vendosi sot ti bllokojë merkaton Chelsea-t deri në qershor të vitit 2020. Por ky vendim i marë nga FIFA, ka ndi
Chelsea gjen pasuesin e Hazard tek Lyoni Për Eden Hazard ky mund të jetë sezoni i tij i fundit me fanellën e Chelsea-t. "Le 10 Sport" njofton se Blutë duket
Chelsea gjen pasuesin e Hazard, piketon turkun e Romës Eden Hazard mund të largohet nga Chelsea në fund të sezonit për tu bashkuar me Real Madrid. Megjithatë blutë duket se k
"Hazard duhet të largohet nga Chelsea" Sipas Emile Mpenz, Eden Hazard duhet të bashkohet me Real Madridin që të bëhet lojtar edhe më i mirë. 28 vjeçari ka q