999 rezultate për

hazard

Courtois: Vinicius më kujton Hazardin I transferuari gjatë verës te Real Madridi nga Chelsea, Thibaut Courtois, ka krahasuar sensacionin Vinicius Junior me Ed
Largohet një Hazard vjen një tjetër Hazard, Chelsea gjen zëvendësuesin e Edenit Ditën e sotme Eden Hazard deklaroi se ka marrë vendimin për të ardhmen e tij. Siç duket belgu do të largohet nga Che
Hazard flet për të ardhmen e tij te Chelsea E ardhmja e Eden Hazard tashmë është kthyer në një telenovelë. Belgu është i lidhur me një transferim te Reali Madridit
Hazard: Sarri është i lumtur pas kësaj fitoreje Eden Hazard ka vlerësuar lartë paraqitjen e skuadrës së tij në duelin me Huddersfield Town. Belgu është shprehur i kë
Dopietë Hazard dhe Higuain, Chelsea shkatërron Huddersfieldin (VIDEO) Chelsea ka shkatërruar me rezultatin e thellë Bournemouthin në "Stamford Bridge", ndeshje e vlefshme për javën 25 të Pre
Real Madrid e gatshme të paguaj 100 milionë £ për Eden Hazard Siç raporton "The Sun Football", Real Madrid është e gatshme të paguaj 100 milionë £ për yllin e Chelseat, Eden Hazard.
Sarri lëshon sinjale largimi për Hazard: Është 28 vjet, po të dojë le të shkojë te Reali Maurizio Sarri ka folur sërish për të ardhmen e Eden Hazard. Italiani ka deklaruar se 28-vjeçari duhet të largohet nëse
Tension mes Sarrit dhe Hazard, belgu: S’më intereson çfarë thotë Në shtëpinë e Chelsea-t jo gjithçka shon vaj, sikurse mund të jetë perceptimi nga jashtë. Në kampin e bluve të Londrë
Chelsea kualifikohet në finale të Carabao Cup (VIDEO) Chelsea është kualifikuar në finale të Carabao Cup, pasi ka mposhtur me penallti skuadrën e Tottenhamit në "Stamford Bri
Chelsea nuk ndalet, Hazard shënon golin e dytën Tottenhamit (VIDEO) Chelsea ka dyfishuar rezultatin ndaj Tottenham Hotspur në "Stamford Bridge". Ai që ka shënuar është sulmuesi belg, E
Sarri: Hazard nuk është lider Maurizio Sarri ka lavdëruar kualitetet e Eden Hazard, mirëpo ka thënë se ylli i Chelseat nuk është lider. “Ai është m
Hazard tregon të vërtetën: Trajnerët e Chelsea-t mërziten me mua Eden Hazard ka një problem me të gjithë trajnerët e Çelsit. belgu i zemëron ata dhe do vazhdojë ta bëjë edhe me trajneri
Hazard te Reali, zbulohen detajet e marrëveshjes Duket se e ardhmja e Eden Hazard do të jetë Spanja. Mediat disa ditë më parë kanë raportuar se kjo “martesë” do të bëhej
Hazard: Jam duke luajtur një nga sezonet më të mirë në karrierë Ylli i Chelseat Eden Hazardi përsëri ia ka hapur të gjitha dyert kalimit të tij në Real Madrid. Gjatë një interviste
Hazard: Kam nevrikosur të gjithë trajnerët që kam punuar me ta Eden Hazard ka dhënë një deklaratë befasuese ku ka thënë se ai i ka nevrikosur të gjithë trajnerët e Chelsea me të cilë
Chelsea nuk dorëzohet për Eden Hazard Siç raporton gazeta spanjolle "MARCA", skuadra e Real Madridit është duke shpresuar se Chelsea do ta zbret çmimin prej 1
Buzëqesh Reali, Hazard nuk rinovon me Chelsea-n Tashmë nuk ka më dyshime. Eden Hazard me shumë mundësi është duke luajtur sezonin e tij të fundit me fanellën e Chelsea
Chelsea i fikson çmimin Eden Hazard Sipas "The Telegraph", Chelsea ia kanë vënë çmimin yllit të tyre, Eden Hazard, duke kërkuar 100 milionë paun për belgun.
Reali insiston për Hazard, Chelsea i vendos çmimin (VIDEO) E ardhmja e Eden Hazard ngelet mister. "Daily Telegraph" bën me dije se Chelsea është dorzuar për yllin se skuadrës, mad
Hazard zgjedh lojtarin më të madh në histori: Nuk ka dy të tillë... Eden Hazard, po konsiderohet si një nga lojtarët më të mirë të momentit. Për të marrë shërbimet e tij janë interesua