999 rezultate për

hazard

Zyrtare: Bomberi i Bundesligës nënshkruan për Real Madrid Edhe pse vetëm 21 vjeç, Luka Jovic shkelqeu në kampionatin gjerman duke mbyllur sezonin e kaluar me 27 gola dhe shtatë a
David Luiz tregon se cili lojtar mund të zëvendësojë Hazardin Mbrojtësi i Chelseat, David Luiz, ka deklaruar se Callum Hudson-Odoi mund të jetë i gatshëm që ta zëvendësojë Eden Hazar
Bllokohet transferimi i Hazard te Reali, Chelsea refuzon ofertën Sipas gazetës spanjolle "AS", drejtuesit e Chelseas kanë hedhur poshtë ofertën për yllin Eden Hazard. Ylli belg ka pr
Hazard pranë largimit nga Chelsea, Reali i rezervon fanellën me numrin special Eden Hazard është shumë pranë largimit nga Chelsea. Është vetë belgu i cili e konfirmoi menjëherë pas tirumfit në finale
Pedro: Hazard lojtari më i mirë në botë Ylli i Chelsea-t, Pedro, ka komentuar fitoren e Europa League nga Chelsea i tij në një intervistë të dhënë për "BT Sport
Triumfoi në finale, Hazard i thotë lamtumirë 'bluve' Chelsea ka fituar Europa League dhe si zakonisht, Eden Hazard ishte protagonist absolut, duke shënuar 2 gola në fitoren
Arsenal provon të rihapë sfidën, Hazard i jep nokaut (VIDEO) Pas 3 golave të rrufeshëm të Chelsea, ka reaguar edhe Arsenal . Iwobi ka shënuar në minutën e 69’ duke rindezur shpre
Hazard: Fitimi i Europa League mënyra më e mirë për tu përshëndetur me Chelsea Eden Hazard ka thënë se triumfi në finale të Ligës së Evropës kundër Arsenalit do të ishte një mënyrë e përkryer për t’i
Ish-i i Chelsea: Hazard duhet të largohet Sarri të qëndrojë Ish-futbollisti i Chelsea mendon se Sarri duhet të qëndrojë, kurse Hazardit duhet t’i realizohet dëshira – të shkojë në
Hazard te Reali?, Chelsea rrit ofertën Eden Hazard dëshiron largimin nga Chelsea per te luajtur te Real Madrid. Sulmuesi belg nuk e ka fshehur asnjëherë dë
Zyrtare: Dortmund firmos më vëllain e Hazard (VIDEO) Borusia Dortmun ka zyrtarizuar blerjen Thorgan Hazard. 28 milionë është shuma që nënkampionët e Bundesligas kanë pagu
Chelsea pranon ofertën e Realit për Hazard Raportohet se Chelsea është bërë gati ta shesë Eden hazard në fund të këtij sezoni edhe pse janë dënuar nga FIFA deri në
Vëllai i Hazard pranon ofertën e Dortmundit Vëllai i Eden Hazard, Thoragn ka pranuar ofertën e Borusia Dortmundit. Ai këtë sezon po shkëlqen me Borussia Moncheglaba
Bombë nga Franca: Reali pas Hazard do transferojë dhe Salah Real Madridit nuk do t’i mjaftojë vetëm blerja e Eden Hazardit, pasi sipas gazetarit të televizionit francez, Canal +, P
Frikë për Realin, Chelsea kërkon të mbajë Hazard Sipas prestigjozes "The Sun", Eden Hazard i cili ka dëshirë të luajë për Real Madridin, ai tashmë ka frikë se Chelsea m
Hazard: Tashmë kam vendosur për të ardhmen, klube e di Hazard ka thënë se është vendosur gjithçka sa i përket të ardhmes, por s’ka treguar nëse do të qëndrojë në Chelsea apo d
William flet për të ardhmen e Eden Hazard Braziliani i Chelsea-t Ëilliam, ka deklaruar se nuk e di të ardhmen e Hazard, por shpreson që belgu të qëndrojë në Stamf
Ky gjest i Hazard kur pyetet nëse do qendrojë tek Chelsea shkakton panik tek tifozët (VIDEO) Eden Hazard i ka tronditur tifozët e Chelseat me reagimin e tij kur është pyetur rreth të ardhmes së tij në Stamford Bri
Vëllai i Eden Hazard pranë firmës me Dortmund Vëllai i Eden Hazard, Thorgan i cili aktivizohet te M’Gladbach është gati të luajë me një ekip të madh. Ai ka një ko
E pabesueshme por e vërtetë, pas suksesit të Hazard qëndrojnë të pasmet e tij Sekreti i suksesit në futboll? Disa thonë talenti, disa vendosmëria dhe të tjera përmendim fatin. Askush, gjithsesi, nuk