999 rezultate për

hazard

Borussia Dortmund kërkon vëllain e Eden Hazard Jo vetëm Eden Hazard mund të ndryshojë fanelë verën e ardhshme. Lajmet nga Gjermania bëjnë me dije se edhe vëllai i t
Hazard drejt Madridit, Higuain ka dy fjalë për të Gonzalo Higuain ka luajtur për Realin e Madridit nga viti 2006 deri në vitin 2013, ku ka shënuar 121 gola në 264 ndeshje
Hazard i jep fitoren Chelsea në derbi (VIDEO) Golat e Eden Hazard kanë mjaftuar në triumfin e Chelsea-t që ka marrë tre pikët pas fitores 2-0 ndaj West Ham në derbin
Hazard shënon gol të çmendur për Chelsea (VIDEO) Blutë e Londrës kanë arritur të zhbllokojnë rezultatin në Stamford Bridge përballë West Ham. Ylli belg që më shumë gj
Futurën për Eden Hazard Reali do ta paguajë me këto dy lojtarë Eden Hazard do jetë i Real Madridit në fund të këtij sezoni. Chelsea e është dorëzuar në pengimin e largimit të belgut d
Shumë pranë marrëveshja Hazard-Real Madrid Ylli i Chelsea, Eden Hazard duket se është shumë pranë nënshkrimit për Real Madrid. Sulmuesi belgështë përfolur prej koh
Zidane: Hazard lojtar fantastik Zinedine Zidane është i fiksuar pas sulmuesit të Chelseat, Eden Hazard, të cilin ai e quan një "lojtar fantastik", duke
Hazard ironizon Tottenhamin: Ta gëzoni stadiumin Tottenham Hotspur ka inauguruar me pompozitet stadiumin e vet të ri këtë të mërkurë, në fitoren 2-0 arritur ndaj Crystal
Messi zgjedh 5 lojtarët më të mirë, përfshin dhe Ronaldon Messi ka përfshirë veten dhe Ronaldon në pyetjen se cilët janë lojtarët më të mirët në planet. Në një intervistë, Mes
Courtois: Dua që Hazard ti bashkohet Realit Thibaut Courtois fton bashkombasin e tij Eden Hazard që ti bashkohet Realit. Kontrata e Hazard me Chelsea-n skadon n
Belgjika shënon dy herë në 20 minuta përballë Qipros (VIDEO) Ekipi Belg ka mar përpara skuadrën e Qipros në Qipro pasi ka arritur të dërgojë topin në rrjetë në 20 minutat e para
Hazard mohon marrëveshjen me Real Madrid Eden Hazard ka hedhur poshtë aludimet sipas të cilave ai kishte arritur marrëveshjen për transferimin te Real Madrid në
Hazard mohon një marrëveshje me Realin e Madridit Eden Hazard ka hedhur poshtë aludimet sipas të cilave ai kishte arritur marrëveshjen për transferimin te Real Madrid në
Reali gati të bëjë çmenduri për Hazard, zbulohet oferta e majme 115 milionë euro Chelsea-t dhe një kontratë 5-vjeçare prej 16.5 milionë euro në sezon për yllin belg. Këto janë shifr
Nëse dështon pista Hazard, Reali ka gati ofertën për yllin e West Ham Real Madridi po përgatitet të afroj ëFelipe Anderson-in nga West Ham, nëse dështon pista Eden Hazard. Sky Sport bën
Hazard largon vëmendjen nga Reali: Dua të fitoj Europa League me Chelsea-n Eden Hazard është përfolur për një kalim të mundshëm tek Reali i Madridit në fund të këtij sezoni. Gjithashtu u përfol s
Reali ofroi 82 milion për Hazard, kjo është përgjigja e Chelsea Real Madrid ka ofruar 82 milionë euro për Eden Hazard, mirëpo Chelsea e ka refuzuar ofertën e klubit spanjoll. "The S
E bujshme! Hazard i bashkohet Real Madridit Ylli i Chelseat Eden Hazard tashmë ka vendosur të bashkohet me Real Madrid këtë verë dhe është duke pritur që të dy klub
Reali ka gati ofertën për Hazard Reali i Madridit po përgatit një ofertë për të transferuar Eden Haazard në Santiago Bernabeu. Por ekziston një proble
Sarri lë të lirë Hazard Maurizio Sarri deklaroi se Chelsea nuk do të mabjë Eden Hazard kundër dëshirës së futbollistit, dhe se klubi tashmë ësht