999 rezultate për

hazard

Hola Madrid! Momenti kur Hazard puth bluzen e Real-it (VIDEO) Eden Hazard është prezantuar para mijëra tifozëve në “Santiago Bernabeu” si lojtar i Real Madrid. Ai u shpreh shumë i
MAGJIK/ Ndiqni LIVE prezantimin e Hazard në Madrid (VIDEO) Eden Hazard është gati që të prezantohet me fanellën e Real Madridit. Gjithçka gati në “Santiago Bernabeu”, aty ku me
Hazard në Madrid, tifozët "pushtojnë" stadiumin (VIDEO) Stadiumi “Santiago Bernabéu” do t’i hapë portat këtë mbrëmje për një prezantim, është Eden Hazard ai që do të nisë avent
Hazard mbërrin në Madrid (VIDEO) Hazard ka arritur në Madrid. Belgu është duke i kryer testet mjekësore para se të nënshkruajë kontratën me Los Blancos.
Edhe trajneri i Belgjikës mendon se pika e fortë e Hazard është "prapanica" e tij Trajneri i Belgjikës, Roberto Martinez, ka zbuluar se çfarë e bën Eden Hazardin driblues të frikshëm dhe shumë të sukses
Zidane i bindur, Vinicius JR do të jetë titullar Trajneri francez është i bindur se Vinicius është lojtari i duhur për krahun e djathtë të sulmit. Vetëm pak ditë më p
Letra prekëse e Hazard: Faleminderit që më ndihmuat të realizoj dy ëndrra Eden Hazard i dha lamtumirën Chelsea-t pas 6 vitesh qëndrimi në Stamford Bridge. Belgu ka firmosur tashmë për Realin e M
Përfundon telenovela Hazard, ja cila skuadër e bleu Ka përfunduar që në ditët e para të merkatos verore “telenovela” Eden Hazard, me sulmuesin belg që më në fund kurorëzoi
Hazard, pranë prezantimit te Realit Nuk ka më dyshime, Eden Hazard do të jetë lojtari më i ri i Real Madridit. Belgu ka gjetur gjuhën e përbashkët me Real M
Çështja Hazard, merren vesh Reali dhe Chelsea, kjo do të jetë shumë që do të paguhet për belgun Eden Hazard ka vendosur të bashkohet me Real Madrid pasi klubi spanjoll ka pranuar të paguajë 100 milionë euro plus shte
Merr fund telenovela, Hazard zyrtarizohet te Reali në orët në vijim (VIDEO) Eden Hazard është shumë pranë zyrtarizmit si lojtari më i ri i Realit të Madrdit. Është televizini spanjoll "El Chiri
Carvajal: Hazard mund të na ndihmojë shumë Real Madrid është shumë afër ta transferimit te Eden Hazardin nga Chelsea, ndërsa mbrojtësi i madrilenëve, Dani Carvajal
Zyrtare: Bomberi i Bundesligës nënshkruan për Real Madrid Edhe pse vetëm 21 vjeç, Luka Jovic shkelqeu në kampionatin gjerman duke mbyllur sezonin e kaluar me 27 gola dhe shtatë a
David Luiz tregon se cili lojtar mund të zëvendësojë Hazardin Mbrojtësi i Chelseat, David Luiz, ka deklaruar se Callum Hudson-Odoi mund të jetë i gatshëm që ta zëvendësojë Eden Hazar
Bllokohet transferimi i Hazard te Reali, Chelsea refuzon ofertën Sipas gazetës spanjolle "AS", drejtuesit e Chelseas kanë hedhur poshtë ofertën për yllin Eden Hazard. Ylli belg ka pr
Hazard pranë largimit nga Chelsea, Reali i rezervon fanellën me numrin special Eden Hazard është shumë pranë largimit nga Chelsea. Është vetë belgu i cili e konfirmoi menjëherë pas tirumfit në finale
Pedro: Hazard lojtari më i mirë në botë Ylli i Chelsea-t, Pedro, ka komentuar fitoren e Europa League nga Chelsea i tij në një intervistë të dhënë për "BT Sport
Triumfoi në finale, Hazard i thotë lamtumirë 'bluve' Chelsea ka fituar Europa League dhe si zakonisht, Eden Hazard ishte protagonist absolut, duke shënuar 2 gola në fitoren
Arsenal provon të rihapë sfidën, Hazard i jep nokaut (VIDEO) Pas 3 golave të rrufeshëm të Chelsea, ka reaguar edhe Arsenal . Iwobi ka shënuar në minutën e 69’ duke rindezur shpre
Hazard: Fitimi i Europa League mënyra më e mirë për tu përshëndetur me Chelsea Eden Hazard ka thënë se triumfi në finale të Ligës së Evropës kundër Arsenalit do të ishte një mënyrë e përkryer për t’i