999 rezultate për

hazard

Rivaldo këshillon Realin për pasuesin e Ronaldos Ish-lojtari i skuadrës së Barcelonës, Rivaldo është prononcuar së fundmi në lidhje me situatën aktuale te skuadra e Real
Hazard largohet nga Chelsea ? Belgu konfirmon të ardhmen e tij (FOTO LAJM) Eden Hazard është tema më e përfolur në kampin e londinezëve. 27-vjeçari ka një kontratë deri në vitin 2020 dhe thuhet s
Hazard refuzon rinovimin me Chelsea, mësoni arsyen Ylli belg që aktivizohet me skuadrën e Chelsea, Eden Hazard nuk pranon të rinovojë kontratën me blutë e londrës që i ska
Çmendet Chelsea, i ofron Hazardit 750.000 € në javë Chelsea po mundohet që t'i mbyshë mendjen yllit të tyre, Eden Hazard që të rinovojë kontratën. Siç raportoshin media
Hazard i vetë ofrohet Realit Sulmuesi i Chelsea, Eden Hazard ka dhënë një prononcim për “Daily Express” ku ka thënë se e ka pasur gjithmonë ëndërr të
Hazard drejt Realit në janar Skuadra e Real Madrid po vuan pasojat e largimit të Cristiano Ronaldos pasi në katër ndeshjen e fundit nuk e kanë gjetur
Hazard: Real Madrid është klubi më i mirë në botë Eden Hazard ka folur përsëri për një transferim të mundshëm te Real Madridi, lëvizje të cilën ai e cilëson si ëndërr nga
Eden Hazard i jep fitoren Chelseat ndaj Southamptonit (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të rëndësishme sot në transfertë ndaj Southamptonit me rezultatin 0-2 në "St. Mary's Stadium
Eden Hazard zgjedh 4 lojtarët më të mirë në Premier League Ylli i Chelseat, Eden Hazard, ka zbuluar katër lojtarët e tij të preferuar në Premier League. “Në Premier League kemi
Hazard jep sinjale largimi nga Chelsea Sulmuesi i Chelsea, Eden Hazard ka dhënë sinjale largimi nga skuadra e bluve të londrës. Belgu tha se skuadra po luan mi
Hazard uron Sturridge për supergolin e tij ndaj Chelseat Eden Hazardi i ka bërë komplimente Daniel Sturridge për golin e tij të mrekullueshëm që shënoi për ta barazuar rezultati
Nuk ka fitues, Chelsea dhe Liverpooli ndajnë pikët (VIDEO) Chelsea dhe Liverpool kanë barazuar me rezultatin 1-1 në "Stamford Bridge", ndeshje e vlefshme për javën e 7 të Premier
Chelsea kalon në avantazh ndaj Liverpoolit (VIDEO) Chelsea ka kaluar në avntazh ndaj Liverpoolit në "Stamford Bridge". Ai që ka shënuar është sulmuesi belg Eden Hazard
Hazard "trondit" Chelsean, mohon vazhdimësinë e kontratës Eden Hazard padyshim që është një nga lojtarët më të mirë të skuadrës së Chelseat por jo vetëm, pasi ai është cilësuar s
Eden Hazard më i miri në botë? Belgu tregohet modest Eden Hazard është shëndërruar në një nga lojtarët më të mirë në botë, falë paraqitjes së tij të mrekullueshme si në Botë
Barkley: Hazard është lojtari më i mirë në botë Mesfushori i Chelseat, Ross Barkley ka insistuar se anësori belg është “lojtari më i mirë në botë” dhe në këto momente ë
Legjenda e Anglisë: Hazard është lojtari më i mirë në botë Legjenda e Chelseat dhe Anglisë, John Terry beson se belgu, Eden Hazard është futbollisti më i mirë në botë dhe më i mir
Hazard "thumbon" Liverpool pas super golit të shënuar (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore mjaftë të rëndësishme kundër Liverpool me rezultat 1-2, duke e eliminuar këtë të fundit nga
Legjenda e Chelseat: Hazard është në nivelin e Messit dhe Ronaldos Ish-kapiteni i Chelseat, John Terry, beson se ylli belg i të kaltërve, Eden Hazard, ka ende hapësirë për t’u përmirësuar
Hazard tregon se për cilin lojtar ka votuar Në Londër ka filluar ndarja e çmimeve të lojtarëve më të mirët nga FIFA. Por futbollisti belg Eden Hazard ka treguar