999 rezultate për

hazard

Hazard "thumbon" Liverpool pas super golit të shënuar (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore mjaftë të rëndësishme kundër Liverpool me rezultat 1-2, duke e eliminuar këtë të fundit nga
Legjenda e Chelseat: Hazard është në nivelin e Messit dhe Ronaldos Ish-kapiteni i Chelseat, John Terry, beson se ylli belg i të kaltërve, Eden Hazard, ka ende hapësirë për t’u përmirësuar
Hazard tregon se për cilin lojtar ka votuar Në Londër ka filluar ndarja e çmimeve të lojtarëve më të mirët nga FIFA. Por futbollisti belg Eden Hazard ka treguar
Luajn pa Hazardin, formacionet zyrtare: PAOK - Chelsea Chelsea do të luaj sot ndeshjen e tyre të parë në Europa League dhe do të luajnë ndaj PAOK-ut. Blutë e Londrës edhe
"Eden Hazard është lojtari më i mirë i Chelseat" Ish-sulmuesi i Chelseat, Tony Cascarino, beson se lojtari belg i të kaltërve, Eden Hazard, është lojtari më i talentuar
Sarri tregon kush do ta fitojë "Këpucën e Artë" Eden Hazard padyshim që është një nga lojtarët më të mirë në historinë e futbollit. Këtë ai e ka vërtetuar gjatë Bot
Sarri: Hazard mund të shënojë 40 gola në sezon Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri beson se Eden Hazard mund të bëhet lojtari më i mirë në Evropë dhe ka kapacitetin pë
Hazard shkatërron i vetëm Cardiffin, Chelsea merr fitoren e pestë radhazi (VIDEO) Chelsea ka fituar sot ndaj Cardiff me shifrat e përgjithshme 4-1 në "Stamford Bridge", ndeshje e vlefshme për javën e 5
Magjiku Hazard shënon "hat-trick" ndaj Cardiff (VIDEO) Eden Hazard padyshim që është një nga lojtarët më të mirë në historinë e futbollit. Këtë e ka vërtetuar edhe ditën e
Përsëri Hazard i shkëlqyer, kalon Chelsean në epërsi (VIDEO) Eden Hazard ka vërtetuar edhe një herë që është një nga më të mirët në botë. Ai ka realizuar edhe golin e dytë për
"Shpërthen" Hazard nga e djathta, barazon shifrat (VIDEO) Eden Hazard ka barazuar edhe një herë shifrat mes Chelseat dhe Cardiff City. Goli i Hazard erdhi nga një zbritje në
Hazard: Jam gati të bëjë gjithçka për këtë skuadër Eden Hazard në merkaton e verës ka qënë një nga emrat më të lakuar për tu larguar ng Chelsea. Por së fundmi Hazard k
Chelsean nuk ndal, merr fitoren e katërt radhazi në Premier League (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të pastër në letër por shumë të vështirë në fushë ndaj Bournemouthit të shtunën. Ai që zh
Hazard dyfishon shifrat për Chelsean (VIDEO) Eden Hazard ka shënuar edhe golin e dytë për Chelsean. Goli i Hazard erdhi në minutën e 85'. Pas një kombinimi t
Shifra marramendëse, ky është lojtari më i paguar i Chelseas Ylli belg i skuadrës së Chelseas, Eden Hazard edhe pse ka qënë shumë i tunduar nga Real Madrid që kërkonte shërbimet e t
Hazard i "trembur": E çuditshme nëse do më shesin Real Madrid është vënë prej kohësh pas belgut të Chelseas, Eden Hazard, të cilin e shohin si zëvendësuesin kryesorë të R
Hazard i mahnitur me lojën e Sarrit Eden Hazard është lidhur shumë me një largim të mundshëm nga skuadra e Cheelseas por së fundmi duket se ai nuk do ta bëj
Kjo "predhë" e Hazard po bëhet virale në rrjet (VIDEO) Belgu, Eden Hazard është shëndërruar në një nga sulmuesi më të mirë të botës pas paraqitjes që ka bërë në Botëror. A
Kjo është oferta e "frikshme" e Realit për Hazard Real Madrid vijon ende të interesohet për shërbimet e Eden Hazard që luan për skuadrën e Chelseas. Sipas mediave bri
Chelsea nuk ndalet, shënon edhe golin e tretë ndaj Huddersfield (VIDEO) Chelsea ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Huddersfield Town në "Kirkless Stadium". Autori i golit është Pedro që me