999 rezultate për

hazard

Sarri shprehet i shqetësuar për gjendjen shëndetësore të Hazardit Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, është shprehur i shqetësuar për gjendjen shëndetësore të yllit belg të skuadrës së
Hazard: Në fund të sezonit mund të largohem nga Chelsea Ylli belg i Chelseat, Eden Hazard, ka bërë të ditur se ai mund të largohet nga të kaltrit në fund të sezonit, nëse nuk e
Hazard mund të largohet nga Chelsea në verë Eden Hazard ka thënë se nuk dëshiron kalimin në Paris Saint-Germain, por mund të largohet nga Chelsea gjatë verës së ard
"Unë jam mësuar me këto lëndime dhe do të kthehem së shpejti" Eden Hazard pësoi një lëndim ditën e djeshme kundër Tottenham, dhe vetë ai ka thënë se nuk është diçka serioze. "Lënd
Hazard: Duhet të fitojmë ndeshjet e ardhshme Chelsea pësoi humbjen e parë këtë sezon dje në derbi kundër Tottenham Hotspur, ndeshje e vlefshme për javën e 13 të Prem
Belgjika dyfishon rezultatin ndaj Zvicrës (VIDEO) Belgjika ka dyfishuar rezultatin ndaj Zvicrës në stadiumin "Swissporarena". Është përsëri Thorgan Hazard që ka shënu
Formacionet zyrtare: Zvicër - Belgjikë Zvicra dhe Belgjika do të përballen sonte me njëra-tjetrën në stadiumin "Swissporarena", e vlefshme për Ligën e Kombeve.
Hazard: Nuk e meritoj Topin e Artë Me fillimin e këtij sezoni me paraqitjet dhe golat e tij Eden Hazard është rikthyer në një lojtar kyç për skuadrën e Che
Formacionet zyrtare: Belgjikë - Islandë Belgjika dhe Islanda do të përballen sonte në "King Baudouin Stadium", e vlefshme për Ligën e Kombeve. Skuadra e Mar
Hazard merr vendimin për të ardhmen Ylli belg i Chelseat, Eden Hazard, ka bërë të ditur se ai do ta marrë vendimin për të ardhmen e tij në fund të këtij sez
Çfarë po paralajmëron Hazard: Më besoni, jam i lodhur Sulmuesi i Chelseat, Eden Hazard nuk ishte në ditën më të mirë pas barazimit pa gola me Evertonin. Belgu 27-vjeçar ka
Hazard me shokë dështojnë të fitojnë kundër Evertonit (VIDEO) Chelsea është ndalur në një barazim pa gola nga Evertoni në "Stamford Bridge". Të kaltrit dështuan ta gjenin rrjetën
Martial merr vlerësime nga legjenda e Manchester United Ish-mesfushori i skuadrës së Manchester United, Paul Ince tha se sulmuesi i “djajve të kuq”, Anthony Martial ëshhtë nën
Shkëmbim i çmendur, Perez ofron Asension për Hazardin Madrilenët janë fiksuar tek Eden Hazard pas ikjes së Ronaldos dhe do të japin gjithçka që të kenë shërbimet e tij. Me
Sarri vlerëson Moratan dhe Hazardin Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, ka vlerësuar Alvaro Moratan dhe Eden Hazardin pas fitores 3-1 në shtëpi ndaj Crysta
Chelsea i pandalshëm, Hazard me shokë mposhtin Crystal Palace (VIDEO) Chelsea ka marrë fitore të rëndësishme sot ndaj Crustal Palace me rezultatin e përgjithshëm 3-1 në "Stamford Bridge".
Në këtë ditë kthehet Hazard nga dëmtimi Ndihmës trajneri i Chelseat, Gianfranco Zola, ka bërë të ditur se ylli belg, Eden Hazard, pritet të kthehet në kohë nga
Lampard tallet me Hazardin: Ka frikë të përballet me ekipin tim Ish-legjenda e Chelseat, tani trajner i ekipit Derby County, Frank Lampard, ka lavdëruar yllin e ekipit londinez, Eden H
"Chelsea nuk varet vetëm nga Hazardi" Mbrojtësi brazilian i Chelseat, David Luiz, ka thënë se mediat e mbivlerësojnë varësinë e klubit londinez nga ylli belg,
Konte i mbyll derën Eden Hazardit tek Real-i Dëshira e Real Madridit për t’i dhënë fund krizës së klubit në këtë sezon pritet të përfundojë me emërimin e Antonio Con