999 rezultate për

hazard

Griezmann apo Hazard, kush ishte blerja më e mirë? Statistikat e sezonit 2018-2019 Champions League, ky është objektivi i Real Madridit dhe Barcelonës për sezonin 2019-2020 dhe për t’ia dalë, klubet span
Hazard dhuron spektakël në stërvitje me Realin (VIDEO) Eden Hazard, u bashkua me Real Madridin nga Chelsea muajin e kaluar për një vlerë që eventualisht mund të kapërcejë shif
Hazard zgjedh numrin e fanellës te Reali, "ndjek" legjendën e galaktikëve Hazard zgjedh numrin e fanellës te Reali, “ndjek legjendën e galaktikëve. Sipas asaj që shkruan “Marca”, belgu ka zgj
Diaz nuk ka ndërmend ta lëshojë numrin 7 Eden Hazard mbërriti në Real Madrid muajin e kaluar pasi bëri lëvizjen e tij të shumëpritur nga Chelsea. Tani që ka m
Hazard mbipeshë, tifozët e Realit të frikësuar për gjendjen fizike (VIDEO) Eden Hazard ka marrë vëmendjen e të gjithë që në ditën e parë të stërvitjeve me Realin në Kanada. Tifozët janë tallur
Shkëmbim i bujshëm në aksin Londër-Madrid, Tottenham do yllin e madh të Realit Pasi firmosi me Eden Hazard nga Chelsea, 13 herë kampionët e Europës kërkojnë transferimin e një tjetër ylli të Premier
Shiti Hazard, Abramovich blen shtëpi 63 milionë euro Pronari i Chelseas, Roman Abramovich është gati të thyej rekordin për shtëpinë më të shtrenjtë në Izrael. Sipas "Glob
Mesazhi i fundit që Hazard i la ish-shokëve të ekipit te Chelsea Eden Hazard më nuk ka asnjë gjurmë në Chelsea. Pasi la javën e kaluar Londrën dhe skuadrën londineze, ylli belg ka da
Mesazhi i fundit që Hazard ju la lojtarëve të Chelsea-t në WhatsApp Mesazhi i fundit që Hazard ua la lojtarëve të Chelseat në WhatsApp Eden Hazard më nuk ka asnjë gjurmë në Chelsea. P
Nëna e Hazard shpërtheu në lot gjatë prezantimit të djalit të saj në "Bernabeu" (VIDEO) Nëna e Eden Hazard ka shpërthyer në lot në prezantimin e djalit të saj në “Santiago Bernabeu”, ku veshi për herë të parë
Kam ardhur të fitoj shumë tituj! Hazard flet për herë të parë si lojtar i Real-it (VIDEO) Eden Hazard është prezantuar si lojtar i Real Madridit nën pranin e familjes dhe krerëve të klubit mbretëror. Santiag
Hola Madrid! Momenti kur Hazard puth bluzen e Real-it (VIDEO) Eden Hazard është prezantuar para mijëra tifozëve në “Santiago Bernabeu” si lojtar i Real Madrid. Ai u shpreh shumë i
MAGJIK/ Ndiqni LIVE prezantimin e Hazard në Madrid (VIDEO) Eden Hazard është gati që të prezantohet me fanellën e Real Madridit. Gjithçka gati në “Santiago Bernabeu”, aty ku me
Hazard në Madrid, tifozët "pushtojnë" stadiumin (VIDEO) Stadiumi “Santiago Bernabéu” do t’i hapë portat këtë mbrëmje për një prezantim, është Eden Hazard ai që do të nisë avent
Hazard mbërrin në Madrid (VIDEO) Hazard ka arritur në Madrid. Belgu është duke i kryer testet mjekësore para se të nënshkruajë kontratën me Los Blancos.
Edhe trajneri i Belgjikës mendon se pika e fortë e Hazard është "prapanica" e tij Trajneri i Belgjikës, Roberto Martinez, ka zbuluar se çfarë e bën Eden Hazardin driblues të frikshëm dhe shumë të sukses
Zidane i bindur, Vinicius JR do të jetë titullar Trajneri francez është i bindur se Vinicius është lojtari i duhur për krahun e djathtë të sulmit. Vetëm pak ditë më p
Letra prekëse e Hazard: Faleminderit që më ndihmuat të realizoj dy ëndrra Eden Hazard i dha lamtumirën Chelsea-t pas 6 vitesh qëndrimi në Stamford Bridge. Belgu ka firmosur tashmë për Realin e M
Përfundon telenovela Hazard, ja cila skuadër e bleu Ka përfunduar që në ditët e para të merkatos verore “telenovela” Eden Hazard, me sulmuesin belg që më në fund kurorëzoi
Hazard, pranë prezantimit te Realit Nuk ka më dyshime, Eden Hazard do të jetë lojtari më i ri i Real Madridit. Belgu ka gjetur gjuhën e përbashkët me Real M