999 rezultate për

hasani

Enver Hasani, Arsim Bajrami e Haki Demolli fshehin vendet e punës (FOTO LAJM) Kryetari i Gjykatës Kushtetuese, Enver Hasani, Ministri i Arsimit, Arsim Bajrami dhe Ministri i FSK-së, Haki Demolli nuk
Hasani: Gjykata Kushtetuese u sulmua me gjuhë të ashpër (VIDEO) Duke folur për emisionin "Betimi për Drejtësi", kreu i Gjykatës Kushtetuese Enver Hasani ka komentuar situatën politike
Kërcënon gruan, 6 muaj burg D.M nga komuna e Zvecanit është dënuar me 6 muaj burg për shkak se ka kërcënuar bashkëshorten e tij. Zëdhënësi i Gjyk
Skandal, Enver Hasani kërkon favore seksuale për notë? (VIDEO +18) Një vajzë, studente ka rrëfyer në mënyrë tepër tronditëse se ish-rektori i UP-së dhe kryetari i Gjykatës Kushtetuese të
1.300 zyrtarë të Kosovës dyshohen për korrupsion Drejtori i Agjencisë Kundër Korrupsionit (AKK), Hasan Preteni në një intervistë për “Epokën e re” ka bërë me dije se në
Surroi: Turp janë Hashim Thaçi, Jahjaga dhe Hasani Publicisti Veton Surroi e ka quajtur "trekëndësh banaliteti" treshen Hashim Thaçi, Atifete Jahjaga dhe Enver Hasanin.
Ja si tallet Vetëvendosje me Hashim Thaçin dhe Enver Hasanin (FOTO LAJM) Lëvizja Vetëvendosje ka zgjedhur një mënyrë të sajën për të sulmuar Hashim Thaçin dhe kryetarin e Gjykatës Kushtetuese l
Enver Hasani ikën në Vjenë Kryetari i Gjykatës Kushtetuese të Kosovës, Enver Hasani, me ftesë të Akademisë Diplomatike të Vjenës ka ikur në kryeqyt
Mustafa mbron Enver Hasanin Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka mbrojtur kryetarin e Gjykatës Kushtetuese, duke thënë se santazhet apo kërcënimet ndaj
Kosovë-Oman, Hasani: Ti tregojmë botës se dimë të luajmë futboll Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Shpëtim Hasani, shprehet më nota optimizmi për miqësoren e radhës kundër Omanit. Në
Arrestohet 35-vjeçari i dënuar me 10 vjet burg Policia e Pogradecit ka njoftuar se ka vënë në pranga shtetasin Edvil Hasani i dënuar nga Gjykata e Shkallës së Parë Tir
IP kontroll subjekteve në zonat turistike Inspektorati Shtetëror i Punës është angazhuar në evidentimin dhe kontrollin e subjekteve, që ushtrojnë aktivitetin e t
Ja deputetët e PDK-së Sipas të dhënave të deritanishme,. PDK-ja duhet të përfaqësohet në Kuvend me 33 deputetë. Ja cila mund të jetë lista
Deputeti Hasani bën një ‘selfie’ krejt të veçantë (VIDEO-LAJM) Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Nait Hasani, ndryshe nga shefi i tij, Hashim Thaçi, ka arritur të bëjë një “s
Beqir Hasani: Thaçi nuk do ketë as grup parlamentar Kryetari i degës së BDI-së për Çairin, Beqir Hasani është shprehur se Thaçi nuk do të ketë as grup parlamentar pas zgjed
Hasani: Krijimi i Tribunalit është katastrofal për Kosovën Ashtu si edhe shumë personalitete të Kosovës që janë shprehur kundër krijimit të Tribunalit për krime lufte në Kosovë, e
Arrestohet në Berat i riu që rrëmbeu dhe grabiti me dhunë një person Policia e Beratit ka vënë në pranga një të ri, pasi dyshohet si autor i rrëmbimit dhe grabitjes së një shtetasi. I ar
Thaçi shkel vendimin e Kushtetueses Gjykata Kushtetuese e drejtuar nga Enver Hasani nuk po arrin të bindë kryeministri Thaçi që të e zbatoi një vendim të sa
Bashkëpunim më i ngushtë mes gjyqësorit të Prishtinës dhe Tiranës Një bashkëpunim edhe më i ngushtë mes gjyqësorit në Prishtinë dhe atij në Tiranë ishte ajo që u kërkua në një takim mes
Apeli i gazetarit: Të kontribuojmë në shpëtimin e 17-vjeçares Një 17 vjeçare e cila gjendet e shtruar në një spital në Gjermani pasi vuan nga një sëmundje e rrallë kërkon ndihmë për