999 rezultate për

hasani

Shtyhet seanca ndaj Enver Hasanit, mungon prokurori Shtyhet seanca fillestare e gjykimit të Enver Hasanit për vazhdimin e kundërligjshëm të mandatit të gjyqtarëve ndërkombë
Skandal/ Gruaja dhunohet nga 4 burra, nuk i japin raport mjeko-ligjor Gjatë mbrëmjes së sotme në programin investigativ “STOP”, në ekranin e Televizionit Klan është denoncuar rasti i dhunës
Hasani: Vetëm zgjedhjet mund ta shpëtojnë vendin Deputeti i PDK-së, Nait Hasani njëlloj si opozita vazhdon të qëndroj mbrapa deklaratave, se vendi duhet të shkojë në zgj
Ja çfarë thotë pronari i këmbimit valutor për vjedhjen e 180 mijë dollarëve Ende mbeten dyshime të forta lidhur me grabitjen e 180 mijë eurove pranë hotel "Sheraton" dhe se nuk ka një version të v
Ja çfarë thotë Enver Hasani, për demarkacionin me Malin e Zi Ish-kryetari i Gjykatës Kushtetuese, Enver Hasani në lidhje me demarkacionin e Malit të Zipërmes një statusi të vendosur
Zefina Hasani merr "hak" pas largimit nga "The Voice" Në morinë e shumë largimeve nga "Top Channel", ishte dhe ai i autores së programit "The Voice". Mbrëmjen e djeshme, jo p
PDK kërkon zgjedhje Partitë opozitare nuk janë të vetmit që kërkojnë zgjedhje të parakohshme, por edhe deputetë brenda koalicionit qeverisës
Rrëfehet Ledion Liço: Ja pse u pushua autorja e “The Voice” Pas largimit të bujshëm të autores së programit “The Voice Of Albania”, Zefina Hasani, si pasojë e një debati lidhur me
Hasani: Brenda këtij viti do të ketë zgjedhje Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Nait Hasani, i ftuar në emisionin “Republika” me Dardan Gashin në Tribuna Cha
Kukësi mund Flamurtarin në Vlorë Kukësi e ka dëshmuar se është ekip i fortë dhe me pretendime për Kupën e Shqipërisë. Ekipi verior e ka mposhtur Flamu
Sejdiu: Ja si e montoi procesin kundër meje Enver Hasani (VIDEO) Ish-Presidenti i Kosovës Fatmir Sejdiu ka qenë i ftuar për të folur mbi dokumentarin “Rënia e Babës” të përgatitur nga
Skandal / 115 votues me adresë në banesën 70 m2 (VIDEO) Vazhdojnë të dalin në sipërfaqe parregullsitë e listës zgjedhore në Maqedoni dhe skandalet e saj. Pas disa hulumtimeve,
Prokuroria: Enver Hasani s'kishte imunitet, kreu veprime jashtë funksionit Prokuroria Speciale ka bërë ankesë në Gjykatën e Apelit, kundër aktvendimit të Gjykatës Themelore në Prishtinë pasi kjo
Histori shqiptare/ Nuk paguajnë dot qiranë, pronari përze nga shtëpia futbollistët e Kukësit Një histori rrëqethëse dhe, për më tepër, kur bëhet fjalë për lojtarë të Kategorisë Superiore. Besojeni apo jo, por Edon
Ja dy akuzat me të cilat do të përballet Enver Hasani Prokuroria Speciale e Kosovës ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë ndaj ish-kryetarit të Gjykatës Kush
Gjykata hedh poshtë refuzimin e aktakuzës nga ish-rektori Hasani Gjykata Themelore në Prishtinë gjatë procesit kundër ish-rektorit dhe ish- kryetarit të Gjykatës Kushtetuese Enver Hasan
Enver Hasani në Gjykatë për falsifikim Në Gjykatën Themelore në Prishtinë ka filluar shqyrtimi fillestar i seancës së dytë ndaj ish-kryetarit të Gjykatës Kusht
BDI organizon debatin me temë: ”Perspektivat e sistemit shëndetësor në Maqedoni" (FOTO LAJM) Në organizim të Sekretariatit të shëndetësisë në kuadër të BDI-së sot në Shkup u organizua debat me temë "Perspektivat e
Arrestohet i dyshuari për vrasjen e Hasmir Hasanit në Tearcë të Tetovës Xhafer Osmani, i dyshuari për vrasjen e Hasmir Hasanit, është arrestuar sot në mëngjes, një shtëpi në fshatin Tearcë nga
Vritet 43-vjecari në Tetovë Një vrasje e rëndë mësohet se ka ndodhur në Tetovë. Si pasojë e një atentati raportohet se ka mbetur i vdekur në vend s