999 rezultate për

hasanbeg

Hasanbeg, rritet numri i fëmijëve të sëmurë nga papastërtia Balta dhe uji po bëhet problem serioz për shëndetin e banorëve të prekur nga vërshimet. Mjekët ngrenë alarmin tek ban
Prekëse/ Soba shpëtoi 5 jetë në Hasanbeg gjatë përmbytjeve (FOTO) Asnjë sobë drush nuk është bërë për të shpëtuar jetë. Aq më pak duke i hipur përmbi. Ato, thjesht, janë bërë të ngro
200 persona në kërkim të foshnjës 16-muajshe (VIDEO) Autoritet e sigurisë në Maqedoni po kërkojnë për katër të zhdukurit nga përmbytjet e javës së kaluar në Shkup, por në
“Shkëndija” dorëzon ndihma në Hasanbeg (FOTO LAJM) Iniciativa e Shkëndijës për të grumbulluar ndihma të cilat do t’u shkojnë familjeve të goditura nga përmbytjet e javë
6 ditë mbas përmbytjeve, Ahmeti dhe Thaçi akoma nuk kanë shkelur në Hasanbeg Në ditën e gjashtë pas përmbytjeve që morën mbi 20 jetë dhe lanë pasoja të rënda për banorët e Hasanbegut, Stajkovcit, H
Hasanbegu nën ujë e baltë, Shkupi po ndërton Luna Parkun prej 6,5 milionë euro Në Shkup ka filluar ndërtimi i Luna Park, një projekt i nisur tani dhe pritet të përfundojë në vitin 2018. Në realiz
Banorët e Hasanbegut të pakënaqur nga shpërndarja e ndihmave, dyshohet për abuzime Pakënaqësi, mllef, fyerje, grindje. Këto janë pamjet që shoqëronin vazhdimisht qytetarët, gjatë marrjes së ndihmave në s
Ja kush është personi që goditi qytetarin në Hasanbeg (VIDEO) Ish-kryeministri dhe kryetari i VMRO'së Nikolla Gruevski, së bashku me kreun e Qytetit të Shkupit Koce Trajanovski, janë
Telekomi i Maqedonisë dhuron 30 mijë euro në Hasanbeg Nënkryetari i bordit Drejtues i Telekom në Maqedoni, Nazim Bushi, ka marrë vendimin për dhurimin e 30 mijë eurove, famil
Përmbytjet në Hasanbeg, foshnja 15 muajshe rezulton e zhdukur Banorët në Hasanbeg mësojnë se një foshnje 15 muajshe rezulton e zhdukur. Foshnja ka qenë në krahët e babait të saj,
Prekëse / Gjyshja vdes bashkë me nipin, po e mbante në krahë për t'a shpëtuar Vazhdojnë kërkimet për personat e zhdukur nga tragjedia e mbrëmshme në Maqedoni. Policia dhe vetë banorët po kërkojn
Kryetari i Qytetit të Shkupit dëbohet nga banorët e Hasanbegut (VIDEO) Kryetari i Qytetit të Shkupit nuk është pritur mirë në Hasanbeg të Shkupit, lagje e cila u godit më shumë nga vërshimet
Dyshohet për 30 të vdekur në Hasanbeg?! Një banor i Hasanbegut njofton se nga 15, numri i viktimave që humbën jetën nga përmbytjet e djeshme, mund të shkojë der
Humb jetën në Siri 35-vjeçari nga Hasanbegu i Shkupit Nje shqiptar i moshës 35-vjeçare ka humbur jetën në luftimet në Siri. Sipas Zhurnal, personi në fjalë është nga fshati H
Për një kanal në Hasanbeg shkon gjysma e BDI-së (VIDEO) Nje kanal ne Hasanbeg ka mbledhur gjysmën e BDI-së. Zv/kryeministri Musa Xhaferri, Nurhan Izairi, Brahim Ajvazi dhe krye
Breshëri armësh ndaj makinës në Hasanbeg Mbrëmjen e djeshme, rreth orës 22.40, në rrugën e Hasanbegut të Shkupit, persona të panjohur kanë qëlluar me breshëri në
Floods threaten Hasanbeg after heavy rainfall Residents of Hasanbeg in the municipality of Gazi Baba face flooding of their homes whenever it rains. The reason is the
Reshjet e shiut shkaktojnë përmbytje në Hasanbeg Banorët e Hasanbegut në komunën e Gazi Babës përballen me përmbytjen e shtëpive të tyre nga ujërat e zeza sa herë që bie
Habit Panteri: Janë 250 ushtarë të "Gardës së Iliridës" (FOTO LAJM) Hamdi Ndrecaj, i njohur si "Panteri" thotë se janë 250 persona që patrullojnë nëpër Maqedoni dhe që janë pjesë e "Gradës
Ali Ahmeti në Hasanbeg: Kam përmbysur një Jugosllavi Bashkimi Demokratik për Integrim ka mbajtur tubimin e rradhës në lagjen Hasanbeg të Shkupit. Qytetarëve të tubuar iu