999 rezultate për

hasan

Bilbil Hasani u vetëvar në qeli, vëllai: Vuante nga probleme mendore, Bilbil Hasani, 43 vjeçari që u vetëvar në burgun 313 është ndaluar në 8 dhjetor, pasi është akuzuar se ka vjedhur një po
Vetëm 1 javë mami, Fatma Methasani shfaqet për herë të parë në publik (FOTO LAJM) Ka kaluar vetëm një javë qëkur Fatma solli në jetë vogëlushin e saj, Noah. Moderatorja dhe bashkëshorti i saj, Alfio
E rrëmbyen gabimisht nga Kosova, por duke qenë se e kishin aty gjykata i jep 8 vite burg mësuesit turk “A jeni ju Hasan Hüseyin Demir?”, e ka pyetur zyrtari i Policisë së Kosovës profesorin e kimisë të shkollës “Gylistan”.
Në prag të lindjes së bebit, Fatma Methasani bëhet drejtoreshë e televizionit (FOTO LAJM) Pak muaj më parë u raportua se televizioni INTV po mbyllej. Më pas edhe vetë moderatorët e konfirmuan këtë. Mirëpo ky te
Xhaxhai me nipin u zunë për pronën, parandalohet ngjarja e rëndë Një ngjarje e rëndë është parandaluar ditën e sotme nga Policia. Bëhet fjalë pë rnjë konflikt pronësie mes xhaxhait
U arrestua për grabitjen e Rinasit, lirohet "informatori" Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka liruar nga burgu Hasan Kanaçin, punonjësi i kargos që
Shkarkimet në Komisariatin e Librazhdit, kush janë drejtuesit e rinj Bukurosh Teqja është komanduar shefi i Komisariatt të Librazhdit, pas pezullimit nga kjo detyrë të Bedri Hasanaj. Ky
Ekzekutuan policin malazez, jepet vendimi për të moshuarën shqiptare dhe 2 djemtë Tre pjesëtarë të një familjeje shqiptare që ekzekutuan policin malazez, Milutin Lekoviç, janë lënë 30 ditë në paraburgim
Baba i një vajze 10 vjeçare, ky është polici që eliminuan shqiptarët (FOTO LAJM) Policia malazeze ka arrestuar dy vëllezërit Luan dhe Lulëzim Hasanaj si dhe nënën e tyre Nure Hasanaj pasi dyshohet të k
Do eliminonin dhe policin tjetër, detaje të reja për familjen nga Kopliku që ekzekutoi efektivin malazez Mediat malazeze kanë zbuluar detaje të reja nga vrasja e efektivit. Sipas medias Vijesti, e cila sot ka publikuar një
Pamjet, kush janë vëllezërit shqiptarë dhe e ëma që vranë policin në Mal të Zi Tre shqiptarë janë arrestuar pasi ekzekutuan me armë zjarri policin malazez Millutin Lekoviq, gjatë kalimit të kufirit.
Eliminuan policin malazez, zbulohet emri i nënës dhe djemve Tre shtetas shqiptarë mësohet të kenë eliminuar me armë zjarri policin e Malit të Zi Millutin Lekovi. Ngjarja ka ndod
Hasan Lika flet hapur: Ka ndërhyrje nga presidentët Hasan Lika është një ndër trajnerët që e njeh shumë mirë futbollin në Shqipëri. Gjatë karrierës së tij si teknik, Lika k
Cara kërkon fëmijët, Hasani sot do mbushte 18-vjeç, dëshmia rrënqethëse e të afërmit Mëngjesin e sotëm vijon kërkimi për të shpëtuar personat e mbetur nën rrënoja në Thumanë. Një nga familjarët e personave
Nuk do e njihni, nuri i shtatzanisë e ka ndryshuar komplet Fatma Methasanin (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e pëlqyer nga publiku, Fatma Methasani po jeton ditët e saj më të bukura në pritje për t’u bërë nënë p
Zbulohen emrat e grave dhe fëmijëve shqiptarë në kampin Al Hawl në Siri Ditët e fundit ka ndodhur një zhvillim i ri që lidhet me gratë dhe fëmijët shqiptarë në kampin Al Hawl në Siri. Në ku
Atentatori i Çapjave, jepet vendimi për Shkëlzen Hasanpapajn Gjykata e Elbasanit ka vendosur të dënojë me 10 vite burg Shkëlzen Hasanpapajn, pasi tentoi që të eliminojë Bledar Muçën
Nderohen “Dëshmorët e Atdheut”, Klodian Tanushi e Zarife Hasanaj mes tyre Në ditën e përkujtimit të dëshmorëve, janë nderuar në Letoni më titullin “Dëshmorët e Atdheut” Zarife Hasanaj dhe Klodia
"Nuk ka qenë e lehtë", Fatma Methasani flet për shtatzëninë dhe zbulon planet e dasmës (FOTO LAJM) Pasditen e djeshme moderatorja, Fatma Methasani ishte e ftuar në emisionin “Lart e Poshtë”. Në një intervistë me gaze
Nait Hasani, ambasadori i ri i Kosovës në Tiranë Nait Hasani do të jetë ambasadori i ri i Kosovës në Tiranë. Ai u prit sot nga Presidenti Ilir Meta, me rastin e paraqitj