999 rezultate për

hare

Mësuesi bën për spital nxënësin nga Suhareka Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një shkollë në Sahurekë, ku një mësues ka rrahur dhe ka bërë për spital nxënësin e
Fetahu i vogël hyn në banesë të re, nuk i mungon asgjë (VIDEO) Fetahu 10 vjeçar, së bashku me nënën e tij po shkojnë në banesën e re. Lotët e vogëlushit prekën shumë zemra, prandaj
Jetim, pa bukë, pa shkollë, pa shtëpi...rrëfimi rrënqethës i 10-vjeçarit (VIDEO) Quhet Fetah dhe i ka vetëm 10 vjet. Ai mban emrin e babait që asnjëherë nuk e takoi. Ende pa e thithur ajrin e par
Lëngu që parandalon kancerin, jua pastron mëlçinë dhe e normalizon shtypjen e gjakut Nëse panxharët nuk janë pjesë e rregullt e dietës tuaj, atëherë patjetër se duhet të filloni t’i konsumoni. Panxharët pë
"Betejën e Koshares e nisën 300 veta, thyem mitin e ushtrisë serbe" Agron Jusufi, i cili ishte pjesëmarrës në betejën e Koshares dhe bashkëluftëtar i Agim Ramadanit e Sali Çekajt, ka tregu
Bllokohet rruga në Koshare, Thaçi dhe Mustafa ecin këmbë (FOTO LAJM) Rruga e cila të dërgon në Koshare, ku u mbajt manifestimi "Ditët e Shqipes", për nder të përvjetorit të Betejes së Kosha
Thaçi betohet në Koshare: Kosova do bëhet me ushtri Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i cili ka marrë pjesë në ceremoninë përkujtimore të betejës së Koshares, ka thënë gj
Thaçi kujton Betejën e Koshares: Thyerja e kufirit hapi një kapitull të ri Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kujtuar betejën e Ushtrisë Çlirimtare të Kosvës në Koshare, duke thënë se UÇK-ja
Serbët tregojnë tmerrin që përjetuan në Betejën e Koshares Ushtarët e ushtrisë serbe, 18 vjet pas Betejës së Koshares, kujtojnë tmerrin dhe humbjet që kanë përjetuar nga forcat e
Dreka në Hoxharë, Rama: Kur mbyllet dera, je ushtar i gruas Kryeministri Edi Rama pas ndarjes së legalizimeve ka drekuar në familjen e Shahin Bashës në Hoxharë. Në kohën që ndah
Si të thani frutat dhe perimet në shtëpinë tuaj Koha është shumë e mirë për të tharë frutat me duart e tua në shtëpi. Gjithashtu edhe kjo periudhë sjell disa produk
Leonardo di Caprio shpenzon shuma marramendëse për fytyrën djaloshare Aktori, i cili mbushi 42-vjeç, ka një fiksim me pamjen, shëndetin dhe pastërtinë e lëkurës së tij. Për këtë ai është i g
PAMJE TË RRALLA/ Ushtarët e UÇK-së vrasin oficerin e lartë rus (VIDEO) Një oficer rus dhe 11 ushtarë serbë kishin mbetur të vrarë nga forcat e UÇK-së në Koshare gjatë tentativës për t'i vënë
“Surratsëz”, Bashës nuk i mjafton shqipja për të sharë Ramën Protesta e opozitës ditën e sotme është në ditën e 30 të saj dhe plotëson 1 muaj nga rezistenca e saj në çadrën para kr
Basha: Jasharët i treguan botës vlerën e lirisë për shqiptarët (FOTO LAJM) Kryetari i Partisë Demokratike të Shqipërisë, Lulzim Basha, ka zhvilluar sot homazhe tek monumenti i Adem Jasharit në Ti
Berisha: Ja kush janë dy hanxharët e Ramës që do të bëjnë Vettingun Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka denoncuar dy emrat e rinj që ka zgjedhur kryeministri
VIDEO E PAPUBLIKUAR/ Ja arsyeja pse Çiljeta braktisi emisionin (VIDEO) Sot në emisionin “Thumb”, transmetuar ne Abc neës, u zbulua edhe e vërteta e videos se Ciljetes dale pak dite me pare si
Çiljeta acarohet me gazetaret, braktis studion duke sharë (VIDEO) Gazetarët dhe personazhet e showbizit duhet të jenë miqtë më të mirë, për shkak se marrëdhëniet mes tyre u shërben të dy
Dy ty shtëna snajperi ndërpresin Presidentin Hollande (VIDEO) Dy persona kanë mbetur të plagosur nga të shtënat e një snajperi gjatë një fjalimi të mbajtur nga presidenti francez, Fr
"Ti je katunar që paguhesh nga Rama për të sharë Ilir Metën", çfarë ndodhi mbrëmë në studion e Rudinës (VIDEO) Një debat i ashpër ndodhi mbrëmë në emisionin "Dritare me Rudinën" mes Kreshnik Spahiut dhe gazetarit Gjergj Zefi në lid