999 rezultate për

hare

Suharekë, plagos me thikë vëllain e mitur Policia e Kosovës ka njoftuar se dje në Suharekë një i mitur ka plagosur me thikë vëllain e tij po ashtu i mitur. “Ra
Ish-lojtari i Interit rrezikon 2 vite burg Ish-futbollistin turk ti Interit, Caner Erkin, aktualisht pjesë e Basaksehir, rrezikon deri në dy vite burg, pasi ka sha
Shembet rruga e asfaltuar për në Koshare, vështirësohet qarkullimi Shkrirja e borës dhe reshjet e shiut, jo vetëm që shkaktuan vërshime në vendin tonë, por edhe rrëshqitje të dheut. Si
Kështu dukej Prekazi pasi u vranë Jasharajt (VIDEO) Janë bërë sot 20 vjet nga rënia heroike e familjes së Jasharëve. Në natën e 4 e 5 marsit të vitit 1998, Prekazi rrethohe
E mori si dhuratë, tharësja e flokëve i merr jetën 22-vjeçares (FOTO LAJM) Një 22-vjecare nga Brazili ka gjetur vdekjen në mënyrë tragjike sapo ka dalë nga dushi. E reja mori tharësen të thant
Xhaferi shpallet qytetar nderi i Suharekës Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi, sot ka qenë i pranishëm në aktivitetet me rastin e shënimit të dhjetëv
Albin Kurti uron pavarësinë e Kosovës nga Prekazi i Jasharëve Me rastin e 10 vjetorit të shpalljes së pavarësisë së Kosovës, aktivistë të Lëvizjes VETËVENDOSJE!, anëtarë të kryesisë
Pamje nga momenti i thyerjes së kufirit në Koshare (VIDEO) Janë bërë gati 19 vjet nga Beteja e Koshares, e cila konsiderohet si një nga betejat më të mëdha të luftës së Kosovës.
Festë e hare në familjen Meta: Të dua shumë! (FOTO LAJM) Në familjen e Presidentit Ilir Meta sot ka festë. Vajza e vogël e familjes, Era, sot ka ditëlindjen. Kryetarja e LSI
Policia jep detaje për vdekjen e nxënësit në Suharekë Policia e Kosovës ka njoftuar se nxënësi që ka vdekur dej në rrethana të dyshimta, nuk ka pasur në trup shenja të dhunës
Eksperti e gjen fajtorin për gjendjen e Kompleksit të Jasharëve, janë mediat Drejtori për Mbrojtjen e Memorialëve të Luftës, Idriz Blakaj, thotë se Kullat e Jasharëve janë në gjendje të keqe ashtu
Zeka: Kompleksin memorial të Jasharëve e ka ndërtuar një turk Deputeti i NISMA-s. Milaim Zeka ka kritikuar ashpër në seancën e rregullt të Kuvendit të Kosovës për gjëndjen e kompleks
Limaj tregon se kur do të investohet në Kullën e Jasharëve Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj ka thënë se Qeveria e Kosovës, urgjentisht duhet të investojë në Kullën e f
Kujdes, tharëset e flokëve mund tju rrezikojnë jetën (VIDEO) Njerëzit janë pothuajse të varur nga tharësja e flokëve. Pas të gjithave ju imagjinoni se nuk janë të gjitha tharëset e
I dyshuari për trafikim me organe do të ekstradohet në Rusi, e jo në Kosovë I arrestuari në Qipro për trafikim organesh në Kosovë, Moshe Harel, përkundër kërkesës nga organet kompetente të Kosovës
Policia gjen armën e vjedhur të deputetit të PDK Policia e Kosovës në vazhdën e parandalimit dhe hetimin e veprave penale, rreth orës 15:30, në fshatin Vraniq të Suharek
Lihet i lirë serbi që dyshohet për krime lufte ndaj shqiptarëve në Suharekë Serbi Bogdan Mitroviq, 74 vjeç, i cili më 28 gusht ishte arrestuar në Kosovë, sot është liruar. Mitroviq ishte arrest
I trajtonte si skllevër për harem, monstra që ka kryer 900 përdhunime me vajzat e mitura (FOTO LAJM) Një baba origjinë ruse është akuzuar për më shumë se 900 akuza për përdhunim dhe veprime seksuale të dhunshme, kryesisht
Shkretëtira e Saharës mbulohet nga bora Shkretëtira e Saharës është mbuluar të dielën nga bora 40-cm pas një stuhie që e goditi këtë vend. Kjo është hera e tret
Gosti dhe harem, si po bëhen rrush e kumbulla paratë e popullit për banketet e Vitit të Ri Gjatë paradites së sotme Albeu.com publikoi dokumentet e dy tenderëve të zhvilluar nga Ministria e Bujqësisë dhe ajo e E