999 rezultate për

hare

Cili është "haremi" i së shkuarës së Noizyt, të dashurat VIP të reperit (FOTO LAJM) Ai tashmë prej kohësh është kthyer në një nga reperët më të kërkuar në vend. Me natyren e tij shumeë intriguese dhe
Djali i dëshmorit të Koshares i përgjigjet Xhavit Halitit Me një akademi përkujtimore në Prishtinë po përkujtohet rënia e heroit Sali Çekaj para 19 vitesh në Betejën e Koshares.
U përfol për haremin me vajza, por Noizy ka një pasuri marramendëse në garazh Reperi i famshëm shqiptar, Noizy, është i njohur për jetën luksoze që ai bën, por mbi të gjitha për makinat luksoze që a
Vritet një i ri në Suharekë Një 14 vjeçar nuk ka arritur t’i mbijetojë plagosjes, nga një e shtënë e pakontrolluar e armës, gjatë një ahengu familja
Sulm me thika dhe hanxharë, kjo video bëri xhiron e botës (VIDEO) Një video është bërë hit në internet teksa shihen dy persona duke kërcënuar njëri-tjetrin me thika dhe hanxhar në mes të
Shkencëtarët japin alarmin: Sa rrezikoni nga tharëset e duarve Pastrimi i duarve pas përdorimit të tualetit është një nga masat më bazike higjienike. Por, a e keni ditur se përdori
Kryetari i Suharekës reagon për vrasjen e nipit Një 17 vjeçar ka ndërruar jetë dje në Suharekë, pasi është therur me thikë nga një bashkëmoshatar i tij. Siç është më
Vrasja që tronditi Suharekën Një i mitur nuk i ka përballuar plagëve të marra nga sulmi me thikë në Suharekë. Policia e Kosovës njofton se sot rre
Lekaj qetëson Labin, ia shtron rrugët me asfalt Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj ka thënë se rrugët në Babush, Tërrn, Luboc, Koshare dje Slivovë do të rindërtohen
Haradinaj i thotë zyrtarit të LDK-së qen, rrenc edhe i poshtër Nënkryetari i OVL-UÇK-së, Nasim Haradinaj, ka reaguar ndaj deklaratave të zyrtarit të LDK-së, Bajram Gecaj, duke thënë s
Përkujtuan betejën e Kosharës, Thaçi e Haradinaj në një betejë mishi (VIDEO) Pas përkujtimit të Betejës së Kosharës, krerët shtetërorë të Kosovës kanë shtruar një tavolinë së bashku në Gjakovë e ja
Limaj tregon rëndësinë e betejës së Koshares Kryetari i Nismës Socialdemokrate njëherësh zëvendëskryeministër në qeverinë e Kosovës, Fatmir Limaj ka kujtuar betejën
Anton Çuni rrëfen për luftën e zhvilluar në Betejën e Koshares Sot bëhen 19 vjet nga Beteja e Koshares ndërmjet Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe forcave serbe. Beteja e Koshares ish
Njeriu i dialogut me Serbinë flet për pushkë e luftë Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi duke folur në manifestimin “Ditët e Shqipes” që mbahet çdo vit në Koshare tha se Koso
UÇK duke varrosur ushtarët serbë të vrarë në Koshare (VIDEO) Sot bëhen 19 vite nga beteja më e lavdishme e UÇK-së. Beteja e Koshares e zhvilluar më 9 prill të vitit 1999 në kuadë
Ia bënë të gjitha të dashura, cili është “haremi” i së shkuarës së Noizyt? (FOTO LAJM) Ai tashmë prej kohësh është kthyer në një nga reperët më të kërkuar në vend. Me natyren e tij shumeë intriguese dhe
39 vjet burg për dy persona për vrasje të rëndë në Suharekë Gjykata Themelore e Prizrenit, Departamenti për Krime të rënda ka bërë shpalljen e aktgjykimit dënues ndaj dy të akuzuar
Ja në cilin vend e kaloi të dielën kryeministri Haradinaj (FOTO LAJM) Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, nuk po iu ndahet bukurive natyrore, bjeshkëve të vendit. Haradinaj, kohëve t
Një tmerr i vërtetë, arsyeja pse nuk duhen përdorur tharëset e duarve në lokale Në përgjithësi, në banjot e qendrave tregtare, lokaleve apo club- eve të natës letrat e duarve janë zëvendësuar me tharë
Versioni final i këngës “Mall”, që përfaqëson Shqipërinë në Eurovizion (VIDEO) Së fundmi, Bushpepa ka prezantuar videon zyrtare, e cila do të prezantojë këngën "Mall". Kënga është tërësisht në gj