999 rezultate për

hare

SMS/ Degjeneron deputeti i PD: Motërq*r, k*rin jepja kur*ave që ke në shtëpi (FOTO LAJM) Deputeti i Partisë Demokratike, Myslim Murrizi prej disa ditësh shan pa fund në Facebook duke mos u përmbajtur fare edhe
Aksident në Suharekë, ka të plagosur Në Qafë të Duhlës së Suharekës, një person përderisa ishte duke drejtuar veturën e tij, dyshohet se ka humbur kontrollin
Deputeti këngëtar i dhuron rrogën e tij këngëtares Nexhmie Pagarusha Këngëtari Labinot Tahiri, i cili është edhe deputet në Kuvendin e Kosovës, nuk ka reshtur së ndihmuari njerëzit në nevoj
Çifti i pafat, reshjet e shiut i përmbytin dasmën (VIDEO) Një dasmë në Suharekë është lënë në gjysmë pasi që uji ka depërtuar në sallën ku po mbahej kjo dasmë. Në videon e pub
Kaos në Suharekë, reshjet tmerrojnë banorët (VIDEO) Nga i nxehti përvëlues. disa qytete të Kosovës janë përfshirë në reshjet e dendura të shiut që kanv shkaktuar edhe pvrmb
Komandanti i Koshares shpërthen kundër qeverisjes në Kosovë Hisen Berisha, ish komandant në luftën e Koshares, përmes një postimi në facebook, ka shkruar lidhur me bisedimet Kosovë
Aksident i rëndë në Suharekë Një aksident trafiku ka ndodhur në Suharekë, ku për pasojë një veturë është rrotulluar. Lajmin e ka bërë të ditur për
Humb një djalë në Suharekë Faqet jozyrtare nga qyteti i Suharekës njoftojnë se një djalë me emrin Rinor Kransiq, ka humbur dhe prej dje nuk është p
Zi në Suharekë, varrosen pesë anëtarët e familjes që u vranë në aksident Sot në orën 16:00 në Sopijë të Suharekës do të bëhet varrimi i pesë anëtarëve të familjes Sadikaj, që humbën jetën në më
Suhareka shpall ditë zie për vdekjen e familjes 5-anëtareshe në aksident trafiku Nesër, Suhareka do të mbajë ditë zie në përkujtim të pesë viktimave-anëtarë të së njejtës familje që vdiqën sot si pasoj
Një tmerr i vërtetë, arsyeja pse nuk duhen përdorur tharëset e duarve në lokale Në përgjithësi, në banjot e qendrave tregtare, lokaleve apo club- eve të natës letrat e duarve janë zëvendësuar me tharë
PD i përgjigjet ashpër Ballës: Të janë tharë buzët nga frika Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla ditën e sotme deklaroi se nuk ka asnjë lidhje me 3.4 milionë eurot e gj
Plasin ujërat në bashki, lali Eri urdhëron punonjësit të marrin tharëse flokësh nga shtëpia Shirat e ditëve të fundit janë futur edhe në arkivën e Bashkisë së Tiranës duke lagur dokumente të rendësishme atje.
Ky lëng ju mbron nga kanceri dhe tensioni i lartë i gjakut Nëse panxharët nuk janë pjesë e rregullt e dietës tuaj, atëherë patjetër se duhet të filloni t’i konsumoni. Panxharët pë
Aktori i njohur pro Teatrit: Më kanë sharë edhe nga nëna! Artistët nuk kanë ndërmend që të tolerojnë shembjen e Teatrit dhe për këtë organizojnë cdo ditë takime ku aktorët mbajnë
Përmendorja e ushtarit serb të vrarë në Koshare ngrihet në Kosovë Në Leshak, komuna e Leposaviqit, i është ngritur përmendore pjesëtarit të Ushtrisë së Serbisë i cili është vrarë në luft
Infermierja harron tharësen ndezur, foshnjës 4 ditëshe i këpusin këmbën (VIDEO) Një foshnjë katërditëshe ka humbur njërën këmbë, pasi që infermierja kishte harruar ta fikë tharësen e flokëve që e kish
Xavi bie në kurth, përgjohet duke sharë Barcelonën dhe lavdëruar Realin (VIDEO) Një bisedë private e Xavi Hernandes pas fitores së Champions League nga Real Madridi është shpërndarë nëpër rrjetet soci
Lojrat e Fatit në Suharekë të pafata Departamenti i Lojërave të Fatit ka mbyllur edhe 9 lokale të tjera të lojërave të fatit në qytetin e Suharekës. Këto
Trajneri i Danimarkës "ofendon" Francën dhe Pogban Trajneri i Danimarkës, Age Hareide, së fundmi ka kritikuar "yllin" e Manchester United-it, Paul Pogba duke thënë se ai n