999 rezultate për

hare

Edhe një komandant nga Suhareka ftohet në Hagë Ish-shefi i Shtabit të Përgjitshëm të Operativës së Brigadës 123 në Suharekë, Agim Kuçi, është i ftuari i radhës nga Gjy
I riu nga Suhareka ndërroi jetë duke punuar në një pompë derivatesh Krenar Jemeni, 22-vjeçari nga fshati Mushtisht i komunës së Suharekës humbin jetën ditën e sotme pasi nuk arriti ti përb
Vdes duke punuar i riu nga Suhareka Një ri nga Mushtishti i Suharekës, ka humbur jetën në vendin e punës, gjatë ditës së sotme. Këtë informacion e kanë k
Quni me rrëfim të ri për Kosharen: U dhamë serbëve mundësinë të dorëzoheshin Komandanti i batalionit diverzanto-vezhgues në Betejën e Koshares, Anton Quni në ka rrëfyer detaje interesante për njërë
Skandal në Korçë, tifozët akuzojnë për tolerim dhe grinden me Radas "Ujqërit e dëborës" pas ndeshjes kanë akuzuar lojtarët për tolerim ndaj Tiranës. Pas përfundimit të takimit i vetmi që m
Pamje të rralla, si u thye Serbia në Koshare (VIDEO) Janë bërë gati 20 vjet nga Beteja e Koshares, e cila konsiderohet si një nga betejat më të mëdha të luftës së Kosovës.
U zu edhe me Oriolën, “haremi” i të dashurave VIP të Noizyt Ai tashmë prej kohësh është kthyer në një nga reperët më të kërkuar në vend. Me natyren e tij shumeë intriguese dhe
Vuçiçi nxjerr detaje shokuese: Në takimet e dialogut e kemi sharë në serbisht Thaçin Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka dhënë një detaj nga takimet që i zhvillon me homologun e tij kosovar, Hashim
Vajza e policit të vrarë përlot me fjalimin për babain Vajza epolicit Izet Demaj ka mbajtur një fjalim në ceremoninë e varrimit në varrezat e dëshmorëve në Koshare. Ajo i k
Trupi i pajetë i Izet Demajt niset për në Koshare ku edhe luftoi Trupi i pajetë i policit Izet Demak i cili u vra pak ditë më parë në Istog, është nisur për në Koshare për t’u varrosur.
Edhe në Suharekë ulen çmimet e karburanteve, kur ministri do të gjobisë keqpërdoruesit? Edhe një pompë e karburanteve në Kosovë ka zbritur në mënyrë drastike çmimin e naftës dhe të benzinës. E gjithë kjo u
Ky është personi që vdiq nga aksidenti në Suharekë (FOTO LAJM) Një aksident trafiku i ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën rajonale Prizren-Suharekë i mori jetën një personi. Mësohe
Like dhe share me urdhër, Rama bën show me studentët e shantazhuar Ftesës së kryeministrit Edi Rama për të dialoguar në Top Shoë, studnetët iu përgjigjen nga Ministria e Arsimit me jo.
Nuk lanë gjë pa u sharë, milioneri i kërkon këngëtares shqiptare rikthimin Lidhja e Morena Tarakut dhe miliarderit iranian Sasha Sobhani duhet thënë se u komnetua shumë në rrjete sociale. Por
"Bjeri legenit!", ky është shkaku i sherrit mes Cungut dhe Reginaldos (VIDEO) Te Kukësi nuk i shmangin dot ner vat as me fitore. Dhe protagonist është sërish Arturo Rexhinaldo, i cili në momentin e
Mos e beso po deshe! Kështu i kontrollon Rama "like" dhe "share" e administratës në Faceboook! Niveli i kontrollit të hapësirës së rrjeteve sociale ka arritur në kulmin e tij nga PS. Mësohet se sëfundmi qeveria k
Ngrihet aktakuzë ndaj Sali Asllanajt Prokuroria Themelore në Prizren – Departamenti i Krimeve të Rënda, ka ngritur aktakuzë kundër të pandehurve Sali Asllana
"Provokacia", serbët kore raciste ndaj Shaqirit (VIDEO) Xherdan Shaqiri zhvilloi një ndeshje mbreslënëse në takimin mes Liverpool dhe skuadrës së Crvena Zvezdës. Ylli shqiptar
Dhunohen rojet e pyllit në Suharekë Dy roje të PK “Sharri” në regjionin e Suharekës, Jemin Shala dhe Ali Dakaj, janë sulmuar fizikisht nga grupe të organizu
Pa tharëse dhe piaster, si të drejtoni flokët në shtëpi Me siguri shumë prej jush mund t'ju ketë ndodhur të gjendeni në një situatë të pakëndshme, si për shembull një mbledhje