999 rezultate për

haradinajn

Meda imiton Haradinajn, do shkriheni së qeshuri (VIDEO) Këngëtari i njohur shqiptar, Mehedin Përgjegjaj, i njohur si Meda, në një video të publikuar në internet shihet teksa im
Rakiq zbulon Haradinajn: Asociacioni do të ketë fuqi të jashtëzakonshme Asociacioni i komunave me shumicë serbe do të ketë fuqi të jashtëzakonshme brenda Repulibikës së Kosovës. Kështu të pakt
Hoti: Të takohemi me Haradinajn, Thaçin, Veselin dhe Kurtin Sot në konferencën e rregullt javore, Kryetari i Grupit Parlamentar të LDK-së Avdullah Hoti, ngriti tri tema që sipas ty
Thaçi për Haradinajn: Rakia nuk të bën burrë Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi, në një intervistë ekskluzive në Televizionin T7, ka folur për deklaratën qe kisht
Si e pëson gazetari serb që intervistoi Haradinajn (VIDEO) Kreu i radikalëve Vojisllav Sheshel duket se i ka shkuar me zor në studio gazetarit Milomir Maric, i cili ditë më parë e
Pas disa muajsh Mustafa do të takohet me Veselin, Haradinajn dhe Kurtin Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa do të marrë pjesë në një aktivitet publik pas disa muajsh qëndrimi në
Thaçi përsëri nënshtron Haradinajn, mund ta zëvendësojë në Samitin e Sofies Samiti i Bashkimit Evropian për Ballkanin Perëndimor që do të mbahet më 16-17 maj në Sofje, sot i dha dritë të gjelbër e
Serbia rikthen Thaçin e Haradinajn në listën e të kërkuarve në INTERPOL Qeveria e Kosovës nuk kanë ende një qëndrim zyrtar rreth paralajmërimeve nga Beogradi për kthimin emrave të shumë qyteta
Të Pakënaqurit të gatshëm ta ndihmojnë Haradinajn që të mos rrëzohet Lidhja Demokratike e Kosovës po e kërkon rrëzimin e qeverisë “Haradinaj”, megjithatë një gjë e tillë vlerësohet se nuk m
Përçahet LDK dhe VV, nuk munden ta rrëzojnë Haradinajn LDK-ja këtë javë do t’i fillojë procedurat për rrëzimin e qeverisë Haradinaj. Zyrtarët e kësaj partie kanë konfirmuar se
Selimi flet për përplasjen me Haradinajn: Për dy gjëra u ndjeva keq Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi ka komentuar përplasjen e tij me kryeministrin Ramush Haradinaj që e pat
Gazeta e Erdoganit sulmon Haradinajn: Pi alkool dhe mohon që është mysliman Pas përplasjes që ka filluar ndërmjet Presidentit të Turqisë dhe kryeministrit Ramush Haradinaj, për shkak të arrestimit
Kusari paralajmëron rëndë Haradinajn për shefin e AKI-së Kryetarja e Alternativës, Mimoza Kusari, thotë se nëse mbetet në pozitë shefi i AKI’së, Driton Gashi, edhe pasi kryemini
Zyrtari i lartë turk refuzon Haradinajn, anulon takimin me të Kryetari i Odës së Avokatëve të Turqisë, Metin Feyzioglu, me ftesën e homologut të tij kosovar, Osman Havolli, ka zhvill
AKR përpiqet ta mbrojë ministrin që injoroi Haradinajn Partia e Behgjet Pacollit nuk e ka pranuar ende zyrtarisht largimin nga detyra të ministrit të MPB-së, Flamur Sefaj. Nd
Erdogan kërcënon sërish Haradinajn dhe lavdëron Thaçin Për të dytën ditë radhazi Presidenti i Turqisë Erdogan ka ndërmarrë një sulm ndaj kryeministrit të Kosovës Ramush Haradi
Rama injoron Haradinajn dhe kosovarët për Rrugën e Kombit: S’kemi pse pyesim asnjë! Vendosja e tarifës prej 5 në 10 euro për rrugën e Kombit është pritur keq jo vetëm nga shqiptarët e Shqipërisë. Shqi
Erdogani kërcënoi Haradinajn me rrëzim nga pushteti, lajmi bën bujë në mediat botërore Mediat botërore i kanë bërë bujë kërcënimit të Presidentit të Turqisë Erdogan ndaj kryeministrit të Kosovës, Ramush Hara
Kërcënoi Haradinajn, Erdoganit i vjen një përgjigje e fortë me "Skënderbe" (FOTO LAJM) Këshilltari politik i Kryeministrit të Kosovës, Halil Matoshi ka reaguar pas deklaratave të Erdoganit, pasi ky i fundit
DEL VIDEOJA/ Momenti kur Erdogan kërcënoi Haradinajn: Do japësh llogari (VIDEO) Kanë dalë pamjet e fjalimit të Presidentit Erdogan teksa kërcënon kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj. Gjatë n