999 rezultate për

hapura

“Banda C4”, ja cili ishte ndërmjetësi me grupet kriminale Një 46-vjeçar nga Kruja, ishte personi që luante rolin kryesor në funksionimin e “Bandës C4”. Pëllumb Daci kishte njohje
Tregtimi i mishit, Ermal Mamaqi: "Ja kështu do bëhem vegjetarian unë" Aktori i humorit Ermal Mamaqi, ka bërë një postim në rrjetin social Facebook, ku ka publikuar një foto me një mesazh të
Kerry: Dyert e NATO-s mbeten të hapura për vende të reja Shënohet 15 vjetori i pranimit në NATO i Hungarisë, Polonisë dhe Çekisë, 10 vjetori i pranimit të republikave baltike, R
"Twin toilet", në Socchi mungon privatësia (VIDEO) I pari që dha lajmin e tualeteve "të hapura", pa pjesë ndarëse dhe aspak private, ishte një korrespodent i BBC-së. Por l
Rosell: Guardiola i ka dyert e hapura Presidenti i Barcelonës, Sandro Rosell, ka deklaruar se Guardiola i ka dyert e hapura për t’u rikthyer kur të dëshirojë
Cështjet e hapura me Serbinë do të zgjidhen me dialog Zëvendëskryeministrja e Kosovës, Edita Tahiri shprehet se deklaratat e kryeministrit serb, Ivica Daçiq, për shkëmbim ter
Bayern-Chelsea, llogari të hapura Praga, kryeqyteti i Republikës Çeke po bën përgatitjet e fundit për të pritur Superkupen e Europës, që për herë të parë
Nuk ka marrëveshje për "24 dhjetorin" Nuk ka marrëveshje mes VMRO DPMNE dhe LSDM-së në Komisionin që duhet t’i zbardhë ngjarjet e "24 dhjetorit" të vitit të k
Përmbaruesit: Kleri ortodoks, kërcënime të hapura Dhoma Kombëtare e Përmbaruesve Gjyqësorë Privatë dënon sulmet e ditëve të fundit të bëra ndaj përmbaruesve gjyqësorë dhe
Kur toka të hapet nën këmbë (FOTO-LAJM) Portali albeu.com ka publikuar shpesh lajme ku automjete ndërtesa apo njerëz janë përpirë nga gropa të mëdha të hapura n
Open Labs feston 1 vjetorin E filluam me Open Labs si një grup njerëzish, që menduam se shkëmbimi i njohurive, bashkëpunimi i hapur, të dhënat e hap
Mëhilli: Rama po përgatit fshesën mbi administratën Partia Demokratike reagoi sot ndaj propozimit të kreut të PS-së Edi Rama për aplikimet on-line për ata që duan t’i bashk
Çështja e energjisë ka përparime Prej dy ditësh delegacioni shtetëror i Kosovës i udhëhequr nga zv/kryeministrja Edita Tahiri ka zhvilluar në Bruksel bis
Maqedonia dhe Kosova s’kanë çështje të hapura Zv/kryeministri Musa Xhaferi ka pritur sot në takim ministrin e Punëve të Jashtme të Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj
Operacionet e hapura në zemër, pa pagesë(?) Në Shërbimin e Kardiokirurgjisë së Qendrës Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), për herë të parë është kryer operacio
"Vazhdoni reformat, dyert e NATO-s ende të hapura" Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s Andres fog Rasmunsen, ka thënë se të gjithë që duan të integrohen në NATO, duhet t'i v
Bisedimet me serbët e veriut, të rënda Në lidhje me bisedimet e djeshme që zhvilloi Aleksandër Vuçiq më serbët e veriut, këshilltari i presidentit të Serbisë,
Avni Arifi largohet nga mbledhja e lidërve Update- Përfaqësuesi i AAK-së, Avni Arifi është larguar nga mbledhja e lidërve, ku po diskutohej për reformën zgjedhore.
Maqedonia mbështet marrëveshjen Kosovë-Serbi Marrëveshja mes Kosovë-Serbi është përshëndetur edhe nga ministria e Jashtme e Maqedonisë. Ajo ka përshëndetur edhe vend
Marrëveshja, lista të hapura në zgjedhjet e ardhshme Në zgjedhjet e ardhshme partitë politike do të garojnë me lista të hapura, pragu zgjedhor për partitë do të jetë 5%, ndë