999 rezultate për

hapura

Muslia: Ndryshim të sistemit elektoral, lista të hapura Partia Kristian Demokrate përshëndet nismën e marrë nga Koalicioni i Vezhguesve Vendorë, për uljen e palëve politike në
Të gjitha akset kombëtare janë të hapura, rekomandohet përdorimi i zinxhirëve Gjatë 24 orëve të fundit, mbi vendin tonë ka mbizotëruar mot i kthjellët me vranësira të pakta. Shtresa e dëborës ka vaz
Komuna: Të gjitha rrugët e kryeqytetit të hapura (FOTO LAJM) Komuna e Prishtinës njofton se të gjitha rrugët e kryeqytetit janë të pastruara dhe të aftësuara për qarkullim. Në ku
Receta e duhur për poret e hapura në fytyrë Mjeksia tradicionale është një degë e mjeksisë që shpesh na ndihmon për të shmangur probleme të ndryshme që mund të kemi
Pse nuk duhet ta hapni telefonin sapo ju bie zilja Valët elektromagnetike të përhapura nga telefonat celularë, rrjetet jokabllore të internetit, laptopët dhe tabletat ndik
Fluks në zyrat e OSHEE, sportelet të hapura dhe në fundjavë Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike konstaton një ecuri pozitive të skemës së re të pagesës me këste për kli
De Biasi: Dyert e Kombëtares janë të hapura për Manaj Polemikat në ditët e fundit mes De Biasit dhe Manajt në ditët e fundit kanë marrë fund. Ka qenë vetë trajneri italian i
Lojë me letra të hapura, ja fotot intime të Dritan Priftit me një femër Disa vite më parë është folur për një video rregjistrim intim të Dritan Priftit, por ai e ka mohuar në mënyrë kategorike
Kombinim perfekt i ngjyrave (VIDEO) Jemi mësuar që ngjyrat e hapura ndryshe ti cilësojmë si ngjyra verore. Shumë persona janë adhurues të këtyre ngjyrave, p
S'ka marrëveshje për Prokurorin Special Nuk ka marrëveshje për zgjedhjen e prokurorit të ri special. Thirrjet e djeshme të mediatorit Vanhoute nuk ndihmuan në a
Ja 8 batutat e Ramës në Samitin e Vjenës! Fjalimi i kryeministrit Edi Rama mbrëmjen e djeshme në Vjenë, ka qenë i mbushur plot me batuta. Ja disa prej tyre:
BDI kundër LSDM-së: Një njësi zgjedhore favorizon partitë maqedonase BDI është kundër propozimit të LSDM-së për të patur vetëm një njësi zgjedhore si dhe kundër kthimit të modelit të shumic
Sportelet e pasaportave hapur edhe nesër Sportelet e pasaportave do të jenë hapur edhe ditën e shtunë. Ministria e Brendshme ka bërë me dije se sportelet e aplik
Rrogozhinë, IKMT shpërthen me tritol ndërtesën 4-katëshe (VIDEO) Mesditën e sotme IKMT kreu shpërthimin e kontrolluar në një ndërtesë 3-katëshe, karabina, në afërsi të Rrogozhinës, në v
Nishani: S’ka çështje të hapura Shqipëri-Mali i Zi Për ne shqiptarët, Mali i Zi nuk është vetëm një vend fqinj, por edhe miqësor, me të cilin ndajmë qëllime dhe vlera të p
Reagon edhe BDI: Dënojmë çdo veprim antiligjor Bashkimi Demokratik për Integrim pas publikimit të përgjimeve nga LSDM ka reaguar përmes një njoftimi për media. Në n
Sfidë me erën (VIDEO) Forca e natyrës është e madhe dhe e pamendueshme. Nëse do ju duhet të dilni në një ditë me erë për të kryer nevoja tuaja
Dëshmia e djalit: U tmerrova kur gjeta të vrarë nënën dhe hallën Vasil Vava, djali i Elsa Vavës, që u masakrua në shtëpinë e saj në Durrës, bashkë me kunatën ka dhënë shpjegimet e para
Venizelos: Ti zgjidhim problemet me Maqedoninë Ministri i Jashtëm grek, Evangelos Venizelos është shprehur se kriza që ka përfshirë vendin nuk duhet të jetë shkak që G
Asgjesohen 3500 fidanë marijuanë në Tepelenë Një sasi prej 3500 fidanë marijuanë është asgjesuar nga policia e Tepelenës në vendin e quajtur Derven pranë fshatit Gus