999 rezultate për

hapura

DËBORA/ Të gjitha akset të hapura, kujdes me shpejtësinë (FOTO LAJM) Ulja e temperaturave ka sjellë vështirësi në qarkullimin në vend. Ministria e Transportit, nga komunikimi me specialistë
REFORMA ZGJEDHORE/ LSI, kundër Ramës: Të votohet me lista të hapura Lëvizja Socialiste për Integrim, përmes nënkryetarit të saj, Petrit Vasili, ka dalë kundër kryeministrit Rama referuar z
PD: Rama të zgjohet, nuk duhen llafe por rrugë të hapura e ushqime PD me anë të Edmond Spahos, me një raport të detajuar për zonat më të goditura në vend nga moti i keq, tha se qeveria ës
Ja cilat janë sëmundjet më të përhapura tek të rinjtë Sipas një raporti të fundit, ankthi dhe frika po bëhen gjithnjë e më të përhapura në SHBA, madje duke lënë pas edhe sëmu
Kuvendi i Shqipërisë hap dyert më 28-29 Nëntor Kryetari i Kuvendit Ilir Meta ka vendosur që më rastin e 28-29 Nëntorit të zhvillojë seaca më dyer të hapura. Në një
Shiste cigare të hapura, gruaja shpërthen në lot pas gjobës nga Policia Bashkiake (VIDEO) Policia Bashkiake vijon gjobat ndaj tregtarëve ambulant në kryeqytet. Në një video të publikuar nga “Nisma Thurje” duket
SURPRIZË/ Basha mbështet Metën për listat e hapura Pak ditë më parë Ilir Meta bëri një deklaratë të guximshme duke sugjeruar votimin me lista të hapura për kandidatët për
Rama, kundër Metës: S’jam për lista të hapura Kryeministri Edi Rama komentoi pak orë më parë nga Nishi ku po merr pjesë në Forumin Ekonomik Serbi-Shqipëri katër propo
Meta guxon: Të votohet me lista të hapura! Kreu i Kuvendit Ilir Meta ka dalë sëfundmi me një propozim që pritet të hapë diskutime në lidhje me Kodin Zgjedhor. Në n
Llojet më të përhapura të kancerit tek femrat Sipas Institutit Kombëtar të Shëndetit, rreth 1,685,210 raste të reja me kancer diagnostikohen çdo ditë në SHBA. Ndërkoh
Veliaj: Qytetarët të na mirëkuptojnë për kantieret e hapura të punës Bashkia e Tiranës dhe UKT ka nisur zbatimin e një tjetër projekti të rëndësishëm, i cili synon zëvendësimin e të gjithë
NASA, vite studime të hapura për çdo lexues online PubSpace, faqja më re e cila akoma është në përpunim nga NASA, hap dritaren për të qënë pjesë e dekadave studimore. N
Lunaçek: BE-ja nuk do konflikte të hapura ndërkufitare Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Ulrike Lunaçek, gjatë një prononcimi të bërë për Radio Evropa e Lirë, u
Sa shpesh duhet t’i lyejmë flokët? Lyerja e flokëve është dëshira e ccdo femre e cila përpiqet që të bëjë një ndryshim për veten por për të ruajtur shëndet
Mediu: Të domosdoshme listat e hapura dhe votimi elektronik Në një takim me strukturat e partisë së tij në Shkodër, kryetari i PR, Fatmir Mediu, ka thënë se prioriteti numër një i
Thaçi- Kurtulmush: Mes Kosovës dhe Turqisë nuk ka çështje të hapura Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot takoi zëvendëskryeministrin e Turqisë, Numan Kurtulmush, i cili me
Histori shqiptare/ Thyen këmbën pasi bie në pusetë të hapur (FOTO) Një pusetë e hapur, ka vënë në rrezik jetën e një banoreje në kryeqytet, ku të dëmtohesh lehtë është pak të thuash. Nga
Ahmeti akuza MASHT-it: Po mbyll çerdhet e hapura nga komuna Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, në llogarinë e tij në Facebook ka shprehur indinjatën ndaj Ministrisë s
Dënohen dy persona në Tetovë për djegien e plehrave në vende të hapura Pas denoncimeve nga ana e qytetarëve në SOS linjën telefonike 0800 44 053 të Inspektoratit të Komunës së Tetovës më datë
Kaka: Dyert e Milanit gjithmonë të hapura për mua Ricardo Leite Kaka beson se i ka gjithmonë e dyert e hapura tek Milani. Ai ka thënë se Milani për të është një skuadër q