999 rezultate për

hapura

Françeska nuk ndalet, dekoltetë gjithnjë e më të hapura të modeles Ajo u bë e famshme pas daljes në Big Brother 7 dhe prej asaj kohe është një nga femrat të cilësuara si më seksi në vend.
Kotzias: Shpresojmë të mbyllim çështjet e hapura me fqinjët Ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikos Kotzias, si dhe Komisioneri europian për Zgjerimin, Johannes Hahn, kanë pasur një ta
A do t’i merret shëndetësia Aleancës? Ja çfarë thuhet në LSDM Nga LSDM theksojnë se nuk ka mosmarrëveshje në mes të partive politike të koalicionit qeverisës dhe se ende po zhvillohe
Aleanca dorëzon propozimin për ministër të Shëndetësisë, ja emri i tij Aleanca për shqiptarët ka dorëzuar emrin e kandidatit për ministër të shëndetësisë. Kjo parti hedh poshtë spekulimet se
Zyrat e Avokatit të Popullit të hapura Institucioni i Avokatit të Popullit (IAP) të dielën, sot ditën e zgjedhjeve lokale në Republikën e Kosovës, do të mbajë
Takim kokë më kokë me homologun grek, Bushati rrëfen çfarë nuk u realizua Bisedimet mes Greqisë dhe Shqipërisë për zgjidhjen e çështjeve dypalëshe, kanë vazhduar edhe gjatë pasdites së sotme në
Maqedonia dhe Kosova nuk kanë çështje të hapura bilaterale "Qeveria e Republikës së Maqedonisë është përcaktuar të ndërtojë marrëdhënie të mira me Republikën e Kosovës, si dhe me
Kuvendi mbyll dyert, hapen dosjet sekrete për Saimir Tahirit Ka përfunduar mbledhja e Këshillit të Mandatit me dyer të hapura për Saimir Tahirin. Që në nisje të mbledhjes, Proku
I zhvati 60 milionë lek drejtorit, Enertila ka 30 adresa të hapura në Facebook Vazhdon komedia në lidhje me historinë e dashurisë virtuale mes drejtorit të postës në Durrës dhe 27-vjeçares Enertila B
Zaev: Do të ndërtojmë komuna të hapura, qytetarët do të vendosin gjithçka Çdo qytetar, me çfarëdo sfide të ballafaqohet, kryetari i komunës, komuna, nëse nevojitet i gjithë shteti, do të qëndroj
KSHZ: Shqyrtimi publik në listën zgjedhore do të zgjasë deri më 9 shtator Duke filluar nga e hëna qytetarët në aplikacionin elektronik të Listës zgjedhore, përveç të dhënave për vendet e votimit
Mustafa: “Koalicioni i mesnatës” po mashtron me liberalizmin e vizave Lideri i LDK-së, Isa Mustafa, duke komentuar takimin me strukturat e degës së parë të LDK-së në Prishtinë, ka akuzuar ri
Trajneri i Kosovës "josh" Januzajn: I ka dyert e hapura Adnan Januzaj po joshet sërish për të kaluar në radhët e përfaqësueses kosovare. Trajneri Albert Bunjaku i ka hapur dyer
Rusia miraton ligjin për transmetimin e proceseve gjyqësore Duma shtetërore e Rusisë e ka miratuar legjislacionin me të cilin shtohet kufizimi i transmetimeve të drejtprdrejta të p
675 vende pune të lira në Administratë, ja profesionet që kërkohen dhe si të aplikoni Ministrja e Inovacionit Milena Harito nga Fakulteti i Drejtësisë në Tiranë deklaroi se janë 675 vende vakante pune në ni
Ahmeti pas takimit me Ivanovin: Të gjitha opsionet janë të hapura (VIDEO) Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti, pas takimit me presidentin Gjorge Ivanov, ka thënë se kanë bisedu
16 data skadence që duhet t'i dini Kur blejmë në dyqane produkte të ndryshme, sigurisht që shohim edhe skadencën, por janë disa ushqime të përditshme tonat
Zgjedhjet tensionojnë politikën e Tiranës, PD bojkoton mbledhjen, LSI kërkon listat e hapura Votimi elektronik ka shkaktuar mjaft debate sot në komisionin për Reformën Zgjedhore, ku demokratët e kanë braktisuar at
Balla: PS kundër listave të hapura, pro numërimit elektronik Taulant Balla i ka kthyer përgjigje të mënyrë të tërthortë 7 pikave të parashtruara më herët të Petrit Vasilit. Sot Komi
Listat e hapura, nis beteja e radhës PS-LSI Ndërhyrja në Kodin Zgjedhor duket se do të jetë përplasja tjetër e radhës mes aleatëve qeverisës PS-LSI. Një ditë më