999 rezultate për

hapura

I shqetësuar për Kushtetutën? Hajdari i përgjigjet Metës: E sfidoj për listat e hapura Deputetja Hajdari ka komentuar tubimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta, për mbrojtjen e Kushtetutës. Ndër të t
Fenomen i çuditshëm, pse disa njerëz flenë me sytë e hapura Ndodh rrallë të shohim një person të flejë me sytë gjysmë hapur, por ndodh! Rreth 20% e njerëzve janë të prekur nga ky f
Pritet tjetër vendim për Juventus-Inter, mund të luhet me tifozë Ende po diskutohet nëse super sfida në Serie A ndërmjet Juventusit dhe Interit do të luhet me dyer të mbyllura apo dye
Gjimshiti flet nga Italia: Nuk kam frikë, dyqanet dhe restorantet janë të hapura Mbrojtësi i kombëtares së Shqipërisë dhe Atalantës Berat Gjimshiti shprehet se nuk i frikësohet përhapjes së koronavirus
Është zyrtare! Këto janë trendet më të përhapura të grimit për vitin 2020 (FOTO LAJM) Jemi në vitin 2020 dhe më në fund mund të flasim për trendet që do të mbizotërojnë . Deri tani janë zbuluar disa prej
Grida Duma i del kundër Bashës: Fitorja nuk do të vijë kurrë Që në sezonin e kaluar ish deputetja e PD, Grida Duma doli hapur dhe fort në mbështetje të idesë së ndryshimit të sistem
A mund t'i veshësh getat me këpucë të hapura për festa? (FOTO LAJM) Koha është ftohur mjaftueshëm, por ndoshta nuk je e gatshme të lësh mënjanë deri në pranverë këpucët e hapura që i ke pë
Sfidë rajonale: Dezinformimi dhe lajmet e rreme, të përhapura në të gjithë Ballkanin Perëndimor RCC-ja zhvilloi në Trieste konferencën “Përgjigje rajonale ndaj Sfidave të Sigurisë në Evropën Juglindore“ Trieste –
Zaev flet për zgjedhjet: Nuk do të shtyhen! Kryeministri Zoran Zaev ka deklaruar se nuk sheh ndonjë arsye për shtyrjen e zgjedhjeve. “Edhe kryetari i KSHZ-së tha
Ende nuk keni aplikuar Lotarinë Amerikane, ambasada bën njoftimin e rëndësishëm Ambasada Amerikane në Tiranë ka dhënë sot një këshillë për plotësimin e Lotarisë Amerikane për këtë vit. Me nje shenim n
Poret e mëdha dhe të hapura tani s’do të jenë më problem, provoni këto truke të thjeshta Poret e mëdha e bëjnë lëkurën të duket e thatë dhe e dëmtuar. Gjithashtu e bëjnë lëkurën më të predispozuar ndaj papastë
TERMETET/ Ngrihen 6 pika ndihme për banorët në nevojë Shtabi i Emergjencave i ngritur nga Prefektuera e Tiranës pas tërmeteve që kanë trunditur Shqipërinë pasditën e sotme, k
Klopp me karta të hapura: Merkato me pikatore I pyetur për planet e Liverpoolit në këtë merkato, trajneri gjerman, Jurgen Klopp, garantoi se nuk do të shpenzohen shum
Minus 65 gradë, ngrin Amerika (FOTO LAJM) Verilindja e Shteteve të Bashkuara po përjeton një acar edhe më të ashpër se në Antarktidë. Veçanërisht në Çikago, gjith
I fiksoi të gjithë, ndjekësit kapin detajin tek këmbët e hapura të Ilda Bejlerit (FOTO LAJM) Ild Bejleri tërhoqi jo pak vëmendjen gjatë pozimit të mbrëmshëm në Elbasan Arena gjatë ndeshjes së Shqipërisë kundër Jor
Dyert e Gjermanisë nuk janë më të hapura për emigrantët 48 orë, kaq është koha që do të presin emigrantët në kufirin gjerman për të marrë një përgjigje nëse e meritojnë apo jo
Poston videon me këmbë të hapura, fansat akuzojnë Albën se kopjoi Klaudian Alba Hoxha tashmë prej kohësh është kthyer në një personazh. Ajo u përfol gjatë se shte lidhur me Albi Nakon dhe se t
Maqedonia i ka dyert e hapura për kosovarët Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, u takua sot në Shkup me homologun e tij maqedonas, Venko Filipche. Gjatë takim
Falja e detit dhe zonave të naftës, Greqia e quan të suksesshme marrëveshjen Pavarësisht se në Shqipëri akoma shihet me dyshim dhe pikëpyetje të mëdha marrëveshja e fundit me Greqinë, për shtetin f
Deputeti i PDK-së flet për përçarjet e partisë dhe pse janë në bashkëqeverisje, ata kanë qëndrime ndryshe sa i përket disa temave të rëndësishme, siç është demarkacion