E FUNDIT/ Shënohet viktima e 10 nga koronavirusi në Shqipëri
999 rezultate për

hapni

Rama i prerë: Qeranë? Mos ia hapni fare derën pronarit! Kryeministri Edi Rama,u ka dhënë një përgjigje të prerë shqiptarëve të cilët janë me qera, në Tiranë dhe në qytetet e tj
Zv.ministrja e Shëndetësisë: Mos përhapni panik! Karantina plotëson standardet Akuzave të Partisë Demokratike se Ministria e Shëndetësisë nuk po jep transparencë po dhe aktron me masat e marra në pik
"Polici po jepte shpirt, u kërkoi shokëve të mos hapnin zjarr": Artan Hoxha tregon historinë e padëgjuar nga Tropoja Artan Hoxha ishte i ftuar mbrëmë në "Prvokacija" me Mustafa Nanon duke folur për numrin e madh të dëshmorëve të radhët e
Ky është zogu i "çuditshëm" që po përhap zjarrin në Australi (VIDEO) Zona të ndryshme në Australi janë duke u ballafaquar me një situatë të rëndë të zjarreve. Sipas mediave të huaja, bë
Stresi shpërthen keq ndaj femrave: Hapni këmbët për një natë Reperi i njohur Stresi është i njohur për “shpërthimet” e tij lidhur me realitetin në Shqipëri. Së fundmi, në rrjetin e
Merkel kundër Makronit: Hapni negociatat me Maqedoninë e Veriut Kancelarja gjermane ka thënë në Zagreb se do të bisedojë me Francën për të krijuar kushtet për fillimin e negociatave me
Hapni negociatat! Cilët janë 4 shtetet europiane që i dolën pro Shqipërisë Më datë 18 të këtij muaji është dita vendimtare ku vendoset nëse do të hapen apo jo negociatat e Shqipërisë dhe Maqedoni
Protestuesja tek Unaza e Re: Rrëmbeni armët, ja vdekje, ja liri! Edhe pse mbrëmë disa banorë u arrestuan nga policia, qytetarët tek Unaza e Re nuk kanë ndërmend të ndalen. Lindita Pr
Ahmeti: Kemi prioritet Drejtësinë Çështja në lidhje me reformat, zhvillimet politike, suksesin në sundimin e ligjit, marrjen e datës së negociatave dhe zh
Fermerët e Korçës në protestë: "Hapni tregun, na lejoni të shesim" (FOTO LAJM) Fermerët e Korccës, këtë të hënë kanë vendosur të protestojnë për tregun e fruta-perimeve. Shkak për këtë protestë, ë
Donin të hapnin kullota, i vënë zjarrin malit të Shëngjinit, 2 të arrestuar Tre persona janë arrestuar si autorë të zjarreve që shpërthyen në malin e Shëngjinit. Policia informon se zjarri dysh
Para se ti hapni derën për një njohje të re, lexoni çfarë rezervojnë yjet 13:53 - 05.08.19gsh Me fillimin e javës, Dielli në trekëndësh me Jupiterin që ndodh më datë 07/ iu jep një mundësi më t
7 gabimet më të shpeshta që prishin shijen e gatimeve tuaja Vetëm nëse ke bërë një shkollë kuzhine. Në të kundërt askush nuk pret që ti të jesh i pagabueshëm! Për hir të së vërt
Hapni ca shtëpi publike të ngopen derrat, moderatorja shqiptare e traumatizuar (FOTO LAJM) Nisur mga ngjarja e tmershme që u publikua ditën e djeshme në "Fiks Fare" ku një vajzë denoncon babain e saj për përdhun
FT: Hapni negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut “Financial Time”, ka botuar së fundmi një artikull ku diskutohet etnia e shqiptarëve të shpërndarë në tre shtete, Shqip
Si të hapni ngjyrën e flokëve në mënyrë natyrale Nëse nuk doni të përdorni bojra mbi flokët tuaj por ama do dëshironit një ngjyrë më të çelëtë se floku juaj ju sjellim u
I thanë të mos e hapnin, çifti merr dhuratën misterioze (FOTO LAJM) Të kesh një martesë të suksesshme padyshim që është një punë shumë e vështirë dhe nevojitet mbi të gjitha përkushtim, da
"Hapni dajlanët", i ftohti polar rrezikon ngordhjen masive të peshqëve (FOTO LAJM) I ftohti polar që ka goditur Shqipërinë ditët e para të Janarit, po sjellë edhe shqetësime në vend. Përveç ngricave
Pse duhet me patjetër të hapni dritaren tuaj në mëngjes Është një strategji e thjeshtë për të ruajtur shëndetin. Studime të reja kanë treguar se lejimi i dritës së diellit në d
Mesazhi i frikshëm: “Sheqerkën ma lini mua” Në seancën e sotme për ngjarjet e 27 prillit prokurorja po prezantohen SMS porositë dhe porositë në Viber nga telefoni k