999 rezultate për

hapje

Organizoi dasmë me flamur, biznesmeni merr gjobën e majme Policia e Tiranës ka ndëshkuar me 1 milion lekë gjobë, pronarin e një restoranti dasmash, pasi shkeli rregulla për paran
OBSH për përhapjen e COVID-19: Nuk ka zgidhje të lehtë! Drejtori i përgjithshëm i OBSH-së Dr. Tedros Adhanom tha të hënën se “asnjëherë nuk mund të ketë një zgjidhje të thjesh
OBSH gjen dhe publikon fajtorin për përhapjen në masë të COVID-19 Organizata Botërore e Shëndetit ka paralajmëruar se të rinjtë po nxisin përhapjen e koronavirusit pasi po udhëtojnë nëpë
Murrizi i ashpër në Kuvend: Dilni t’u tregojë populli këllqet Deputeti i opozitës në Kuvendin e Shqipërisë, Myslim Murrizi me tonë të forta në Kuvend, duke u deklaruar i kënaqur me a
Hapje 100 përqind të listave, PS refuzon propozimin e opozitës Partia Socialiste ka refuzuar propozimin e opozitës për hapjen e listave 100% pa ndryshime të tjera në formulën e koalic
Masat e reja për parandalimin e përhapjes së COVID-19 në Kosovë Qeveria e Kosovë një ditë më parë ka miratuar masat e reja për parandalimin e përhapjes së COVID-19. Deri më tani, nu
Qeveria Hoti miraton 28 masa të reja kundër përhapjes së koronavirusit Në pajtim me Rregulloren e Punës së Qeverisë, është mbajtur mbledhja korresponduese (mbledhje elektronike), me kërkesë t
Rama: Më 30 Korrik Kuvendi voton hapjen e listave Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas përfundimit të mbledhjes së Këshillit Politik duke thënë se më 30 Korrik, Kuvendi d
Hajdari e gatshme të bashkëpunojë me PD-në, çfarë do të ndodhë më 30 korrik Ka përfunduar mbledhja e Këshillit Politik, teksa deputetja Rudina Hajdari ka bërë me dije se ka marrë garanci nga PS-ja
ISHP vendos hapjen e pishinave Instituti i Shwndetiti Publik ka kërkuar hapjen e pishinave në ambiente të hapura. Bazuar në një urdhër të ISHP, pish
Çfarë i thanë ekspertët Gjiknurit për lejimin e koalicioneve dhe hapjen 100% të listave Janë zbardhur përgjigjet e ekspertëve të Këshillit Politik, Viktor Gumi dhe Ilir Rusmajlit, për përfaqësuesin e mazhoran
OBSH bën deklaratën e rëndësishme për hapjen e kufijve Organizata Botërore e Shëndetësisë ka njoftuar se ndalimi i udhëtimeve ndërkombëtare nuk mund të zgjasë përgjithmonë dhe
Policia me "dorë të hekurt", gjobit 19 biznesmenë pasi nuk mbyllën muzikën pas orës 20:00 Policia e Shtetit vijon kontrollet për respektimin e protokolleve të sigurisë, me qëllim parandalimin e përhapjes së COV
Meta për hapjen e listave: Akt historik dhe shërbim i çmuar për demokracinë Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar pas kërkesës së shtruar nga Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha për h
Reagon PD: Ramës i ra maska, frika e tij nga zgjedhjet s'do mbajë peng Shqipërinë Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, ka reaguar pasi PS nuk pranoi propozimin e Opozitës së Bashkuar për hapje
Propozimi i PD-së për hapjen e listave, reagon Rama Kryeministri Edi Rama ka reaguar pozitivisht pas propozimit të Opozitës së Bashkuar për hapjen 100% të listave zgjedhore
Basha kërkon hapjen 100% të listave, por ka një kusht Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka folur sot pas mbledhjes me aleatët duke treguar dhe qëndrimin e Opozitës
Rama i bën dalje Bashës, gati të miratojë hapjen e listave dhe heqjen e koalicioneve pa opozitën Kryeministri Rama ka shprehur edhe një herë se shumica socialiste do të vazhdojë me procesin e miratimit të hapjen së li
Rastet e shtuara, përgatitje për hapjen e COVID-3 Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka inspektuar spitalin e përshtatur COVID3 (struktur
Murrizi nuk tërhiqet as pas mbledhjes me Ramën: Duam lista të hapura! Përfaqësuesi i opozitës parlamentare Myslim Murrizi, ka lënë i pari mbledhjen e Reformës Zgjedhore. Gjatë një deklar