999 rezultate për

hani

Banorët e Lubotenit kërkojnë kthimin e duhanit Nëse doni të jeni të sigurt, ky duhan kultivohet në arën time. Ta shohin populli se a është i njëjtë duhani që e kanë ma
Çfarë ndodh nëse hani fruta pas buke? Ngrënia e frutave në mëngjes është mënyra më e mirë për ta nisur ditën. Një gjë e tillë do t’ju ndihmojë të keni një
Si të humbni 8 kilogram për vetëm 7 ditë Qoftë nëse dëshironi të keni trup të përsosur për shkak se do të shkoni në plazh së shpejti, apo thjesht keni nevojë të
Sekuestrohen sasi të mëdha duhani në Luboten (VIDEO) Në Luboten të Shkupit akoma po vazhdon aksioni policorë, për momentin policia po konfiskon duhanin e grumbulluar. Aks
"Del një i me kokë poshtë": Rama sheh filxhanin dhe zbulon të ardhmen e Metës Kryeministri Rama kënbëngul në zhvillimin e zgjedhjeve një javë më pas duke thënë se ato duhet të bëhen me çdo kusht.
Banorët nuk e japin duhanin, bllokojnë fshatin me traktorë Banorët e Lubotenit të Shkupit që prej mëngjesit u rrethuan nga forcat policore, kanë bllokuar daljen e policisë në shen
Hani këto ushqime dhe kthehuni në një "bishë" në shtrat Shumë nga ne do ballafaqohemi me rënie të dëshirës seksuale në ndonjë moment të caktuar jetësor. Megjithatë, për ta p
Sarri konsumon 80 cigare në ditë Maurizio Sarri të dielën u zyrtarizua si trajneri i Juventusit, pas marrëveshjes që klubi italian arriti me Chelsean për
Çfarë duhet të konsumojmë gjatë verës Vera gati është këtu. Me temperatura të larta është e vështirë që të hani të njejtat ushqime që i keni ngrënë gjatë sezo
Rama e ironizoi në Pogradec, reagon Balliu: Sipas filxhanit do bësh zgjedhjet e Noc Rrokut Diten e sotme gjate takimit elektoral qe zhvilloi ne Pogradec, kryeministri Edi Rama ka ironizuar opoziten me “historine
Edi Rama bën "fallxhorin" në fushatë, nxjerr filxhanin dhe parashikon te ardhmen e Balliut (VIDEO) Dikur Erion Veliaj shprehej se populli do cirk dhe bukë. Kryeministri Rama e ka marrë këtë postulat dhe po e aplikon tas
Ish-presidenti shqiptar: Kosova nuk do ta pranojë lojën e dyfishtë të Serbisë Ish-presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani ka kritikuar Serbinë se nuk ka respektuar marrëveshjen për mos pengimin e Kos
Sarri dhe varësia nga duhani, italiani konsumon 80 cigare në ditë Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, u detyrua t’i kafshojë e hajë cigaret gjatë ndeshjeve në Premierligë, pasi që Angli
Rama: Ju tregoj çfarë pa Iliri tek filxhani i Monës Kryeministri Rama vijon fushatën për zgjedhjet e 30 qershorit edhe pse Presidenti Meta i ka anuluar ato. Ndërkohë, a
"Gjendja në pikën kritike, mund të këtë përplasje të rrezikshme" (VIDEO) Degradimi i një ekuilibri në mes funksioneve të institucioneve që veprojnë në Shqipëri, shtetin shqiptar e ka cuar drejt
Me mijëra dollar në xhep tentoi të largohej nga Shqipëria, ndalohet në Rinas shtetasi nga Azerbajxhani Një shtetas nga Azerbajxhani është arrestuar këtë të premte në aeroportin e Rinasit, pasi ka tentuar të kalojë në mënyrë
Mjekët japin alarmin: Mos e hani këtë ushqim, formon krimba në trupin tuaj Shumica e njerëzve konsumojnë të njëjtat ushqime ditë për ditë. Kjo nuk do të thotë se është diçka e shëndetshme. Kur e
Ramës i del në fall 30 qershori (VIDEO) Kryeministri Edi Rama nuk leviz nga 30 qershori si data e mbajtjes e zgjedhjeve vendore, pavaresisht vendimit te preside
Murrizi-Metës: Si i hani i qetë darkat e drekat me opozitarët, kur keni "frikë" për 30 qershorin? Deputeti nga opozita e re, Myslim Murrizi ka deklaruar sot gjatë seancës plenare se sa herë që vendi afrohet drejt Europ
Rama: U desh të bëhej Meta president që të kujtojmë për mirë Bujar Nishanin Gjatë seancës së sotme parlamentare, Kryeministri Edi Rama solli në vëmendje marrëveshjen e majit 2017, me Lulzim Bashën