999 rezultate për

hani

Nuk e hani një vakt të ushqimit, ja çfarë ndodh me organizmin tuaj Na ndodh të gjithëve që për shkak të angazhimeve të ndryshme të mos kemi kohë për të ngrënë një vakt apo të harrojmë për
Jo vetëm poza provokuese, ish-mbesa e Nishanit tregon talentin (VIDEO) E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nish
Mbesa e ish-presidentit Nishani me fotot provokuese: Këtu komandoj unë (FOTO LAJM) E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nish
Shkrin dhjamin dhe detoksikon sistemin tretës, dieta 3 ditore me qershi Të varfëra në yndyrna, të pasura në ujë, qershitë përfaqësojnë një ushqim që ndikon në rënien në peshë (ndryshe nga çfar
Shifra shqetësuese! Kaq përqind e adoleshentëve në Shqipëri janë duhanpirës Duhanpirja tek adoleshentët në Shqipëri mbetet një problem shqetësues. Ekspertët thonë se në përgjithësi, politikat e
31 maji, Dita Botërore pa Duhan Çdo vit në 31 maj, Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) dhe partnerët organizojnë Ditën Botërore pa Duhan. Qëlli
Hani luleshtrydhe sepse i bëni nder shëndetit tuaj, 6 përfitimet fantastike Nëse nuk jeni "tifoz" i luleshtrydheve, në fakt duhet të jeni!! Jo vetëm që kanë një shije të mirë, mund të konsumohen s
E shanin për peshën, 18 vjeçarja i bën të pendohen me "shëndrrimin" (FOTO LAJM) Një 18-vjeçare ka pushtuar faqet e mediave të huaja falë sukesit që ka arritur për të humbur shumë kilogramë. Është f
6 përfitimet fantastike, hani luleshtrydhe sepse i bëni nder shëndetit tuaj Nëse nuk jeni "tifoz" i luleshtrydheve, në fakt duhet të jeni!! Jo vetëm që kanë një shije të mirë, mund të konsumohen s
Dieta pas karantinës, çfarë të hani për të zhdukur kilet e tepërta Pasi të keni kaluar kaq shumë kohë në shtëpi, është e natyrshme të vini re se keni vënë disa kile. Mos u frikësoni: me v
Si të humbni peshë me këto zakone mëngjesi Nga momenti që hapni sytë në orët e hershme të mëngjesit, mund të filloni të digjni kalori të vogla. Sipas Run Health
Dieta pas karantinës: Çfarë të hani për të hequr qafe kilet shtesë Pasi të keni kaluar kaq shumë kohë në shtëpi, është e natyrshme të vini re se keni vënë disa kile. Mos u frikësoni: me v
Kazhani sulmon për herë të dytë Fevziun: Informon të varfrit me jetën tënde luksoze Mira Kazhani duket se nuk ka ndërmned që t'i ndahet Blendi Fevzut pas sulmit që ai i bëri në lidhje me punën në UKT.
Chiellini: Me Sarrin mund të flasësh vetëm para dushit, përndryshe kundërmon erë duhani Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini, ka folur për pasionin që ka trajneri Maurizio Sarri, për duhanin. Ai ka tregu
Koronavirusi dyshohet se u përhap në Olimpiadën Ushtarake të Wuhanit në tetor, ishin edhe atletët nga Shqipëria Mediat italiane ngrenë dyshimet se dhjetëra sportistë që morën pjesë në Olimpiadën Ushtarake të zhvilluar në tetor të vi
Njëri me heshtje e tjetri me sulm të drejtpërdrejtë, si "plasi" mes Mira Kazhanit dhe Blendi Fevziut Gjatë një interviste në “Ora 19” në Syri TV, Blendi Fevziu komentoi pa përmendur emra punësimin në UKT të Mira Kazhanit
Mira Kazhani e Bieta Sulo rrogë tek UKT, Blendi Fevziu e thotë hapur: E papranueshme! Pozicioni i punës tek UKT i gazetares Mira Kazhani dhe Bieta Sulos ka bërë shumë zhurmë në media. Së fundmi ka qënë
Plasi sherri: Mira Kazhani sulmon ashpër Blendi Fevziun e i përmend vilën 5 milionë euro "Të vjen neveri kur për rrogën time bëhet gjyq nga Fevziu, kurse për miliardat e Fevziut nga pushtetet bëhen emisione su
Shqiptari gjendet i pajetë në mes të pyllit Një trup i pajetë është gjetur në një pyll, në afërsi të fshatrave Llovcë dhe Burincë. Këtë lajm të rëndë e ka konfir
E shanin dhe talleshin në shkollë, vajza "hakmerret" duke u bërë super modele (FOTO LAJM) Një vajz që kur ishte në shkollë ngacmohej mizorisht duke u quajtur “derrkuce”, ka bërë hakmarrjen e saj ndaj dashakeqëv