999 rezultate për

hanet

Kanceri i lëkurës, ja disa raste që duhet të bëni kujdes Kanceri i lëkurës është një sëmundje e cila ka ardhur duke u rritur sidomos në SHBA, ku ka afërsisht 5 milionë njerëz që
Ortek në aksin Dibër-Hanet e Mavrovës, ndërpritet qarkullimi Një ortek bore, me gurë e dhe ka rënë mëngjesin e sotëm në orën 9:40 në aksin e rrugës rajonale Dibër-Hanet e Mavrovës,
Woman sentenced for child trafficking extradited from Greece A 54-year-old woman from Gostivar, who was sentenced for child trafficking in Greece, has been brought back to Macedonia
Ekstradohet nga Greqia 54-vjeçarja nga Gostivari Një 54-vjeçare nga Gostivari, e cila vuante dënimin për trafikim fëmijësh në Greqi, është ekstaduar në Maqedoni. Zhaneta
Nishanet në fytyrë, zbuloni kuptimin e tyre Zbuloni kuptimin e nishaneve në fytyrën tuaj, pavarësisht se në cilën pjesë të tyre shfaqen ato. Së pari kontrolloni fyt
Miss Universe Albania shpallet Zhaneta Byberi (FOTO LAJM) Studentja 19–vjeçare Zhaneta Byberi është kurorëzuar mbrëmjen e djeshme si Miss Universe Albania 2014. Juria e përbër
Gjendet gjallë punëtori që dyshohej se kishte vdekur Njëri nga punëtorët që policia kishte informuar se mund të kishte vdekur, është gjetur i gjallë. Punëtori i kompanisë
Normalizohet trafiku në rrugën Hanet e Mavrovës - Dibër Normalizohet qarkullimi në aksin rrugor Hanet e Mavrovës - Dibër. Lëvizja në këtë aks rrugor ishte ndërprerë për shkak t
Aksident në aksin Gostivar–Hanet e Mavrovrës Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm ka ndodhur një aksident i rëndë në rrugën Gostivar – Hanet e Mavrovrës, me ç`ras
Kujdes nga kanceri i lëkurës Melanoma, një nga kanceret e lekurës shpesh herë dhe vdekjeprurës po përhapet me shpejtësi sipas mjekëve dermatologë, ma
Haxhinasto prezanton kandidaten, Zhaneta Prifti në Ersekë Zv. Kryeministri dhe njëkohësisht Zv. Kryetari I Lëvizjes Socialiste për Integrim, z. Edmond Haxhinasto ka prezantuar s