999 rezultate për

hanet

5 mrekullitë e vjeshtës që nuk duhet t’i ndani nga tavolina Patëllxhan Patëllxhanët janë ushqim për trurin, falë një përbërësi të quajtur nasunin, i cili mbron qelizat e trurit ng
Flet xhaxhai i Blerta Jusufit: Nuk reagon si njeri normal Kanë kaluar dy muaj nga tragjedia e Kombinatit, ku u vetëflijuan nëna Zhaneta Josifi me dy vajzat e saj Anisa dhe Blerta
Ngecin hetimet për horrorin në Kombinat, mjekët nuk lejojnë prokurorinë të pyesë Blertën Kur kanë kaluar 11 ditë nga ngjarja e rëndë në Kombinat, ku u gjetën të pajeta nënë e bijë, Zhaneta dhe Anisa Josifi dhe
Zhaneta kishte tre fëmijë, kunati rrëfen si u vetëvra burri i familjes Josifi Vetëflijimi i Zhaneta dhe Anisa Josifi, nënë e bijë është cituar si një ngjarje horror e pandodhur kurrë më parë dhe e r
Pamje tragjike, Anisa Josifi në shtratin e vdekjes e mbuluar me batanije (FOTO LAJM) Janë publikuar pamjet me të cilat u përballën mbrëmjen e 2 Korrikut zjarrfikësit, të cilët u futën në shtëpinë e familje
Brenda shtëpisë së tre grave Josifi ku ndodhi ngjarja horror (FOTO LAJM) Poshtë pallatit janë mbledhur sendet e familjes Josifi teksa i gjithë apartamenti i tyre po dezinfektohet dhe pastrohet.
Zbardhet ekspertiza: Kur dhe pse vdiqën Anisa e Zhaneta Josifi Zbardhen të tjera detaje të rënda nga ngjarja e rëndë që ka tronidut Shqipërinë ku nënë e bijë u vetëflijuan. Abcnews
"Perëndia mund t'i zgjojë të vdekurit dhe t'i rikthejë në jetë", sekti që rekrutoi familjen Josifi Vëtflijimi i nënës dhe vajzës në Kombinat të Tiranës ka shkaktuar një reagim të madh në të gjithë opinionin shqiptar e j
Mbroni nishanet nga dielli, rrezik për kancer lëkure Nëse vërejmë ndryshime në formën, madhësinë, ngjyrën e nishanit duhet t’i drejtohemi menjëherë mjekut dermatolog për vle
U vetëflijua bashkë me vajzën për ringjalljen, Zhaneta kishte punuar pastruese tek një kryeministër Vazhdon të trondisë ngjarja e rëndë e zbuluar në Tiranë ku dy shtetase u vetëflijuan për "ringjalljen". Ngjarja ka nd
Kunati rrëfen mes lotësh vizitat në shtëpinë e viktimave: Sekti fetar i mori në qafë Sotir Kristollari, kunati i Zhaneta Josfifit, gruas që u vetëflijua bashkë me vajzën në banesë, rrëfen në një intervistë
Brenda shtëpisë së tragjedisë, policia gjeti Bibla dhe Anisën të mumifikuar (VIDEO) Vijojnë të zbulohen detaje nga ngjarja që ka tronditur vendin tonë, ku nënë e bijë u vetëflijimin për t’u ringjallur sip
"Nuk del se nuk ka plotësuar ditët e Zotit", si u dergj prej muajsh e vdekur në krevat vajza Ka marrë përmasat e një ngjarjeje horror vdekja e nënës dhe vajzës së saj në Tiranë, të cilat ishin pjesë e një sekti fe
Flet nëna e nëntetares së vrarë në Letoni 1 vit më parë: Kur të kthehej do ndërronin nishanet Dhimbja është ende e madhe në shtëpinë e dëshmores së Atdheut, nëntetares Zarife Hasanaj. Prindërit e kanë të vështirë t
Bëni kujdes, nishanet në trupin tuaj mund t’ju sinjalizojnë një rrezik të madh për shëndetin Një person, mesatarisht ka rreth 30-40 nishane në trupin e tyre. Për fat të mirë, nuk ka asnjë lidhje midis numrit të ni
A e dini se nishanet në trupin tuaj mund t’ju sinjalizojnë një rrezik të madh për shëndetin Një person, mesatarisht ka rreth 30-40 nishane në trupin e tyre. Për fat të mirë, nuk ka asnjë lidhje midis numrit të ni
Arrestohet zyrtari i lartë i policisë: Abuzoi me detyrën Pjesëtarët e policisë nga SPB Tetovë- Stacioni policorë Gostivar, dje (22-shtator) rreth orës 13.00, kanë privuar nga li
Nishanet në këto pesë pjesë të trupit kanë domethënie të veçantë Disa prej nishanëve janë më të mëdha, disa më të vogla dhe gjenden në pjesë të ndryshme të trupit, por pozita e tyre ka
Nishanet në këto pesë pjesë të trupit kanë domethënie të veçantë Disa prej nishanëve janë më të mëdha, disa më të vogla dhe gjenden në pjesë të ndryshme të trupit, por pozita e tyre ka
Si të kuptoni nëse nishanet janë të rrezikshme me teorinë e famshme "ABCDE" (FOTO LAJM) Keni nishane në trup? Me siguri që po...sa herë mund ta keni dëgjuar që nishanet janë të rrezikshme? Edhe për këtë jemi