999 rezultate për

hamilton

Jashari takoi ekspertin e Komisionit Europian Xhejms Hamilton Ministri i Drejtësisë, Adnan Jashari u takua sot me ekspertin e Komisionit Evropian James Hamilton, i deleguar në Maqedo
Asnjë rezultat nga grupet e punës, Prokurori special pas 17 gushtit Prokurori special, i cili duhet të emërohet në Maqedoni, është testi më i rëndësishëm për palët politike në vend në mëny
Rihanna romancë me Lewis Hamilton? Burime pranë këngëtares Rihanna flasin për një romancë të re të saj me Lewis Hamilton. Të dy ende nuk kanë konfirmuar as
Vettel fitues në Hungari, zhgënjen Hamilton Sebastian Vettel është fitues i Çmimit të Madh të Hungarisë, suksesi i dytë sezonal për të dhe Ferrarin. Piloti gjerman
Hamilton "pole positions" edhe në Hungari Lewis Hamilton mori ‘pole position’ e radhës për Çmimin e Madh të Hungarisë. Piloti britanik regjistroi kohën më të shpe
Hamiltonin se lënë të futet në stadium, ja shkaku (FOTO LAJM) Piloti i Formulës 1 Lewis Hamilton nuk është lejuar të futet në sektorin ekskluziv “Royal Box” për të ndjekur finalen e
Hamilton fiton pa vështirësi në Silverstone (FOTO LAJM) Piloti britanik Lewis Hamilton ka fituar garën që është zhvilluar në shtëpinë e tij në Silverstone, në përfundim të një
Hamilton "pole positions" në shtëpinë e tij Piloti britanik Lewis Hamilton ka siguruar “pole position” në pistën e Silverstone dhe do të niset nesër i pari. Kamp
Hamilton uron Scherzinger për ditëlindje Lewis Hamilton ka uruar ish të dashurën për ditëlindje, këngëtaren Nicole Scherzinger, e duke e cilësuar një mike të sht
Rosberg triumfon në Austri, 10 pikë larg Hamiltonit Nico Rosberg ka fituar Çmimin e Madh të Austrisë duke rihapur luftën për titullin kampion në Formula 1. Tashmë, diferenc
Hamilton “pole position” në Austri Lewis Hamilton ka fituarr sot “pole position” në Çmimin e Madh të Austrisë, duke koleksionuar kështu tw 45-in në karrier
Hamilton ndryshon mendim për Kendall Jenner Pak ditë më parë e cilësoi Kendall Jenner jo vetëm të bukur por edhe mjaft të zgjuar, e ndërsa tashmë Lewis Hamilton ka
Hamilton relaksohet me dy bukuroshe (FOTO GALERI) Pas garës zhgënjyese në Monaco, Lewis Hamilton është relaksuar në jaht nën shoqërinë e bukuroshes Gigi Hadid dhe Kendall
Lewis Hamilton përfundimisht harron Nicole Scherzinger (FOTO LAJM) Kohët e fundit, Lewis Hamilton është fotografuar në shoqërinë e shumë femrave, por duket se ai po shijon një romancë të
Zbuloni super të dashurën e re të Hamilton (FOTO GALERI) Lewis Hamilton ka konfirmuar lidhjen me super modelen 20-vjeçare, Gigi Hadid. Kjo e fundit ka qenë dje në Monaco bash
Scherzinger hedh pas krahëve ndarjen (FOTO LAJM) Pas shumë ndarjeve dhe ribashkimeve, Lewis Hamilton vendosi që ti jepte fund lidhjes me Nicole Scherzinger. U raportua s
Ja veprimi "ofendues" i Hamilton ndaj modeles (FOTO LAJM) Tashmë është bërë e udhës që në podiumin e Formula 1 të festohet me shampanjë, një ndër çastet që është gdhendur në memo
Hamilton triumfon në Kinë, Vettel i treti Çmimi i Madh i Kinës është mbyllur me një dominim total të Mercedesit dhe dy pilotëve të tij, Hamilton e Rosberg në dy v
Ferrari show në Çmimin e Madh të Malajzisë, triumfon Vettel Për herë të parë pas dy vitesh, një makinë Ferrari ka mundur të triumfojë në një Çmim të Madh të Formula 1, këtë herë në
Çmimi i Madh i Malajzisë, pole-position për Hamilton Lewis Hamilton do të niset i pari në garën e së dielës së Formula 1, e vlefshme për Çmimin e Madh të Malajzisë. Piloti a