999 rezultate për

hamilton

Dominon Mercedez, Hamilton e nis me "pole positions" Mercedes rinis aty ku e la vitin e kaluar, duke dominuar provat zyrtare në Formula 1. Lewis Hamilton, kampioni i Botë
Nga e dashura e Alonsos te ish-i i Hamilton, ja bukuroshet e Formula 1 (FOTO LAJM) Këtë javë starton nga Australia kampionati më i bukur i automobilizmit në botë, Formula 1. Ndërsa të gjithë janë të u
Mercedes dominon provat e lira ne Abu Dhabi Mercedesi e nis duke dominuar fundjavën e Çmimit të Madh të Abu Dhabit. Skuadra gjermane ishte fituese e provave të para
Harron Hamilton, Scherzinger në krahët e një tjetër sportisti (FOTO LAJM) Zhgënjimi që mori pas ndarjes me Lewis Hamilton, duket se i ka kaluar, pasi 37 vjeçarja Nicole Scherzinger ka nisur një
Rrikthim për Scherzinger me Hamilton? (FOTO LAJM) Ndarja e tyre bëri shumë bujë, por duket se dy ish të dashurit Nicole Scherzinger dhe Lewis Hamilton nuk mund të qëndroj
Hamilton kalon nga pista në wrestling (VIDEO) Lewis Hamilton, pasi ka nxjerrë knockout” rivalët e tij dhe ka fituar kampionatin e Formulës 1, ka provuar një eksperien
Hamilton zbulon idhullin e tij Ylli i Formula 1, Lewis Hamilton, me anë të një fotoje të postuar në Instagram ka konfirmuar adhurimin për aktorin holli
Nicole Scherzinger optimiste pas ndarjes (FOTO LAJM) Për Nicole Scherzinger gjithçka ndodh për një arsye dhe pas ndarjes me Lewis Hamilton ajo beson në fat. Pak kohë më parë
Triumfon Hamilton, Vettel vetëm i treti Hamilton dhe Mercedesi i tij u rikthyen fuqishëm në këtë fundjavë, pas dështimit të një jave më parë në Cmimin e Madh të
Hamilton në lidhje me ish të dashurën e Balotellit (FOTO LAJM) Muajin e shkuar u përfol për një ndarje mes tij dhe Rihannës, ndërsa kujtojmë se një vit më parë ai u nda nga Nicole Sch
Hamilton fiton Çmimin e Madh të Italisë, Vettel i dyti (FOTO LAJM) Piloti britanik i Mercedes, Lewis Hamilton, ka triumfuar edhe në Çmimin e Madh të Italisë, ndërsa një garë të mirë ka bë
Rihanna dhe Hamilton drejt një destinacioni për tatuazhet Kohët e fundit qarkullojnë shumë zëra për një romancë mes Rihanna-s dhe Hamilton, por prej tyre ende nuk ka asnjë konfir
Zbardhet misteri i romancës së Lewis Hamilton Lewis Hamilton është në kërkim të dashurisë, e ndërsa mediat rozë japin disa versione të cilat disa ditës duket se mbete
Hamilton dhe Rihanna jetojnë shumë pranë (FOTO LAJM) Lewis Hamilton nuk ka bërë asnjë reagim lidhur me thashethemet se ai po takohet me Rihanën. Kjo për faktin se piloti i F
Romancë mes Rihanna-s dhe Lewis Hamilton? Në krahët e Lewis Hamilton, kohët e fundit janë parë shumë femra, por prej ditësh qarkullojnë thashetheme se ai mund të
Jashari takoi ekspertin e Komisionit Europian Xhejms Hamilton Ministri i Drejtësisë, Adnan Jashari u takua sot me ekspertin e Komisionit Evropian James Hamilton, i deleguar në Maqedo
Asnjë rezultat nga grupet e punës, Prokurori special pas 17 gushtit Prokurori special, i cili duhet të emërohet në Maqedoni, është testi më i rëndësishëm për palët politike në vend në mëny
Rihanna romancë me Lewis Hamilton? Burime pranë këngëtares Rihanna flasin për një romancë të re të saj me Lewis Hamilton. Të dy ende nuk kanë konfirmuar as
Vettel fitues në Hungari, zhgënjen Hamilton Sebastian Vettel është fitues i Çmimit të Madh të Hungarisë, suksesi i dytë sezonal për të dhe Ferrarin. Piloti gjerman
Hamilton "pole positions" edhe në Hungari Lewis Hamilton mori ‘pole position’ e radhës për Çmimin e Madh të Hungarisë. Piloti britanik regjistroi kohën më të shpe