999 rezultate për

hamilton

Hamilton: Vura zemrën para mendjes, shpresoj të mos humbas titullin për 3 pikë Lewis Hamilton bëri një gjest mjaft të bukur në xhiron e fundit të garës së Hungarisë, duke lejuar Valtteri Bottas ta pa
Hamilton "pole positions" edhe në Azerbajxhan Lewis Hamilton është renditur i pari në provat zyrtare të zhvilluara këtë të shtunë, të vlefshme për garën e "Çmimit të
Hamilton kapet "mat" me super modelen Bella Hadid (FOTO LAJM) Piloti i Formula 1, Lewis Hamilton ka kaluar disa momente fantastike nën shoqërinë e super modeles së njohur, Bella Hadi
Hamilton triumfon në Spanjë, fiton duelin spektakolar me Vettel (VIDEO) Leëis Hamilton ka fituar Çmimin e Madh të Spanjës, pas një dueli shumë të bukur me Sebastian Vettel. Piloti britanik
Hamilton "pole position" në Spanjë, lë pas Vettel Leëis Hamilton ka fituar "pole position" në çmimin e madh të Spanjës, prova e pestë për këtë sezon në Formula 1. Britani
10 sportistët më të paguar në Angli, Ibra sfidon Hamilton (FOTO LAJM) Zlatan Ibrahimovic është një ndër sportistët më të paguar në Angli. Sulmuesi i transferuar në verën e kaluar të "Djajtë
Bottas fiton në Rusi, Vettel dhe Raikkonen plotësojnë podin Valtter Bottas fitoi Çmimin e Madh të Rusisë në Formulën 1, duke lënë prapa dy makinat Ferrari të Sebastian Vettel dhe K
Hamilton fiton Çmimin e Madh të Kinës (FOTO) Lewis Hamilton ka bërë gjithçka mirë sot në Çmimin e Madh të Kinës.Britaniku e nisi garën nga vendi i parë dhe e përfund
Lewis Hamilton fiton pole position edhe në Kinë Lewis Hamilton nuk di të ndalet në këtë sezon. Piloti britanik siguroi pole position e dytë të sezonit dhe të 63 në karr
Rita Ora e përjeton keq humbjen e Botërorit nga Hamilton (FOTO LAJM) Lidhja mes pilotit të Formula 1-së, Lewis Hamilton dhe Rita Orës po bëhet gjithnjë e më e fortë. Këngëtarja me origjinë
Nico Roberg kampioni i ri i botës në Formula 1 Nico Roberg është kampioni më i ri i botës, teksa arriti që të mbante vendin e dytë në çmimin e madh në Abu Dabi, duke m
Lewis Hamilton në lidhje me një modele (FOTO LAJM) Lewis Hamilton tashmë po shijon romancën me një modele. Kampioni i Formula 1, ka festuar me të dashurën, modelen kanade
Kanada/ Hamilton “Kryeqyteti i Ujëvarave" në botë Qyteti Hamilton në Kanada, dikur qytet industrial sot është kyeqyteti i ujëvarave në botë. Me më shumë se 130 ujëvar
Lewis Hamilton shuan heshtjen: Ja pse e lashë Nicole Scherzinger Asnjëherë nuk u bë publike arsyeja e vërtetë e ndarjes mes Lewis Hamilton dhe Nicole Scherzinger, ndonëse ato tetë vite
Hamilton dhe Rita sërish bashkë (FOTO LAJM) Hamilton dhe Rita si duket vazhdojnë akoma të jenë “miq të mirë”. Hamilton u fotografua muajin e kaluar në orët e von
Hamilton në krahët e një tjetër super modelje (FOTO LAJM) Si duket Hamilton akoma nuk e ka gjetur shpirtin e tij binjak, dhe ndërkohë po shëtit nga një vend në një vend tjetër e
Hamilton i pandalshëm, fiton edhe në Gjermani Leëis Hamilton fiton edhe garën për Çmimin e Madh të Gjermanisë, e zhvilluar në pistën e Hockenheim, edhe pse “pole posi
Hamilton fiton në Hungari dhe merr kryesimin e përgjithshëm Leëis Hamilton është i pandalshëm. Britaniku ka fituar për herë të pestë në Çmimin e Madh të Hungarisë dhe merr kryesimi
Rita Ora harron Lewis Hamilton, kalon natën me Chris Martin Një ditë më parë u pretendua se Lewis Hamilton po shijonte një romancë me këngëtaren Rita Ora, e ndërsa thashethemet e f
Zyrtarizohet lidhja, Lewis Hamilton në krahët e Rita Orës Rita Ora dhe kampioni i Formula 1, Lewis Hamilton, po konfirmojnë zerat për një romancë. Ylli i Formula 1 është fotograf