999 rezultate për

hamilton

Hamilton, fitues i Çmimit të Madh të Kanadasë Lewis Hamilton triumfon në garën për Çmimin e Madh të Kanadasë. Piloti britanik i Mclaren la pas Roman Grosejanin e Lotu
Fernando Alonso mendon në fitore në Kanada Një fitore e Ferrarit në Kanada nuk është e pamundur. Kështu mendon Fernando Alonso i cili u rradhit në pozitën e tretë
McLaren tenton ti ulë rrogën Hamilton Paratë duket se janë problemi në mungesën e firmës për rinovimin e kontratës mes skuadrës McLaren Mercedes dhe Ljuis Ham
Hamilton: Do rikthehem fuqishëm Lewis Hamilton ende nuk e ka lënë shenjën e tij në garat e këtij sezoni të Formula 1, ndryshe nga sezonet e tjera. Në bo
F1, Hamilton në Pole Position Piloti Lewis Hamilton i ka dhuruar skuadrës së tij McLaren, Pole Position numër 150 në provat zyrtare për Cmimin e madh
Fetel fiton në Bahrein Kampioni i botës në Formula 1 Sebastian Fetel ka triumfuar në Çmimin e Madh të Bahreinit në Gjirin Persik, duke u ngjitu
Scherzinger: Dua të martohem me Lewis Nicole Scherzinger është shprehur se dëshiron të martohet me të dashurin e saj Lewis Hamilton dhe të krijojë familje me
Scherzinger rikthehet te Hamilton Rikthehen në krah të njëri-tjetrit Nikol Scherzinger dhe Lewis Hamilton. Pas zërave të shumtë për një ribashkim mes pilo
Arsyeja që ribashkoi Hamilton me Scherzinger Nicole Scherzinger është kthyer në krahët e pilotit 27-vjeçar të Formula 1, Lewis Hamilton. Siç shkruajnë mediet britani
Lewis Hamilton dhe Nicole Scherzinger, sërish së bashku Koha në prag të Shën Valentinit është një kohë për më shumë dashuri dhe këtë duket se e kanë kuptuar edhe Lewis Hamilton
Lewis dhe Nicole sërish bashkë? Mesa duket, Nicole Scherzinger dhe Lewis Hamilton s’mund të qëndrojnë dot larg njëri-tjetrit dhe kanë gjetur një zgjedhj
Arrihet paqja mes Hamilton dhe Massa Lewis Hamilton dhe Felipe Massa kanë bërë paqe pas përfundimit të garës së fundit të botërorit të Formulës 1, të dielën
Hamilton-Scherzinger: Vazhdoj ta dua shumë Disa javë pasi Lewis Hamilton dhe Nicole Scherzinger i dhanë fund një marrëdhënie 4-vjeçare, piloti i Formulës 1 pranoi
Lewis-Nicole, takimi i përmalluar Disa javë pas ndarjes së tyre pas katër vitesh, Nicole Scherzinger dhe Lewis Hamilton rikthehen të takohen… pothuajse si
Hamilton triumfon në Abu Dhabi, Vettel jashtë piste Fitore për Lewis Hamilton në Cmimin e Madh të Abu Dhabit, ku Sebastian Vettel u detyrua të braktisë garën që në nisje të
Hamilton dëshiron fitoren në garën e fundit të Formula 1 Lewis Hamilton nuk e fsheh optimizmin për dy garat e fundit të Botërorit të Formula 1. Këtë fundjavë do të garohet në pi
Hamilton e harron shpejt Nicole Lewis Hamilton u nda para një muaji nga e dashura e tij, këngëtarja Nicole Scherzinger por duket se e ka harruar plotësi
"Fëmija" ndan Hamilton nga Sherzinger Disa miq të afërt kanë theksuar se një arsye mund të ketë qenë diferenca e moshës (ajo 33, ai 26), ndërsa disa të tjerë
F1 Indi "fluturon" Hamilton Paraqitja e britanikut ishte e shkëlqyer, ndërsa as kampioni i botës, Sebastian Vettel, nuk u duk në gjendje që ta rival
Nicole zëvendëson Hamliton, gjen të dashur të ri Nicole Scherzinger ka shumë pak ditë që është ndarë nga Hamilton, por ajo nuk ka vonuar ta zëvendësojë atë. Mediat brita