999 rezultate për

hamilton

Barcelonë, duel Ferrari-Red Bull në provat e lira Sebastian Vettel dhe Fernando Alonso i kthejnë edhe provat e lira në një duel personal mes njëri tjetrit. Në Montmelo ku
Hamilton me bulldog-un e tij në Cirkuitin e Barcelonës (FOTO LAJM) Lewis hamilton ka marrë me vete edhe qenin e tij bulldog Roscoe në Çmimin e Madh të Barcelonës që zhvillohet këtë fundja
Te Mercedes më i lumtur se te McLaren Lewis Hamilton është shprehur se tashmë është më i lumtur sepse skuderia e tij e re nuk e kontrollon aq shumë sa McLaren
Top 10 më të paguarit në Formula 1 (FOTO LAJM) Fernando Alonso dhe Lewis Hamilton janë pilotët më të paguar në sportin e Formulës 1. Spanjolli i Ferrarit dhe britaniku
Lewis Hamilton, besimtar i devotshëm (FOTO LAJM) Ai thotë se talenti i tij për të garuar në kompeticionet e Formula 1 rrjedh direkt nga Zoti. Mesa duket, për Lewis Hamil
F1, Lewis Hamilton më i shpejti në pistën e Shangait Lewis Hamilton ka rezultuar më i shpejti në pistën e Shangait në provat zyrtare për Çmimin e Madh të Shangait duke fitua
Hamilton: Mercedes pas Red Bull Piloti Lewis Hamilton nuk ka asnjë dyshim se Mercedes është skuadra e dytë më e mirë në Formula 1 këtë sezon. 28-vjeçari
Mercedes, Hamilton ankohet për gomat Britaniku i Mercedes, Lewis Hamilton i bashkohet korit të pilotëve, që janë ankuar për gomat Pirelli të këtij sezoni. Du
Hamilton "ngacmon" Red Bull-in Piloti britanik Lewis Hamilton pretendon se te Mercedes nuk ka pilotë të parë dhe të dytë, ndryshe nga rivalët e Red Bul
Pit-Stop, Hamilton ngatërron box-et (VIDEO) Episod shumë gazmor ka ndodhur para pak minutash në garën e Formula 1 në Sepang të Malajzisë. Piloti britanik i Mercedes
Nicole "e dashuruar" me qenin e Hamilton (FOTO LAJM) Ndërsa Lewis Hamilton është në udhëtim të vazhdueshëm për të marrë pjesë në garat e Formulës 1, qeni i tij i racës bulld
Kritikët e morën përgjigjen, të mbyllin gojën Pas vendit të pestë mbresëlënës në Çmimin e Madh të Australisë, piloti i Mercedes, Lewis Hamilton, beson se ua ka mbyllu
Hamilton: Nuk do bëhem reper Lewis Hamilton ka lënë përfundimisht karrierën muzikore pa e nisur mirë. Piloti i Mercedes GP në Formula 1, i cili të di
Hamilton: Dua të mposht Alonson Luis Hamilton ka deklaruar se Fernando Alonso është konkurrenti të cilin do të dëshironte ta mposhtte në kampionatin e b
Hamilton i pari në pistën e Catalunyas në Barcelonë Piloti i Mercedes Lewis Hamilton ka arritur kohën më të m shpejtë në sesionin e fundit të provave të lira në pistën e C
Brawn: Hamilton shpallet kampion Ross Brawn, drejtori i skuderisë Mercedes GP, mendon se Lewis Hamilton i ka të gjitha cilësitë për tu shpallur sërish ka
F1, Hamilton dominon në shi Lewis Hamilton regjistroi kohën më të shpejtë të ditës së fundit të testimeve në Montmelo të Barcelonës, një ditë që u k
Sebastian Vettel tregon "dhëmbët" Kampioni i botës, Sebastian Vettel, tregoi se Red Bulli mbetet makina më e shpejtë në Formula 1. Gjermani ka dominuar se
Mercedes, Hamilton debuton me aksident (FOTO LAJM) Në cirkuitin e Jerez në Spanjë kishte shumë interes për të parë debutimin e Lewis Hamilton në timonin e Mercedes W04 dhe
Rosberg "tradhëton" skuadrën, zbulon Mercedes-in para kohe Nico Rosberg zbuloi Mercedesin e ri W04 dy orë përpara nga çfarë ishte programuar prej skuderisë. Piloti gjerman postoi