999 rezultate për

hamilton

Scherzinger dhe Hamilton të lumtur pas ribashkimit (FOTO LAJM) Pas rikthimit të tyre krah njëri-tjetrit, Nicole Scherzonger dhe Lewis Hamilton duket se janë mjaft të lumtur. 35 vjeçar
Hamilton, Rosberg e Figo, drekë në Gjenevë (FOTO LAJM) Piloti britanik i Mercedes ishte një ndër 800 të ftuarit ndërkombëtarë, të cilët morën pjesën në drekën e organizuar nga
Shikoni çfarë ka humbur Hamilton (FOTO LAJM) Ato kanë 30 vite diferencë ndërmjet tyre por janë shfaqur me të njëjtin stil mbrëmjen e djeshme në gjysmë finalen e spek
F1, Hamilton më i shpejti në Kore Lewis Hamilton regjistroi kohën më të shpejtë në sesionin e dytë të provave të lira në Korenë e Jugut, ndërsa Mercedesi
Çmimi i Madh i Monzas, Hamilton "frymëzohet" në Sardegna (FOTO LAJM) Lewis Hamilton po përgatitet për Çmimin e Madh të Monzas, që zhvillohet këtë të dielë, duke marrë disa pushime të shkurt
Hamilton beson tek titulli kampion Hamilton vazhdon të besojë tek mundësia e fitimit të titullit edhe pse Sebastian Vettel është shkëputur në krye të rendi
Triumfi i Vettel në Spa, reportazh fotografik (FOTO LAJM) Kampioni në fuqi i botës në Formula 1, gjermani Sebastian Vettel, ka triumfuar në Çmimin e Madh të Belgjikës, në pistën
Spa, pole-position për Hamilton Lewis Hamilton regjistroi kohën më të mirë në provat zyrtare të Cmimit të Madh të Belgjikës dhe të dielën do të niset ng
Hamilton: Mercedes më mirë se McLaren Suksesi në Hungari, i pari për Lewis Hamilton me skuadrën Mercedes GP rrit optimizmin e pilotit britanik që konfirmon se
F1: Triumfon Hamilton, zhgënjen Ferrari Çmimi i Madh i Hungarisë në Formula 1, gara e dhjetë e sezonit, ka përfunduar me fitoren e pilotit britanik, Lewis Hamil
Hungari, Hamilton në pole position Mercedesi i Lewis Hamilton ka marrë pole position-in e Çmimit të Madh të Hungarisë, duke regjistruar kohën më të mirë në
Hamilton ironizon Vettel: Pa rival te Red Bull Lewis Hamilton provokon rivalin Sebastian Vettel. Në kulmin e zërave që e lidhin të ardhmen e Kimi Raikkonen me skuadrën
Vettel fitues i Çmimit të Madh të Gjermanisë Sebastian Vettel i Red Bull është fituesi i garës për çmimin e madh të Gjermanisë. Pas Vettelit i cili është tri herë
Lewis Hamilton merr pole position-in në Çmimin e Madh të Gjermanisë Me një kohë prej 1:29.398 Lewis Hamilton mori pole position-in në Çmimin e Madh të Gjermanisë duke lënë pas tij Sebastia
Scherzinger: Ndarja ta shpif "Ndarja ta shpifë. Është depresionuese”. Kështu e ka cilësuar ndarjen e saj nga Lewis Hamilton këngëtarja Nicole Scherzi
Gomat e Pirelli rrezikojnë pilotët (FOTO-LAJM) Gara e Silverstonit do të mbahet mend gjatë dhe do të hapë shumë polemika në lidhje me gomat Pirelli. Plot 5 makina i ka
Ndahen Hamilton dhe Scherzinger (FOTO-LAJM) Duke qenë se axhendat e tyre janë super të ngjeshura, ata nuk kanë kohë për t,ia dedikuar njeri-tjetrit. Ndaj ylli i For
Le Mercedes-in për avionin 3 herë më të shpejtë (FOTO LAJM) Ish piloti i "Shigjetave të Arta" Lewis Hamilton provoi ndjeshmërinë dhe shijen që të ofrojnë "Shigjetat e Kuqe". Britan
Vettel sulmon Alonson dhe Hamiltonin Sebastian Vettel i është kundërpërgjigjur Fernando Alonsos dhe Lewis Hamiltonit duke thënë shumë qartë: "Nuk më intereso
Çmimi i Madh i Kanadasë, Hamilton i kënaqur me vendin e tretë Lewis Hamilton është shprehur i kënaqur me vendin e tretë që fitoi gjatë garës për Cmimin e Madh të Kanadasë. Britaniku