999 rezultate për

hamburg

Klose i gatshëm për Gjermani-Hollandë Nga sulmuesi i kombëtares gjermane dhe Lazio, Miroslav Klose vijnë lajme të mira për tranjerin e Gjermanisë, Joachim Loe
Gates: Hamburgeri nuk ndryshon edhe sikur të kesh miliardat Nëse flitet për miliarderë, emri i tij është i pari që të vjen ndërmend. Por duket se për të tani të qenit super i pasur
Mats Hummels në "orbitën" e Juventus Mund të jetë Mats Hummels emri i ri për mbrojtjen e Juventusit. Sipas asaj që raporton gazeta torineze, "Tuttosport", dr
Hamburgu nuk heq dorë nga Shaqiri Falë paraqitjeve fantastike që i pati në dy sezonet e fundit me Baselin dhe përfaqësuesen e Zvicrës, Xherdan Shaqiri ka
Olic sërisht jashtë fushave për tetë javë Bayern Munich ka njoftuar se sulmuesi kroat Ivica Olic do të qëndrojë jashtë fushës për gjashtë deri në tetë javë pas nj
Bayerni "tmerron" Hamburgun (VIDEO) Bayerni ka arritur të mposhtë me një goleadë ekipin e Hamburgut duke i dhënë një shuplakë ekipit modest gjerman me rezul
Djali i kryeministrit të Suedisë shet hamburgerë Derisa fëmijët e politikanëve tanë studiojnë nëpër shkolla dhe fakultete private dhe marrin bursa të shtrenjta, në Suedi
Juventusi vihet pas Elia-s Talenti i Hamburgut, Eljero Elia është rishfaqur objektiv i Juventusit.Pas dështimit tek sulmuesi holandez i Barcelonës,
Hamburgu nuk heq dorë nga Shaqiri Hamburg dëshiron të ngutet për t'i siguruar shërbimet e Xherdan Shaqirit, për t'u ikur konkurentëve italianë të cilët nd
Hamburgu vihet pas Shaqirit Aktualisht për mesfushorin kosovar Xherdan Shaqiri janë shumë klube nga Italia të interesuara por sipas raporteve të sht
Hamburgu ofron 8 milion euro për Shaqirin Skuadra e Hamburgut ka rishfaqur interesimin për talentin kosovar, Xherdan Shaqirin. Madje klubi nga Bundesliga edhe zyr
Zyrtare, Nistelrooy lojtar i Malagas Sulmuesi holandez Rud Van Nistelroj edhe zyrtarisht ka firmosur kontratë me skuadrën spanjolle Malaga, raportojnë mediat
Van Nistelrooy shumë pranë Malagas Sipas zërave më të fundit që vijnë nga spanja, ish-sulmuesi i Real Madridit dhe sulmuesi aktual i Hamburger, Van Nistelr
Vullkani në Islandë, drejt qetësimit Reja e vullkanit Islandës Grimsvotn po shkakton ende problem për qarkullimin ajror, sidomos në Gjermani edhe pse burime
Hamburg kthehet pas Shaqirit Sipas të përditshmes sportive gjermane Bild, Hamburg ka ringjallur interesimin për mesfushorin e Baselit, Xherdan Shaqir
Hamburg nuk heq dorë nga Van Nistelroy Ekipi i Hamburgut i ka thënë Realit të Madridit se sulmuesi Ruud van Nistelrooy definitivisht nuk do të kthehet në klubi
Bayerni fiton, Hamburg pëson disfatë në shtëpi (VIDEO) Përfundojnë ndeshjet e kampionatit gjerman të futbollit. Bayerni i Mynihut ka fituar 3-0 përballë St Pauli në Mynih duke
Lorik Cana, mes Hamburgut dhe Evertonit Skuadra e Evertonit ka hyrë seriozisht në garë për t’i siguruar shërbimet e Lorik Canes,
Cana arrin marreveshje me Hamburgun Mesfushori kosovar Lorik Cana në sezonin e ardhshëm do të jetë pjesë e ekipit të Bundeslig
Ze Roberto transferohet ne Hamburg Mesfushori i Brazilit, Ze Roberto, ka nënshkruar kontratë dyvjeçare me Hamburgun. Ai kishte luajtur me