999 rezultate për

hamburg

Elvanën në Hamburg e presin me limuzinë Këngëtarja e njohur shqiptare Elvana Gjata ditë më parë ka udhëtuar në Hamburg të Gjermanisë për një koncert të rradhës
Babai i Lorik Canës mohon kontaktet me Hamburgun Forma e mirë që po kalon Lorik Cana te skuadra e Lazios e rikthen kapitenin e kombëtares kuqezi në vitrinën e futbollit
Hamburg, 2.8 milionë euro për Canën Lorik Cana është shënjestra e parë e Hamburg si përforcim për merkaton e verës. Pavarësisht se duhet edhe gati dy muaj q
Bayerni "i mbyll syrin" Juves (VIDEO) Fitore e thellë e Bayern Munichut në Allianz Arena, ku Bayern mposhti Hamburgun me rezultat 9-2. Goli i parë erdhi që
Mund të konsumohet një hamburger 30 cm i gjatë brenda 20 minutash Të hash një hamburger 30 cm të gjatë brenda 20 minutash. Kjo është sfida për ata persona që duan të ndihmojnë të sëmurët
Hamburg fiton derbin e Veriut (VIDEO) Hamburgu ka marrë një fitore me shumë vlera përballë Werder Bremen në ndeshjen e javës së 19 të Bundelsigës. Vendasit ka
Barcelona kërkon 7-vjeçarin shqiptar (VIDEO) Duket pak herë por ja që Barcelona ka filluar të kërkojë zëvendësuesin e Messit, e si duket atë e ka gjet mes shqiptarëv
Hollandë-Gjermani, "Pancerat" zbulojnë listën Joachim Low, trajneri i Gjermanisë, ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për miqësoren ndaj Hollandës që do të
Jo vetëm Milan në krizë (FOTO LAJM) Nuk është vetëm Milan në krizë. Supriza të pakëndshme të këtij fillimi sezoni janë edhe disa klube të tjerë me emër në l
Mund të komsumohet një hamburger që peshon 1 ton Kuzhinierët e një kazinoje në Carlton në Minnesota kanë përgatitur hamburgerin i cili peshon një tonelatë dhe ka një dia
Van Der Vaart-Hamburg, rigjejnë njëri-tjetrin Rafael Van der Vaart do të rikthehet tek Hamburgu katër vjet pas largimit të tij nga klubi gjerman. Hollandezi luajti me
Hamburg: Nuk ka gjyq ndaj Barçës Skuadra e Hamburg pati marrë masa juridike për prishjen e klauzolës me Messin për miqësoren kundër Barcelonës. Nëse ylli
Messi KO, humbet miqësoren Lionel Messi nuk do të zbresë në fushën e lojës sot pasdite në miqësoren përballë Hamburg, e organizuar nga klubi gjerma
Hamburg, 1.2 mln euro nëse nuk luan Messi Hamburg do të përfitoj 1.2 milion euro nga Barcelona nëse Lionel Messi nuk do të luaj në ndeshjen miqësore që do të zhvi
Miratohet ilaçi i parë kundër HIV-Aids Zyrtarët amerikanë kanë miratuar atë që thonë se është ilaçi i parë në treg që ul rrezikun e infektimit me virusin HIV q
Hamburg-Barça, debutimi i Vilanovas Klubi gjerman, Hamburg do të shënojë 125-Vjetorin e themelimit të ekipit me anë të një ndeshje miqësore kundër Barcelonë
Madhësia e hamburgerit e "rritur" ndër vite Qendra për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve në SHBA tregon se si janë rritur përmasat e hamburgerit në restorant
Bundesliga, Mario Gomez sa i gjithë Hamburgu Formacioni i Bayerm Mynih vlen sa 5-fishi i Hamburgut. Vetëm sulmuesi i tyre Mario Gomez kushton sa i gjithë klubi verio
Bundesliga, Hamburg rikthehet te fitorja Takimi i orës 15:30 në Bundesligën gjermane mes Hamburg dhe Nurnberg u mbyll me fitoren e vendasve me rezultatin 2-0. Ha
Hamburg "çmendet" pas talentit të United (VIDEO) Kërkohet nga shumë klube europiane, duke filluar nga Arsenal, Inter dhe Milan, mesfushori i Manchester United, i datëlin