999 rezultate për

hamburg

Tifoz i çmendur, i dhuron Hamburg-ut 25 milionë euro Një çek prej 25 milionë eurosh për skuadrën e zemrës: Hamburg mund të ëndërrojë falë bujarisë së madhe të një tifozi shu
Valon Behrami, zyrtarisht te Hamburg (FOTO LAJM) Përfundimisht dhe zyrtarisht, Valon Behrami është një lojtar i Hamburgut. Mesfushori me origjinë shqiptare, pasi kaloi d
S'ka Inter, Behrami shkon te Hamburg Në pritje të mesfushorit belg të Manchester United Marouane Fellaini, Napoli pothuajse e ka kryer shitjen e rradhës: shq
Paris Hilton, “zhvishet” për një hamburger (FOTO LAJM) Asaj asnjëherë nuk i mungon fama dhe vëmëndja, ndonëse kërkon që gjithmonë të përmendet emri i saj. Bëhet fjalë për tras
Hamburgu kërkon Behramin Hamburger SV intersohet për Valon Behramin. Sipas mediave gjermane, klubi nga Bundesliga 1, ka hyrë në garë me Atletico
Hyn në histori hamburgeri që peshon mbi 20 kg (FOTO LAJM) Mjafton të shikoni fotot që janë realizuar për një hamburger gjigand dhe menjëherë do ju shtohet dëshira për të ngrënë.
Lily Allen nuk di të dështojë (FOTO LAJM) Këngëtarja Lily Allen ka treguar formёn mё tё mirё fizike, ndёrsa performoi nё Mojo
Bayerni "shfryhet" ndaj Hamburgut, fiton edhe Borussia (VIDEO) Edhe pse me titullin në xhep tashmë Bayern Munchen nuk toleron as ndaj skuadrave që rrezikojnë rënien në Bundesliga II.
Bundesliga, rezultatet e javës 26-të Freiburg 3 - 1 Werder Bremen Hannover 96 0 - 3 Borussia Dortmund Mainz 05 0 - 2 Bayern Munich Schalke 04 3 - 1
Borussia Dortmund, tripletë për vendin e dytë (VIDEO) Pas fitores në Champions League ndaj Zenit Borussia Dortmund fiton edhe në Bundesligë. Në ndeshjen e javës së 23-të djem
Marco Reus do të jetë gati për Hamburgun Marco Reus është gati të rikthehet për Borussia Dortmund. Lajmi bëhet i ditur nga tekniku Jurgen Klop. Mesfushori gjerma
Bayerni "shuplakë" Hamburgut (VIDEO) Bayerni i ka dhënë një "shuplakë" Hamburgut në fushën e këtyre të fundit, dhe ka siguruar kualifikimin për mëtej. Nuk
Dortmund në gjysmëfinale të kupës (VIDEO) Ka mjaftuar një gol i vetëm që Borussia Dortmundi të kualifikohet në gjysmëfinale të DFB-Pokal. Golin e vetëm në këtë
Ndërhyrje vrastare, nuk ka as karton të verdhë (VIDEO) Futbolli është sport i paqes, por nuk mund ta themi këtë për Brazilin, e veçanërisht për ndeshjen mes Novo Hamburgo dhe
Bayern i pandalshëm, shënon edhe Shaqiri (VIDEO) Bayern Munchen vijon galopimin e tij në Bundesligë edhe pas javës së 16. Skuadra e Pep Guardiola ka fituar në "Allianz A
Bundesliga, Wolfsburg-Hamburg pa fitues (VIDEO) Wolfsburg dhe Hamburg ndanë nga një pikë në "Wolswagen Arena", duke ruajtur thuasje të njëjtat pozita në tabelën e rendi
Shkup-Hamburg, disa të arrestuar për falsifikim dokumentash Policia në Shkup ka arrestuar disa persona, gjatë një kontrolli në një dyqan në Çarshinë e Vjetër. Dyshohet se aty prodh
Borussia e pamëshirshme ndaj Hamburg (VIDEO) Borussia Dortmund e flak tej mallkimin e Hamburgut, të sezonit të shkuar, teksa mund fqinjët veriorë, me rezultatin teni
Hamburg-Inter, nuk ka fitues në "Imtech Arena" (VIDEO) Inter dhe Hamburg kanë barazuar 1-1 në miqësoren e përfunduar para pak minutave. Ndeshja e zhvilluar në "Imtech Arena" n
Bayern, poker ndaj Hamburg (VIDEO) Bayern Munchen vazhdon të ruajë shkëlqimin e një sezoni më parë. Në "Telecom Cup", skuadra e Pep Guardiolas mposhti 4-0