999 rezultate për

hamburg

Samiti i G20, Merkel dhe Trump takohen në Hamburg Presidenti i SHBA Donald Trump diskutoi të enjten vonë në Hamburg për një numër çështjesh botërore me kancelaren gjerman
Përleshje mes protestuesve dhe policisë në Samitin G20 (FOTO LAJM) Protesta të dhunshme kanë shpërthyer në Hamburg të Gjermanisë kundër Samitit të G20, ku protestuesit janë konfrontuar me
Presidenti Trump arrin në Hamburg Presidenti amerikan, Donald Trumo ka arritur në Hamburg të Gjermanisë për t’u takuar me kancelaren gjermane, Angela Merk
Zyrtare, Trump e Putin do të takohen në Hamburg Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, do të takohet javën e ardhshme me homologun e tij rus, Vla
Vladimir Putin dhe Donald Trump do të takohen në Hamburg Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, do ta takohet me homologun e vet amerikan, Donald Trump, në mbledhjen e samitit të
Bayerni e mbyll me fitore Bundesligën, mbijeton Hamburgu i Mavrajt (VIDEO) Budesliga ka mbyllur sezonin 2016/17, duke na dhuruar 34 javë të mbushura me shumë emocione dhe spektakël. Edhe këtë vit
Mavraj shpërthen ndaj mediave: Gazetar leshi, s'jam atdhetar i rrjeteve sociale Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Mërgim Mavraj, ka reaguar për lajmin e shpërndarë së fundmi pas takimit të dy ditëve m
Sërish alarm në Gjermani, stacioni i trenit në Hamburg sulmohet me gaz Një tjetër sulm ka tronditur këtë mbrëmje Gjermaninë kur nuk kanë kaluar as 24 orë nga sulmi i djeshëm. Sipas mediav
Kjo është gafa e Mavrajt që eliminoi Hamburgun (VIDEO) Pas disfatës shkatërrimtare 8-0 me Bajernin në fundjavë, Mërgim Mavraj u zotua se Hamburgu “do ta flakte jashtë stadiumi
Bayerni tërmet 8 ballësh ndaj Hamburgut, Lewandowski turpëron Mavrajn (VIDEO) Fundjavë golash në Bundesligë. Pas barazimit në sekondat e fundit ndaj Herthës së Berlinit Bayerni është shfryrë keq nda
Gazeta gjermane: Mavraj, shefi i mbrojtjes së Hamburgut Gazeta e njohur e qytetit të Hamburgut,”Elmshorner Nachrichten”, i ka kushtuar një artikull mbrojtësit të Kombëtares, Më
Mavraj humor për polemikat me De Biasin: Me ish-trajnerin ... Mërgim Mavraj i mbyll me mesazh ironik të gjitha zërat për një përplasje mes tij dhe trajnerin Gianni De Biasi për shiri
Mërgim Mavraj kapiten i Hamburgut? Mërgim Mavraj ka fituar besimin e skuadrës ësë re Hamburgut, edhe pse ka luajtur vetëm dy ndeshje zyrtare me këtë skuadë
Jo më hamburgeri me djathë! Dëmton mëlçinë dhe shkakton diabet Një hamburger me djathë mund të ndryshojë metabolizmin dhe rrit rrezikun për zhvillimin e diabetit të tipit 2, ka zbulua
Mavraj debuton me Hamburgun: Fanellë e rëndë Mërgim Mavraj mbrëmë ka debutuar me skuadrën e Hamburgut. Mbrojtësi shqiptar ka qenë në fushë në ndeshjen miqësore që ek
Mavraj kryen stërvitjen e parë me Hamburgun (FOTO) Mërgim Mavraj ka zhvilluar stërvitjen e par ëmë Hamburgun, që përkon edhe me të parin për këtë vit të ri 2017-të. Ku
Intervista e parë e Mavrajt: Ja pse u transferova te Hamburgu Mërgim Mavraj është prezantuar te skuadra e Hamburgut. Klubi gjerman bëri të ditur firmën me qendërmbrojtësin e Kombëtar
Zyrtare/ Mavraj transferohet te Hamburgu Mërgim Mavraj zyrtarisht është futbollist më i ri i Hamburgut. Mbrojtësi shqiptar u largua nga Koln duke iu skuadrës së
Shqiptarët “çmenden” në Hamburg, ja çfarë i bëjnë trajlerit 24 tonësh (VIDEO) Dy shoferë shqiptarë nga Librazhdi kanë bërë një video, e cila është komentuar se tepërmi në Hamburg të Gjermanisë.
Ditë e madhe për Mavrajn, sot firmos për Hamburgun Mbrojtësi shqiptar Mërgim Mavraj sot në mëngjes ka kryer testet mjekësore tek Hamburgu sipas mediave gjermane. Mbrojt