999 rezultate për

hamburg

Ora e "kiametit" trokiti për Hamburgun erdhi, skena emocionouese në stadium thyen çdo zemër (VIDEO) Futbolli është i bukur në formën origjinale të tijën, me të mirat dhe të këqijat që të ofron. E keqja shoqërohet me emoc
Ekipi i Mavrajt bie për herë të parë në kategorinë e dytë, tifozët i vënë flakën stadiumit (FOTO LAJM) Hamburgu ka rënë për herë të parë në histori në kategorinë e dytë Gjermane. Në ndeshjen që po fitonin kundër Borusia
Kjo është oferta më e çuditshme që keni parë midis klubeve, 1500 litra birrë për një nder Gjermania është "nona" e birrës. Madje birra tashmë po pushton dhe futbollin teksa tifozët e Hamburgut kanë gjetur një m
Hamburger me salcë djathi Përbërësit 750 gr tul viçi 150 gr djathë 125 gr jogurt 8-10 copa qepë 2 lugë majdanoz 2-3 lugë vaj veg
Trajneri i Hamburgut U-21 lë jashtë skuadre Mërgim Mavraj Duhen edhe pak javë nga fundi i kampionatit gjerman, por Mërgim Mavraj duket se i ka dhënë fund aventurës së tij me skua
Trajneri i Mavrajt tregon arsyet pse shqiptari po stërvitet me ekipin e dytë Mërgim Mavraj së fundmi është dërguar nga klubi i Hamburgut të stërvitet me skuadrën e të rinjve. Ka qenë trajneri i
Fillojnë të shiten hamburgerët me mish gomari Hamburgerët me mish gomari janë duke u bër hit në Australi. Një restorant kinez në Australi ka filluar shitjen e hambur
Tifozët e Hamburgut kërcënojnë me jetë Mavrajn me shokë Hamburgu është në një gjendje jashtëzakonisht të keqe. Si të mos mjaftonte humbja e thellë 6-0 që mori dje ndaj Bayernit
Bayern Munich shkatërron Hamburgun në "Allianz Arena" (VIDEO) Bayern Munich ka fituar me goleadë sot ndaj Hamburgut të Mërgim Mavrajs me shifrat e përgjithshme 6-0 në "Allianz Arena"
Mavraj me shokë tentohen të sulmohen keq nga tifozët pas humbjes së 10-të radhazi Dje, Hamburg ku luan edhe mbrojtësi shqiptar Mërgim Mavraj humbi kundër Bayer Leverkusenit me rezultatin 2-1 dhe e çoi n
Tension tek Hamburgu, tifozët tentojnë të rrahin Mavrajn me shokë në dhomat e zhveshjes Skuadra e mbrojtësit shqiptar të Mërgim Mavrajt, Hamburgu nuk po kalon një moment fort të mirë në kampionat pasi ndodhet
E frikshme, burri gjen miun e ngodhur në hamburger (FOTO LAJM) Një burrë pësoi një tronditje të tmerrshme kur mori porosinë në një hotel në Australi. Bruce Blackburn po hante drejë
E mposht edhe vendi i fundit, Hamburgu i Mavraj rrezikon rënien nga Bundesliga (VIDEO) Skuadra gjermane e Hamburgut, ku aktivizohet mbrojtësi i Kombëtares, Mërgim Mavraj, është duke kaluar një krizë të thell
Shqiptarët ia nisin këngës e valles mes aeroportit të Hamburgut (VIDEO) Nuk ka rëndësi nëse është aeroport apo se je në një vend të huaj, shqiptar janë shqiptarë dhe traditat janë të shenjta.
Mavraj i lumtur me jetën në Gjermani dhe krenar që është pjesë e Hamburgut Nga Meka, ku ka zgjedhur të kalojë pushimet e fundvitit dhe që e cilëson të vetmin vend ku arrin të shkëputet disi nga f
Tahiri udhëtoi në Hamburg me një ish-vartës, i ati po shërohet në Mynih Samir Tahiri, ish-ministri nën hetim që u largua të premten nga Shqipëria, kthehet sonte pas mesnate në Tiranë nga aerop
Schalke mposht Hamburgun e Mavrajt Mërgim Mavraj ka luajtur për 90 minuta në sfidën mes Schalkes dhe Hamburgut, por nuk ka arritur të ndihmojë skuadrën e t
Talenti shqiptar që me paraqitjet e tij fantastike po shkëlqen në Gjermani Tek kampionatet e moshave në Gjermani ka spikatur fitorja e Hamburg 1-4 në fushën e Hertha Berlin. Ndeshja që ka qenë e
Hamburgu i Mavraj fiton bindshëm ndaj Sttugartit Hamburgu i Mërgim Mavrajt, arriti sot një fitore shprese, pas fitores 3-1 me Sttutgart në shtëpi. Golat u shënuan ng
Mësohet dëmtimi i Mullerit pas ndeshjes me Hamburgun Bayern Munich e ka konfirmuar lëndimin e sulmuesit Thomas Muller që pësoi në ndeshjen me Hamburgun Trajneri Jupp Heyn