999 rezultate për

hallet

Pas 23 qershorit hallet e fermerëve do jenë dhe të Ramës Vaditja dhe kullimi është kryefjala e çdo këndi fjale që kreu i Partisë Socialiste ka organizuar gjatë gjithë kësaj peri
"Hallet e shtëpisë nuk nxirren në pazar" Në përfundim të ndeshjes së djeshme mes Rayo Vallecano dhe Real Madrid, e fituar pastër 0-2 nga të besuarit e Jose Mouri
Hallet dhe idealet Nuk e kisha takuar që nga viti 2001, kur më erdhi në zyrë njësoj si para ca ditëve, por asokohe ishte i buzëqeshur, e ta
Braçe: Pse hallet e shqiptarëve nuk zgjidhen UPDATE - Po zhvillohet seanca plenare e Kuvendit të Shqipërisë. Deputeti i PS-së, Erjon Braçe ka ngritur një sërë pyetje
Shqiperise s'i mbarojne hallet, tani ka teprice energjie elektrike! Reshjet e dendura të ditëve të fundit kanë rritur në nivele maksimale kuotat e ujit në liq
Kur hallet e popullit qahen në median e sensacionit nga Xhafer RakipllariSi një i diplomuar për gazetari, nuk mund të mos më tërhiqte vëmendje