999 rezultate për

hallet

Shtohen "hallet" tek Interi, rrezikon të humbasë ... Mospjesmarrja në Champions League sezonin e ardhshëm do të jetë një probleme i madh për skuadrën e Iterit, pasi mund të
Meta: Klima politike konfliktuale nuk i shërben vendit, fokus tek hallet e qytetarëve Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, mori pjesë në një takim me strukturat e LSI-së në Gjirokastër. N
Shallet ideale për një kombinim të shpejtë (FOTO LAJM) Shalli tashmë është jë ndër veshjet që zë një vend të rëndësishëm në garderobën e përdishme. Shalli nga forma dhe madhës
Zaev: Hallet e Tetovës, sa dy përmendore në Shkup (FOTO LAJM) "Tetova me rrethinën, është një ndër rajonet më të mëdha në Maqedoni pas Shkupit, ndërkohë që Qendra sportive është lënë
Thaçi: Ndërmjetës mes Ramës dhe Metës? Boll kam hallet e mia Lideri i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi, ka komentuar vizitën e tij të fundit në Shqipëri dhe pushimet në J
Kosova: S'e dua votën për politikë, por për të zgjidhur hallet e qytetarëve Në këmbim të votës, në daljen e tij të radhës Halim Kosova është shprehur se nuk e kërkon Bashkinë për të bërë politikë
Basha: Korça do i thotë "JO" kësaj qeverie Për Lulzim Bashën, dyshja Rama-Meta janë shkaktarët e mjerimit. Nga qyteti i Korçës, kreu i PD ka ftuar shqiptarët të ba
Gruaja spektakolare që ia "fshin" hallet Biabiany-së (FOTO LAJM) Futbollisti i Parmës Jonathan Biabiany vazhdon të qëndrojë jashtë fushave të lojës për shkak të një problemi kardiak të
Ja kush janë shallet më në trend (FOTO LAJM) Shallet janë pothuajse pjesë e pandashme e modës, e njëkohësisht duke përbërë një detaj mjaft praktik. Që ta mënjanoni m
Basha paralajmëron Qeverinë për rebelimin e qytetarëve Gjatë rikonstruksionit të rrugës “Pasho Hysa” në njësinë administrative nr.1 në Tiranë, kreu i PD, Lulzim Basha, tha se
Rebelohet Artan Fuga: Hallet i kompesojmë me ndeshjen Profesori Artan Fuga është treguar tejet sensitiv me anë të një shkrimi, ku teksa bën një krahasim të problemeve me ndes
Shtohen hallet te Brazili, dëmtohet edhe Willian (VIDEO) Nuk kanë të sosur telashet për Brazilin para sfidës gjysmëfinale të Kupës së Botës ndaj Gjermanisë. Me Thiago Silvën tas
"Të shpëtojmë Maqedoninë nga putinizmi" Partia për Prosperitet Demokratik (PPD) ka organizuar një tubim në fshatin Xhepçishtë. Nga ky fshat, është bërë prezanti
Barça pa merkato, ja 5 “hallet” që duhen zgjidhur (FOTO LAJM) Bota e futbollit është befasuar nga vendimi i FIFA-s për të ndëshkuar Barcelonën të kryejë lëvizje në merkato si në hyrj
Milan, eleminimi "përçan" skuadrën Eleminimi nga Atletico Madrid në Champions League është pritur në mënyra të ndryshme nga futbollistët e Milanit. Sipas a
Zhernovski dëgjon hallet e qytetarëve Sot kreu i Komunës Qendër Andrej Zhernovksi është takuar me banorët e kësaj komune për të biseduar rreth problemeve që a
Rama me ish ushtarakët: Hallet tuaja janë hallet tona Kreu i PS-se Edi Rama zhvilloi këtë të dielë një takim me ish-ushtarake të qytetit të Vlorës. Gjatë bashkëbisedimit me
Rama nga Laçi: Për mirëqënie, adresa e vetme është PS-ja Turi elektoral i PS është zhvendosur në qyetin e Lacit, aty ku në një miting me simpatizantë dhe mbështetës socialistë,
Rama: Zgjedhjet, historike për vendin Kreu i Partisë Socialiste ka kërkuar sot votën e qytetarëve të Tiranës. Në një takim me temë “Tironsit per Rilindje” Ram
Rama në Roskovec: Të nxjerrim vendin nga varfëria e rrënimi Nga Roskoveci, kreu i PS-së Edi Rama ftoi sot qytetarët të japin votën e tyre për të ndalur rrënimin dhe për ti dhënë fu