999 rezultate për

hallet

Fillojnë hallet për Mavrajn, trajneri urdhëron që të stërvitet me ekipin e dytë Periudhë tepër e vështirë për Mërgim Mavrajn në radhët e Hamburgut në Bundesligë. 31-vjeçari sapo ka marrë një lajm të h
Njihuni me "hallet" e fëmijëve të pasur të Instagramit (FOTO LAJM) Për shumicën prej nesh, një kafe e derdhur ose një gërvishtje makinës mund të na shkatërrojë të gjithë ditën. Por për
Hallet e mbi 1 mijë pacientëve me epilepsi: QKUK-ja s’ka barna për ta Numri i personave të prekur me sëmundjen e epilepsisë në Kosovë, nga viti në vit po shënon rritje. Bazuar në të dhënat e
Nuk kanë fund hallet për Conten, kësaj here era i prish makinën Antonio Contes iu shkatërrua makina gjatë një stuhie të fortë ere. Incidenti ka ndodhur në vendin e parkimit të qendrës
Nuk kanë fund hallet e Liverpoolit, duhet gjetur dhe zëvendësuesi i Emre Can Pas Coutinhos, Emre Can duket se do të jetë futbollisti i radhës që do të largohet nga Liverpooli. Mesfushori turko-gjer
Nuk kanë fund hallet për Partizanin, pa trajner kundër Skënderbeut Kartoni i kuq i marrë në fitoren ndaj Kukësit i kushton Partizanit dhe trajnerit Sulejman Starova. Drejtuesi i stolit të
Italisë i shtohen hallet para ndeshjes me Shqipërinë, dëmtohen dhe dy lojtarë të tjerë Lista e të dëmtuarve të Italisë po vazhdon të zgjerohet me kalimin e orëve. Pas Daniele De Rosit, Verratit dhe Belottit,
Nisin "hallet" për qeverinë e re Qeveria e re e Kosovës duhet të ndjekë disa hapa nëse është e interesuar që t’i rikthejë negociatat me Malin e Zi për sh
S'kanë fund hallet për Shukri Xhelilin, hetohet sërish nga prokuroria Prokuroria e Dibrës dërgon për gjykim ish-kryetarin e Bashkisë, Shukri Xhelili, i akuzuar për veprën penale të “Mosdekla
Braçe: Pse i gënjeu Basha aleatët për datën e zgjedhjeve Deputeti i PS-së Erjon Braçe përmes një statusi në profilin e tij në Facebook ka reaguar në lidhje me krizën politike dh
Rama në Dibër, deputetja demokrate i rëndit “hallet” kryeminstrit Ditën e sotme kryeministri Edi Rama do të zhvillojë një vizitë në Dibër, Burrel dhe Klos, ndërkohë që deputetja e qarkut
Orë të nxehta në maxhorancë, Rama vjen nga jashtë dhe qan “hallet” me Xhafajn (FOTO LAJM) Situata politike në maxhorancë nuk duket aspak e qetë. Ditën e sotme gjatë seancës parlamentare u vu re edhe më shumë
"Mos e dridh si Likja", Rama i përvishet komentuesit: S’ka dridhje por... Kryeministri Edi Rama pas “shënimit” që postoi si përgjigje ndaj kërkesës së Metës për “qeveri besimi” ka gjetur kohë ed
Nuk mbarojnë “hallet” për Shukriun, prokuroria nis hetimet për pastrim parash Telashet nuk kanë të sosur për ish-kryebashkiakun e Dibrës, Shukri Xhelili. Burime të prokurorisë së Dibrës thanë për GS
Nuk mbarojnë hallet për deputetin socialist: E mashtroi një 30-vjeçar nga Tirana Deputeti Vladimir Kosta ka kallëzuar sëfundmi në prokurori për mashtrim një 30-vjeçar nga Tirana. Mësohet se Kosta ë
Basha: Rama e kalon kohën e tij në një zyrë i rrethuar nga skicat dhe jo nga hallet Lulzim Basha u tha demokratëve të Sarandës se politika do të ndryshojë, duke ndryshuar së pari Partinë Demokratike. Ai f
Basha: Në qendër të politikave tona do jenë hallet dhe zgjidhjet Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka nisur turin e bashkëbisedimit me anëtarësinë e Partisë Demokratike. Për
Majlinda Bregu: Nuk do të jem pjesë e makinacioneve MetaX Deputetja a Partisë Demokratike Majlinda Bregu me anë të një reagimi në rrjetin social “Facebook” ka sqaruar pozicionin
Batuta e ditës me Xhafajn: Hallet e popullit ju shëndoshin? Nuk kanë qënë të paktat fotot me mesazhe argëtuese që janë bërë shpesh për politikanët e që qarkullojnë në rrjetet socia
Linda Halimi reagon për këngën e Eneda Tarifës? Këngëtarja Linda Halimi ka reaguar për këngën e Eneda Tarifës, ndërsa ironia therëse ishte pjesë e statusit të saj. “Fai